О бюджетах сельских округов и сел Егиндыкольского района на 2023-2025 годы
Решение Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 23 декабря 2022 года № 7С31-2.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Егиндыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Абай на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 15 219,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 100,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 15 119,0 тысяч тенге;
2) затраты – 15 379,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -160,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 160,0 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 160,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 20.11.2023 № 8С11-2 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Утвердить бюджет села Спиридоновка на 2023-2025 годы согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 122 336,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 111,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 120 225,2 тысяч тенге;
2) затраты – 122 974,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -638,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 638,5 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;

2023-2025 жылдарға арналған Егіндікөл ауданы ауылдарының және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы
Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 7С31-2 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Егіндікөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған Абай ауылының бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 15 219,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 100,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 15 119,0 мың теңге;
2) шығындар – 15 379,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -160,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 160,0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу –0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 160,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 20.11.2023 № 8С11-2 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2023-2025 жылдарға арналған Спиридоновка ауылының бюджеті тиісінше 4, 5, 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 122 336,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 111,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 120 225,2 мың теңге;
2) шығындар – 122 974,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -638,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 638,5 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу –0 мың теңге;

5. Утвердить бюджет села Егиндыколь на 2023-2025 годы согласно приложениям 13, 14, 15 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 187 952,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 24 573,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 163 379,0 тысяч тенге;
2) затраты – 190 997,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 3 045,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 045,5 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3 045,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 - в редакции решения Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 20.11.2023 № 8С11-2 (вводится в действие с 01.01.2023).
6. Утвердить бюджет села Буревестник на 2023-2025 годы согласно приложениям 16, 17, 18 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 15 701,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 670,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 14 031,0 тысяч тенге;
2) затраты – 16 778,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 077,7,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 077,7 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 077,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 - в редакции решения Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 14.09.2023 № 8С8-2 (вводится в действие с 01.01.2023).
7. Утвердить бюджет Алакольского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 19, 20, 21 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 50 137,7 тысяч тенге, в том числе:

5. 2023-2025 жылдарға арналған Егіндікөл ауылының бюджеті тиісінше 13, 14, 15-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 187 952,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 24 573,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 163 379,0 мың теңге;
2) шығындар – 190 997,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3 045,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 045,5 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу –0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3 045,5 мың теңге.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 20.11.2023 № 8С11-2 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6. 2023-2025 жылдарға арналған Буревестник ауылының бюджеті тиісінше 16, 17, 18-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 15 701,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 670,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 14 031,0 мың теңге;
2) шығындар – 16 778,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 077,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 077,7 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу –0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 077,7 мың теңге.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 14.09.2023 № 8С8-2 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
7. 2023-2025 жылдарға арналған Алакөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20, 21-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 50 137,7 мың теңге, оның ішінде:

Сноска. Пункт 10 - в редакции решения Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 20.11.2023 № 8С11-2 (вводится в действие с 01.01.2023).
11. Учесть, что в бюджетах сельских округов и сел на 2023 год предусмотрены целевые трансферты из вышестоящих бюджетов, согласно приложению 28.
12. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь Егиндыкольского
районного маслихата
Б.Абилов
Приложение 1 к решению
Егиндыкольского районного маслихата

Ескерту. 10-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 20.11.2023 № 8С11-2 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
11. 28-қосымшаға сәйкес 2023 жылға арналған ауылдық округтер мен ауылдар бюджеттерінде жоғары тұрған бюджеттерден нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
12. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Егіндікөл аудандық
мәслихатының хатшысы
Б.Абилов
Егіндікөл аудандық мәслихатының