О бюджете поселков и сельских округов на 2023-2025 годы
Решение Жанааркинского районного маслихата области Ұлытау от 28 декабря 2022 года № 38/234.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан и Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жанааркинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Жаңаарқа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 525 298 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 85 707 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 464 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 439 127 тысяч тенге;
2) затраты – 525 298 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Жанааркинского районного маслихата области Ұлытау от 15.11.2023 № 10/73 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Утвердить бюджет Актауского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 203 016 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 194 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 200 822 тысяч тенге;
2) затраты – 205 074 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 058 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 058 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 058 тысяч тенге.

2023-2025 жылдарға арналған кенттер және ауылдық округтердің бюджеті туралы
Ұлытау облысы Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 38/234 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Жаңаарқа аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған Жаңаарқа кентінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 525 298,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 85 707,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 464,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 439 127,0 мың теңге;
2) шығындар – 525 298,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ұлытау облысы Жаңаарқа аудандық мәслихатының 15.11.2023 № 10/73 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2023-2025 жылдарға арналған Ақтау ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 203 016 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 194 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 200 822 мың теңге;
2) шығындар 205 074 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 058 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 058 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 058 мың теңге.

Сноска. Пункт 14 – в редакции решения Жанааркинского районного маслихата области Ұлытау от 15.11.2023 № 10/73 (вводится в действие с 01.01.2023).
15. Учесть в составе поступлений бюджета на 2023 год целевые текущие трансферты, передаваемые из районного бюджета нижестоящим бюджетам согласно приложению 43.
16. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь Жанааркинского районного маслихата О. Уалиев
Приложение 1 к решению
Жанааркинского районного маслихата

Ескерту. 14-тармақ жаңа редакцияда - Ұлытау облысы Жаңаарқа аудандық мәслихатының 15.11.2023 № 10/73 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
15. 2023 жылға арналған бюджет кірістерінің құрамында 43 қосымшаға сәйкес аудандық бюджеттен төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер ескерілсін.
16. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңаарқа аудандық мәслихат хатшысы Ө. Уалиев