О внесении изменений в решение Баянаульского районного маслихата от 29 декабря 2020 года № 373/66 "О бюджетах сельских округов и поселка Майкаин Баянаульского района на 2021 - 2023 годы"
Решение Баянаульского районного маслихата Павлодарской области от 29 ноября 2021 года № 69/10
Баянаульский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Баянаульского районного маслихата от 29 декабря 2020 года № 373/66 "О бюджетах сельских округов и поселка Майкаин Баянаульского района на 2021 - 2023 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7177) следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Баянаульского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 513875 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 19878 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 421 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступления трансфертов – 493576 тысяч тенге;
2) затраты – 519103 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -5228 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5228 тысяч тенге.";
2) пункт 2 указанного решения изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Аксанского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 42735 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1398 тысяч тенге;
неналоговые поступления – равно нулю;
поступления от продажи основного капитала – 91 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 41246 тысяч тенге;
2) затраты – 43205 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -470 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –470 тысяч тенге.";
3) пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Бирликского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 7, 8, 9 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 45121 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2121 тысяч тенге;
неналоговые поступления – равно нулю;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступления трансфертов – 43000 тысяч тенге;
2) затраты – 48703 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;

Баянауыл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы "2021 - 2023 жылдарға арналған Баянауыл ауданының ауылдық округтері және Майқайың кентінің бюджеттері туралы" № 373/66 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Баянауыл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 қарашадағы № 69/10 шешімі
Баянауыл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Баянауыл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы "2021 - 2023 жылдарға арналған Баянауыл ауданының ауылдық округтері және Майқайың кентінің бюджеттері туралы" № 373/66 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7177 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021 - 2023 жылдарға арналған Баянауыл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3 – қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 513875 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 19878 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 421 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
трансферттер түсімі – 493576 мың теңге;
2) шығындар – 519103 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -5228 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5228 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімнің 2-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2021 - 2023 жылдарға арналған Ақсаң ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5, 6 – қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 42735 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1398 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – нөлге тең;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 91 мың теңге;
трансферттер түсімі – 41246 мың теңге;
2) шығындар – 43205 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -470 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 470 мың теңге.";
3) көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2021 - 2023 жылдарға арналған Бірлік ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8, 9 – қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 45121 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2121 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – нөлге тең;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
трансферттер түсімі – 43000 мың теңге;
2) шығындар – 48703 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1810 тысяч тенге.";
11) пункт 11 указанного решения изложить в новой редакции:
"11. Утвердить бюджет Торайгырского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 31, 32, 33 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 55893 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1669 тысяч тенге;
неналоговые поступления – равно нулю;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступления трансфертов – 54224 тысяч тенге;
2) затраты – 57537 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1644 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1644 тысяч тенге.";
12) пункт 12 указанного решения изложить в новой редакции:
"12. Утвердить бюджет Узынбулакского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 34, 35, 36 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 42730 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1304 тысяч тенге;
неналоговые поступления – равно нулю;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступления трансфертов – 41426 тысяч тенге;
2) затраты – 45317 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2587 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2587 тысяч тенге.";
13) пункт 13 указанного решения изложить в новой редакции:
"13. Утвердить бюджет поселка Майкаин на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 37, 38, 39 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 188238 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 24593 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 705 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 730 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 162210 тысяч тенге;
2) затраты – 197029 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -8791 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 8791 тысяч тенге.";
14) пункт 15 указанного решения изложить в новой редакции:
"15. Специалистам в области социального обеспечения, культуры, спорта, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах Баянаульского района, а также указанным специалистам, работающим в государственных организациях, финансируемых из местных бюджетов, предусмотреть повышенные на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.";

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1810 мың теңге.";
11) көрсетілген шешімнің 11-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"11. 2021 - 2023 жылдарға арналған Торайғыр ауылдық округінің бюджеті тиісінше 31, 32, 33 – қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 55893 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1669 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – нөлге тең;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
трансферттер түсімі – 54224 мың теңге;
2) шығындар – 57537 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1644 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1644 мың теңге.";
12) көрсетілген шешімнің 12-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"12. 2021 - 2023 жылдарға арналған Ұзынбұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше 34, 35, 36 – қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 42730 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1304 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – нөлге тең;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
трансферттер түсімі – 41426 мың теңге;
2) шығындар – 45317 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2587 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2587.";
13) көрсетілген шешімнің 13-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"13. 2021 - 2023 жылдарға арналған Майқайың кентінің бюджеті тиісінше 37, 38, 39 – қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 188238 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 24593 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 705 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 730 мың теңге;
трансферттер түсімі – 162210 мың теңге;
2) шығындар – 197029 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -8791 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 8791 мың теңге.";
14) көрсетілген шешімнің 15-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"15. Баянауыл ауданының азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық елдi мекендерде жұмыс iстейтiн әлеуметтiк қамсыздандыру, мәдениет, спорт, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік ұйымдарда жұмыс істейтін аталған мамандарға қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған айлықақылар мен тарифтiк мөлшерлемелер көзделсін.";

15) приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Баянаульского районного маслихата Т. Қасен
Приложение 1
к решению Баянаульского
районного маслихата
от 29 ноября 2021 года
№ 69/10
Приложение 1
к решению Баянаульского
районного маслихата

15) көрсетілген шешімінің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Баянауыл аудандық мәслихатының хатшысы Т. Қасен
Баянауыл аудандық
мәіслихатының 2021 жылғы
29 қарашадағы № 69/10
шешіміне 1-қосымша
Баянауыл аудандық
мәслихатының