О внесении изменений в решение Шалкарского районного маслихата от 27 декабря 2021 года № 155 "Об утверждении бюджета Айшуакского сельского округа на 2022-2024 годы"
Решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 8 декабря 2022 года № 332
Шалкарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шалкарского районного маслихата от 27 декабря 2021 года № 155 "Об утверждении бюджета Айшуакского сельского округа на 2022-2024 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Айшуакского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 47424,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 5308,3 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 154,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов –41944,0 тысяч тенге;
2) затраты - 49626,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов – 0 теңге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -2202,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2202,3 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 0 тенге;
погашение долга – 0 тенге;

Шалқар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 155 "2022-2024 жылдарға арналған Айшуақ ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 8 желтоқсандағы № 332 шешімі
Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шалқар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 155 "2022-2024 жылдарға арналған Айшуақ ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Айшуақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 47424,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5308,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 154,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 41944,0 мың теңге;
2) шығындар – 49626,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттер – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге,
оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2202,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2202,3 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;

используемые остатки бюджетных средств – 2202,3 тысяч тенге.";
пункт 5-1 исключить.
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Шалкарского
районного маслихата
С. Бигеев
Приложение к решению Шалкарского районного маслихата от 8 декабря 2022 года № 332
Приложение 1 к решению Шалкарского районного маслихата от 27 декабря 2021 года № 155
Бюджет Айшуакского сельского округа на 2022 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2202,3 мың теңге.";
5-1 тармақ алынып тасталсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Шалқар аудандық
мәслихатының хатшысы
С. Бигеев
Шалқар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 8 желтоқсандағы № 332 шешіміне қосымша
Шалқар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 155 шешіміне 1 қосымша
2022 жылға арналған Айшуақ ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. Кірістер