О бюджете Андреевского сельского округа Бородулихинского района на 2023-2025 годы
Решение маслихата Бородулихинского района области Абай от 30 декабря 2022 года № 26-2-VII.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Бородулихинского районного маслихата от 21 декабря 2022 года № 25-2-VII "О районном бюджете на 2023-2025 годы", Бородулихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Андреевского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 161113 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3680 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 50 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 157383 тысяч тенге;
2) затраты – 161113 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Бородулихинского районного маслихата области Абай от 23.11.2023 № 10-2-VIII (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Предусмотреть объем бюджетной субвенции, передаваемой из районного бюджета в бюджет Андреевского сельского округа на 2023 год в сумме 32632 тысяч тенге.
3. Предусмотреть в бюджете Андреевского сельского округа на 2023 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 114529 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 в редакции решения Бородулихинского районного маслихата области Абай от 23.11.2023 № 10-2-VIII (вводится в действие с 01.01.2023).

2023-2025 жылдарға арналған Бородулиха ауданы Андреевка ауылдық округінің бюджеті туралы
Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 26-2-VII шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және Бородулиха аудандық мәслихатының 2022 жылғы 21 желтоқсандағы № 25-2-VII "2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне сәйкес, Бородулиха аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған Андреевка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3- қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 161113 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3680 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 50 мың теңге;
трансферттер түсімі – 157383 мың теңге;
2) шығындар – 161113 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 23.11.2023 № 10-2-VIII шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2023 жылға арналған Андреевка ауылдық округ бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенцияның көлемі 32632 мың теңге сомасында ескерілсін.
3. 2023 жылға арналған Андреевка ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен 114529 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделсін.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда – Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 23.11.2023 № 10-2-VIII шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).

4. Предусмотреть в бюджете Андреевского сельского округа на 2023 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 10222 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 в редакции решения Бородулихинского районного маслихата области Абай от 23.11.2023 № 10-2-VIII (вводится в действие с 01.01.2023).
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь районного маслихата У. Майжанов
Приложение 1 к решению
Бородулихинского районного
маслихата

4. 2023 жылға арналған Андреевка ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 10222 мың теңге сомасында көзделсін.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда – Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 23.11.2023 № 10-2-VIII шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат хатшысы У. Майжанов
Бородулиха аудандық
мәслихатының