Об объемах трансфертов общего характера между областным бюджетом и бюджетами районов (городов областного значения) на 2023-2025 годы
Решение маслихата области Ұлытау от 14 декабря 2022 года № 12/83
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2023 и действует до 31.12.2025.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", маслихат области Ұлытау РЕШИЛ:
1. Установить бюджетные изъятия из бюджетов районов (городов областного значения) в областной бюджет на 2023 год в сумме 9 896 257 тысяч тенге, в том числе:
города Жезказган – 8 459 990 тысяч тенге.
Улытауского района – 1 436 267 тысяч тенге.
2. Установить бюджетные изъятия из бюджетов районов (городов областного значения) в областной бюджет на 2024 год в сумме 10 453 297 тысяч тенге, в том числе:
города Жезказган – 8 765 083 тысячи тенге.
Улытауского района – 1 688 214 тысячи тенге.
3. Установить бюджетные изъятия из бюджетов районов (городов областного значения) в областной бюджет на 2025 год в сумме 11 459 411 тысяча тенге, в том числе:
города Жезказган – 9 851 626 тысяч тенге.
Улытауского района – 1 607 785 тысяч тенге.
4. Установить бюджетные субвенции, передаваемые из областного бюджета в бюджеты районов (городов областного значения) на 2023 год в сумме 4 915 971 тысяча тенге, в том числе:
города Каражал – 486 439 тысяч тенге;
города Сатпаев – 2 445 541 тысяча тенге;
Жанааркинского района – 1 983 991 тысяча тенге.
5. Установить бюджетные субвенции, передаваемые из областного бюджета в бюджеты районов (городов областного значения) на 2024 год в сумме 4 498 457 тысяч тенге, в том числе:
города Каражал – 82 537 тысяч тенге;
города Сатпаев – 2 316 533 тысячи тенге;
Жанааркинского района – 2 099 387 тысяч тенге.
6. Установить бюджетные субвенции, передаваемые из областного бюджета в бюджеты районов (городов областного значения) на 2025 год в сумме 4 939 382 тысячи тенге, в том числе:
города Каражал – 107 336 тысяч тенге;
города Сатпаев – 2 572 244 тысячи тенге;
Жанааркинского района – 2 259 802 тысячи тенге.
7. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года и действует до 31 декабря 2025 года.
Секретарь маслихата области Ұлытау Б. Шингисов

2023-2025 жылдарға арналған облыстық бюджет пен аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттері арасындағы жалпы сипаттағы трансферттердің көлемдері туралы
Ұлытау облыстық мәслихатының 2022 жылғы 14 желтоқсандағы № 12/83 шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2023 бастап қолданысқа енеді және 31.12.2025 дейін әрекет етеді.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Ұлытау облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Аудандардың (қалалардың) бюджеттерінен облыстық бюджетке 2023 жылға арналған бюджеттік алып қоюлар 9 896 257 мың теңге сомасында белгіленсін, оның ішінде:
Жезқазған қаласынан – 8 459 990 мың теңге,
Ұлытау ауданынан – 1 436 267 мың теңге.
2. Аудандардың (қалалардың) бюджеттерінен облыстық бюджетке 2024 жылға арналған бюджеттік алып қоюлар 10 453 297 мың теңге сомасында белгіленсін, оның ішінде:
Жезқазған қаласынан – 8 765 083 мың теңге,
Ұлытау ауданынан – 1 688 214 мың теңге.
3. Аудандардың (қалалардың) бюджеттерінен облыстық бюджетке 2025 жылға арналған бюджеттік алып қоюлар 11 459 411 мың теңге сомасында белгіленсін, оның ішінде:
Жезқазған қаласынан – 9 851 626 мың теңге,
Ұлытау ауданынан – 1 607 785 мың теңге.
4. Облыстық бюджеттен аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін 2023 жылға арналған бюджеттік субвенциялар 4 915 971 мың теңге сомасында белгіленсін, оның ішінде:
Қаражал қаласына – 486 439 мың теңге,
Сәтбаев қаласына – 2 445 541 мың теңге,
Жаңаарқа ауданына – 1 983 991 мың теңге.
5. Облыстық бюджеттен аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін 2024 жылға арналған бюджеттік субвенциялар 4 498 457 мың теңге сомасында белгіленсін, оның ішінде:
Қаражал қаласына – 82 537 мың теңге,
Сәтбаев қаласына – 2 316 533 мың теңге,
Жаңаарқа ауданына – 2 099 387 мың теңге.
6. Облыстық бюджеттен аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін 2025 жылға арналған бюджеттік субвенциялар 4 939 382 мың теңге сомасында белгіленсін, оның ішінде:
Қаражал қаласына – 107 336 мың теңге,
Сәтбаев қаласына – 2 572 244 мың теңге,
Жаңаарқа ауданына – 2 259 802 мың теңге.
7. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді және 2025 жылдың 31 желтоқсанына дейін әрекет етеді.
Ұлытау облыстық мәслихатының хатшысы Б. Шингисов