О внесении изменений и дополнений в решение Каргалинского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 97 "Об утверждении бюджета Кос-Истекского сельского округа на 2022-2024 годы"
Решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 8 апреля 2022 года № 135
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каргалинского районного маслихата "Об утверждении бюджета Кос-Истекского сельского округа на 2022-2024 годы" от 30 декабря 2021 года № 97 следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы - цифры "51 895" заменить цифрами "68 095",
в том числе:
поступления трансфертов - цифры "48 730" заменить цифрами "64 930";
в подпункте 2):
затраты цифры "51 895" заменить цифрами "69 033,9";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета - цифру "0" заменить цифрами "-938,9";
в подпункте 6):
финансирование дефицита
(использование профицита) бюджета - цифру "0" заменить цифрами "938,9";
и дополнить абзацем следующего содержания:
"используемые остатки бюджетных средств 938,9 тысяч тенге.".
Дополнить пунктом 5-1 следующего содержания:
"5-1. Учесть в бюджете сельского округа на 2022 год поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета на:
обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах;
благоустройство и озеленение населҰнных пунктов;
капитальные расходы государственного органа.".

Қарғалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 97 "2022-2024 жылдарға арналған Қос Естек ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 8 сәуірдегі № 135 шешімі
ШЕШТІ:
1. Қарғалы аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Қос Естек ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 97 шешіміне келесідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер - "51 895" сандары "68 095" сандарымен ауыстырылсын,
оның ішінде:
трансферттер түсімдері - "48 730" сандары "64 930" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар - "51 895" сандары "69 033,9" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профициті) – "0" саны "-938,9" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
тапшылықты қаржыландыру
(профицитін пайдалану) – "0" саны "938,9" сандарымен ауыстырылсын;
және мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 938,9 мың теңге.".
Келесі мазмұндағы 5-1 тармағымен толықтырылсын:
"5-1. 2022 жылға арналған ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджеттен:
елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыруға;
аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге;
мемлекеттік органның күрделі шығыстарына ағымдағы нысаналы трансферттер түсімдері ескерілсін.".

2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Исполняющий обязанности секретаря
Каргалинского районного маслихата
А. Байменшина
Приложение к решению Каргалинского районного маслихата от 8 апреля 2022 года № 135
Приложение 1 к решению Каргалинского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 97
Бюджет Кос-Истекского сельского округа на 2022 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы

2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарғалы аудандық мәслихаты
хатшысының міндетін атқарушы
А. Байменшина
Қарғалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 8 сәуірдегі № 135 шешіміне қосымша
Қарғалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 97 шешіміне 1 қосымша
2022 жылға арналған Қос Естек ауылдық округ бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кiші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
I. Кірістер