О бюджетах сел, поселков и сельских округов района на 2022-2024 годы
Решение Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 28 декабря 2021 года № 7.
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Ботакара на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 441 805 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 27 599 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 788 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 413 418 тысяч тенге;
2) затраты – 446 618 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – минус 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 4 813 тысяч тенге;
6) субвенция – 129 917 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 05.12.2022 № 5 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Утвердить бюджет поселка Габидена Мустафина на 2022-2024 годы согласно приложениям 4, 5 и 6, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 194 997 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 16 772 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 6 228 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 171 997 тысяч тенге;
2) затраты – 196 406 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – минус 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 409 тысяч тенге;
6) субвенция – 56 195 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 – в редакции решения Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 05.12.2022 № 5 (вводится в действие с 01.01.2022).

2022-2024 жылдарға арналған ауданның ауылдары, кенттері, ауылдық округтерінің бюджеттері туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 7 шешімі.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2022-2024 жылдарға арналған Ботақара кенті бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 441 805 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 27 599 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 788 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 413 418 мың теңге;
2) шығындар – 446 618 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 4 813 мың теңге;
6) субвенция – 129 917 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихатының 05.12.2022 № 5 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2022-2024 жылдарға арналған Ғабиден Мұстафин кенті бюджеті 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 194 997 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 16 772 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 6 228 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 171 997 мың теңге;
2) шығындар – 196 406 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 409 мың теңге;
6) субвенция – 56 195 мың теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда – Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихатының 05.12.2022 № 5 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).

5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 760 тысяч тенге;
6) субвенция – 4 566 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 29 – в редакции решения Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 05.12.2022 № 5 (вводится в действие с 01.01.2022).
30. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь маслихата А. Әли
Приложение 1 к решению
13 сессии Бухар-Жырауского
районного маслихата от 28
декабря 2021 года №7
Бюджет поселка Ботакара на 2022 год

5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 760 мың теңге;
6) субвенция – 4 566 мың теңге.
Ескерту. 29-тармақ жаңа редакцияда – Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихатының 05.12.2022 № 5 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
30. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа.
Мәслихат хатшысы А. Әли
Бұқар жырау аудандық
мәслихатының 13 сессиясының
2021 жылғы 28 желтоқсандағы
№7 шешіміне 1 қосымша
2022 жылға арналған Ботақара кенті бюджеті