О бюджетах поселков Горняцкий и Качар на 2022-2024 годы
Решение маслихата города Рудного Костанайской области от 30 декабря 2021 года № 94.
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Рудненский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Горняцкий на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы - 141 352,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 782,9 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 4,6 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 138 564,5 тысячи тенге;
2) затраты – 141 416,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -64,3 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 64,3 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата города Рудного Костанайской области от 06.12.2022 № 164 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Учесть, что объемы бюджетных субвенций, передаваемых из городского бюджета города Рудного в бюджет поселка Горняцкий, на 2022 год составляют 45 561,0 тысяч тенге.
3. Учесть, что объемы бюджетных изъятий, передаваемых из бюджета поселка Горняцкий в городской бюджет города Рудного, на 2022 год составляют 0,0 тысяч тенге.
4. Утвердить бюджет поселка Качар на 2022-2024 годы согласно приложениям 4, 5 и 6, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 501 665,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 36 633,6 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 1 180,9 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 463 851,3 тысяч тенге;
2) затраты – 507 221,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;

Горняцк және Қашар кенттерінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 94 шешімі.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес Рудный қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Горняцк және Қашар кенттерінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 141 352,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 782,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 4,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 138 564,5 мың теңге;
2) шығындар – 141 416,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -64,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 64,3 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 06.12.2022 № 164 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Рудный қаласының қалалық бюджетінен Горняцк кентінің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялардың көлемдері 2022 жылға 45 561,0 мың теңгені құрайтыны ескерілсін.
3. Горняцк кентінің бюджетінен Рудный қаласының қалалық бюджетіне берілетін бюджеттік алып қоюлар көлемі 2022 жылға 0,0 мың теңгені құрайтыны ескерілсін.
4. Қашар кентінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 501 665,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 36 633,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 1 180,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 463 851,3 мың теңге;
2) шығындар – 507 221,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – -5 555,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 555,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 – в редакции решения маслихата города Рудного Костанайской области от 06.12.2022 № 164 (вводится в действие с 01.01.2022).
5. Учесть, что объемы бюджетных субвенций, передаваемых из городского бюджета города Рудного в бюджет поселка Качар, на 2022 год составляют 73 747,0 тысяч тенге.

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -5 555,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 555,9 мың теңге.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 06.12.2022 № 164 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. Рудный қаласының қалалық бюджетінен Қашар кентінің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемдері 2022 жылға 73 747,0 мың теңгені құрайтыны ескерілсін.

6. Учесть, что объемы бюджетных изъятий, передаваемых из бюджета поселка Качар в городской бюджет города Рудного, на 2022 год составляют 0,0 тысяч тенге.
7. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь городского маслихата С. Байгужин
Приложение 1
к решению маслихата
от 30 декабря 2021 года
№ 94
Бюджет посҰлка Горняцкий на 2022 год
Сноска. Приложение 1 – в редакции решения маслихата города Рудного Костанайской области от 06.12.2022 № 164 (вводится в действие с 01.01.2022).
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

6. Қашар кентінің бюджетінен Рудный қаласының қалалық бюджетіне берілетін бюджеттік алып қоюлар көлемі 2022 жылға 0,0 мың теңгені құрайтыны ескерілсін.
7. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат хатшысы С. Байгужин
Мәслихаттың
2021 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 94 шешіміне
1-қосымша
Горняцк кентінің 2022 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 06.12.2022 № 164 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер