О внесении изменений в решение маслихата района Бәйтерек от 13 января 2021 года №60-3 "О бюджете Дарьинского сельского округа района Бәйтерек на 2021-2023 годы"
Решение маслихата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 26 ноября 2021 года № 10-3
Маслихат района Бәйтерек РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Бәйтерек "О бюджете Дарьинского сельского округа района Бәйтерек на 2021-2023 годы" от 13 января 2021 года №60-3 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №6786) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Дарьинского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 113 050 тысяч тенге:
налоговые поступления – 19 844 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 112 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 93 094 тысячи тенге;
2) затраты – 118 329 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 5279 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5279 тысяч тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 5 279 тысяч тенге.".
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь маслихата Р. Исмагулов
Приложение
к решению маслихата
района Бәйтерек
от 26 ноября 2021 года № 10-3
Приложение 1
к решению маслихата
района Бәйтерек
от 13 января 2021 года № 60-3
Бюджет Дарьинского сельского округа на 2021 год
тысяч тенге
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование

Бәйтерек ауданы мәслихатының 2021жылғы 13 қаңтардағы №60-3 "2021-2023 жылдарға арналған Бәйтерек ауданы Дариян ауылдық округі бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек аудандық мәслихатының 2021 жылғы 26 қарашадағы №10-3 шешімі
Бәйтерек ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бәйтерек ауданы мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Бәйтерек ауданы Дариян ауылдық округі бюджеті туралы" 2021 жылғы 13 қаңтардағы №60-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6786 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Дариян ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер –113 050 мың теңге:
салықтық түсімдер – 19 844 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 112 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 93 094 мың теңге;
2) шығындар – 118 329 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -5 279 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 279 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 5 279 мың теңге.".
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат хатшысы Р. Исмагулов
Бәйтерек ауданы мәслихатының
2021 жылғы 26 қарашадағы
№ 10-3 шешіміне қосымша
Бәйтерек ауданы мәслихатының
2021 жылғы 26 қарашадағы
№ 10-3 шешіміне қосымша
2021 жылға арналған Дариян ауылдық округінің бюджеті
мың теңге
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы