О внесении изменений в решение Темирского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 153 "Об утверждении бюджета Каиндинского сельского округа на 2022–2024 годы"
Решение Темирского районного маслихата Актюбинской области от 30 ноября 2022 года № 257. Прекращено действие в связи с истечением срока
Темирский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Темирского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 153 "Об утверждении бюджета Каиндинского сельского округа на 2022–2024 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Каиндинского сельского округа на 2022–2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 56 384 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 620 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 39 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 54 725 тысяч тенге, в том числе:
субвенция – 42 158 тысяч тенге;
2) затраты – 56 555,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге:
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -171,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 171,6 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 171,6 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Учесть в бюджете Каиндинского сельского округа на 2022 год поступления целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета в сумме 1 525 тысяч тенге.
Распределение указанных сумм целевых текущих трансфертов определяется на основании решения акима Каиндинсого сельского округа.";
пункт 5–1 изложить в новой редакции:

Темір аудандық мәслихатының "2022–2024 жылдарға арналған Қайыңды ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 153 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 қарашадағы № 257 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Темір аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Темір аудандық мәслихатының "2022–2024 жылдарға арналған Қайыңды ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 153 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1–тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022–2024 жылдарға арналған Қайыңды ауылдық округ бюджеті осы шешімдегі 1, 2 және 3–қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 56 384 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 620 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 39 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 54 725 мың теңге, оның ішінде:
субвенция – 42 158 мың теңге;
2) шығындар – 56 555,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -171,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 171,6 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 171,6 мың теңге.";
5–тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2022 жылға арналған Қайыңды ауылдық округ бюджетінде республикалық бюджеттен 1 525 мың тенге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттердің түсімдері ескерілсін.
Ағымдағы нысаналы трансферттердің аталған сомаларын бөлу Қайыңды ауылдық округ әкімінің шешімі негізінде айқындалады.";
5-1–тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

"5-1. Учесть в бюджете Каиндинского сельского округа на 2022 год поступления целевых текущих трансфертов из районного бюджета в сумме 11 042 тысяч тенге.
Распределение указанных сумм целевых текущих трансфертов определяется на основании решения акима Каиндинсого сельского округа.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Темирского
районного маслихата
Б. Шаимов
Приложение к решению Темирского районного маслихата от 30 ноября 2022 года № 257

"5-1. 2022 жылға арналған Қайыңды ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджеттен 11 042 мың тенге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттердің түсімдері ескерілсін.
Ағымдағы нысаналы трансферттердің аталған сомаларын бөлу Қайыңды ауылдық округ әкімінің шешімі негізінде айқындалады.".
2. Көрсетілген шешімдегі 1–қосымша осы шешімдегі қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Темір аудандық
мәслихатының хатшысы
Б. Шаимов
Темір аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 қарашадағы
№ 257 шешіміне қосымша