О внесении изменений и дополнений в решение Уалихановского районного маслихата от 8 января 2021 года № 12-66 с "Об утверждении бюджета Тельжанского сельского округа Уалихановского района на 2021-2023 годы"
Решение Уалихановского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 12 ноября 2021 года № 12-11 с
Уалихановский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уалихановского районного маслихата "Об утверждении бюджета Тельжанского сельского округа Уалихановского района на 2021-2023 годы" от 8 января 2021 года № 12-66 с (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7031) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
" 1. Утвердить бюджет Тельжанского сельского округа Уалихановского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 43 153,0 тысяч тенге:
налоговые поступления – 878,5 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 42 274,5 тысяч тенге;
2) затраты – 44 031,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 878,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита)
бюджета – 0 тысяч тенге:
поступление займов – 878,5 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 878,5 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 7-1 следующего содержания:
"7-1. Предусмотреть в сельском бюджете целевые трансферты из областного бюджета на повышение заработной платы государственных служащих.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Учесть в сельском бюджете на 2021 год целевые трансферты из областного бюджета, в том числе:
1) на освещение улиц;
2) на благоустройство;
3) на обеспечение функционирования автомобильных дорог;
4) на благоустройство территории клуба в селе Тельжан;
5) на содержание клуба в селе Тельжан;
6) на текущий ремонт центра досуга в селе Кобенсай;
7) на текущий ремонт системы отопления центра досуга в селе Кобенсай.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Уәлиханов аудандық мәслихатының 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 12-66 с "2021-2023 жылдарға арналған Уәлиханов ауданы Телжан ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов аудандық мәслихатының 2021 жылғы 12 қарашадағы № 12-11 с шешімі
Уәлиханов аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Уәлиханов аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Уәлиханов ауданы Телжан ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 12-66 с шешіміне (нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7031 болып тіркелді) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Уәлиханов ауданы Телжан ауылдық округінің бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 43 153,0 мың теңге:
салықтық түсімдер – 878,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 42 274,5 мың теңге;
2) шығындар – 44 031,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;5) бюджет тапшылығы (профициті) – 878,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0 мың теңге;
қарыздар түсімі – 878,5 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 878,5 мың теңге. келесі мазмұндағы 7-1 тармағымен толықтырылсын:
"7-1. Ауылдық бюджетте облыстық бюджеттен мемлекеттік қызметшілердің жалақысын көтеруге берілетін нысаналы трансферттер көзделсін.";
8-тармақ келесі редакияда баяндалсын:
"8. 2021 жылға арналған ауылдық бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер түсімдері ескерілсін, соның ішінде:
1) көшелерді жарықтандыруға;
2) абаттандыруға;
3) автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге;
4) Телжан ауылы клубының аумағын абаттандыруға;
5) Телжан ауылындағы клубты күтіп ұстауға;
6) Көбенсай ауылындағы демалыс орталығын ағымдағы жөндеуге;
7) Көбенсай ауылындағы демалыс орталығының жылу жүйесін ағымдағы жөндеуге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.