О бюджетах сельских округов на 2022-2024 годы
Решение Отрарского районного маслихата Туркестанской области от 30 декабря 2021 года № 12/67-VII. Прекращено действие в связи с истечением срока
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2022.
В соответствии статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Отрарского районного маслихата от 23 декабря 2021 года № 11/61-VIІ "О районном бюджете на 2022-2024 годы", зарегистрированного в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 26041, Отрарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Караконырского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 52 116 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3941 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 662 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 47 513 тысяч тенге;
2) затраты – 52 739 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 623 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Отрарского районного маслихата Туркестанской области от 24.11.2022 № 22/122-VII (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Утвердить бюджет Аккумского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 45164 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3 857 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 12 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 41295 тысяч тенге;
2) затраты – 45685 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 521 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Отрарского районного маслихата Туркестанской области от 04.10.2022 № 20/115-VII (вводится в действие с 01.01.2022).

2022-2024 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы
Түркістан облысы Отырар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 12/67-VII шешiмi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабына және Отырар аудандық мәслихатының 23 желтоқсан 2021 жылғы № 11/61-VII "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26041 болып тіркелген шешіміне сәйкес, Отырар ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қарақоңыр ауыл округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 52116 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 3941 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 662 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 47 513 мың теңге;
2) шығындар – 52 739 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 623 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Отырар аудандық мәслихатының 24.11.2022 № 22/122-VII шешiмiмен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Аққұм ауыл округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 45164 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 3 857 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 12 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 41 295 мың теңге;
2) шығындар – 45685 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 521 мың теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Отырар аудандық мәслихатының 04.10.2022 № 20/115-VII шешiмiмен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.
26. Предусмотреть на 2022 год размер субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет Каргалинского сельского округа в сумме 38 472 тысяч тенге.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь маслихата Отрарского района М. Манапов
Приложение 1 к решению
маслихата Отрарского района
от 30 декабря 2021 года
№ 12/67-VII
Бюджет Караконырского сельского округа на 2022 год

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.
26. 2022 жылы аудандық бюджеттен Қарғалы ауыл округінің бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 38 472 мың теңге болып белгіленсін.
2. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Отырар ауданының
мәслихатының хатшысы М. Манапов
Отырар ауданының
мәслихатының 2021 жылғы
30 желтоқсандағы № 12/67-VII
шешіміне 1 қосымша
Қарақоңыр ауыл округінің 2022 жылға арналған бюджеті