О внесении изменений в решение Каргалинского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 97 "Об утверждении бюджета Кос-Истекского сельского округа на 2022-2024 годы"
Решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 27 июня 2022 года № 168
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каргалинского районного маслихата "Об утверждении бюджета Кос-Истекского сельского округа на 2022-2024 годы" от 30 декабря 2021 года № 97 следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы - цифры "68 095" заменить цифрами "76 276,0",
в том числе:
поступления трансфертов - цифры "64 930" заменить цифрами "73 111,0";
в подпункте 2):
затраты цифры "64 930" заменить цифрами "77 214,9";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Принять к сведению и руководству, что в соответствии со статьей 9 Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2022-2024 годы" установлено:
с 1 января 2022 года:
1) минимальный размер заработной платы – 60 000 тенге;
2) месячный расчетный показатель для исчисления пособий и иных социальных выплат, а также применения штрафных санкций, налогов и других платежей в соответствии с законодательством Республики Казахстан – 3 063 тенге;
3) величину прожиточного минимума для исчисления размеров базовых социальных выплат – 36 018 тенге.
Установить с 1 апреля 2022 года:
1) месячный расчетный показатель для исчисления пособий и иных социальных выплат – 3 180 тенге;
2) величина прожиточного минимума для исчисления размеров базовых социальных выплат – 37 389 тенге.".
Пункт 5-1 изложить в новой редакции:
"5-1. Учесть в бюджете сельского округа на 2022 год поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета и Национального фонда Республики Казахстан:
повышение заработной платы работникам государственных организаций стационарного и полустационарного типа медико-социальных учреждений, организаций надомного обслуживания, стационарного пребывания центров занятости населения;
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий;
Распределение указанных трансфертов осуществляется на основании решения аппарата акима сельского округа.".

Қарғалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 97 "2022-2024 жылдарға арналған Қос Естек ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 маусымдағы № 168 шешімі
ШЕШТІ:
1. Қарғалы аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Қос Естек ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 97 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер - "68 095" сандары "76 276,0" сандарымен ауыстырылсын,
оның ішінде:
трансферттер түсімдері - "64 930" сандары "73 111,0" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар - "64 930" сандары "77 214,9" сандарымен ауыстырылсын;
3 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Қазақстан Республикасының "2022 - 2024 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңының 9 бабына сәйкес белгіленгені ескерілсін және басшылыққа алынсын:
2022 жылғы 1 қаңтардан бастап:
1) жалақының ең төменгі мөлшерi – 60 000 теңге;
2) жәрдемақыларды және өзге де әлеуметтiк төлемдердi есептеу, сондай-ақ Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес айыппұл санкцияларын, салықтарды және басқа да төлемдердi қолдану үшiн айлық есептiк көрсеткiш – 3 063 теңге;
3) базалық әлеуметтiк төлемдердiң мөлшерлерiн есептеу үшiн ең төмен күнкөрiс деңгейiнiң шамасы – 36 018 теңге.
2022 жылғы 1 сәуірден бастап:
1) жәрдемақыларды және өзге де әлеуметтiк төлемдердi есептеу үшiн айлық есептiк көрсеткiш – 3 180 теңге;
2) базалық әлеуметтiк төлемдердiң мөлшерлерiн есептеу үшiн ең төмен күнкөрiс деңгейiнiң шамасы – 37 389 теңге болып белгiленсiн.".
5-1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5-1. 2022 жылға арналған ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен және Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан ағымдағы нысаналы трансферттер түскені ескерілсін:
мемлекеттік ұйымдар стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелер, үйде қызмет көрсету, халықты жұмыспен қамту орталықтарыныңуақытша болу ұйымдары қызметкерлерінің жалақысын арттыру;
азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге;
Аталған трансферттердің бөлу ауылдық округінің әкімі аппаратының шешімі негізінде жүзеге асырылады.".

2. Приложение указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Каргалинского
районного маслихата
С. Аманжолов
Приложение к решению Каргалинского районного маслихата от 27 июня 2022 года № 168
Приложение 1 к решению Каргалинского районного маслихата от 30 декабря 2022 года № 97
Бюджет Кос-Истекского сельского округа на 2022 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы

2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарғалы аудандық
мәслихатының хатшысы
С. Аманжолов
Қарғалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 маусымдағы № 168 шешіміне қосымша
Қарғалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 97 шешіміне 1 қосымша
2022 жылға арналған Қос Естек ауылдық округ бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кiші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
I. Кірістер