О внесении изменений в решение Кызылординского городского маслихата от 29 декабря 2021 года № 104-16/7 "О бюджете сельского округа Кызылозек на 2022-2024 годы"
Решение Кызылординского городского маслихата от 25 июля 2022 года № 164-23/7. Прекращено действие в связи с истечением срока
Маслихат города Кызылорда РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылординского городcкого маслихата от 29 декабря 2021 года № 104-16/7 "О бюджете сельского округа Кызылозек на 2022-2024 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Кызылозек 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 94 685,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7 981,0 тысяч тенге,
неналоговые поступления – 0;
поступления трансфертов – 86 704,0 тысяч тенге;
2) расходы – 96 049,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование –0, в том числе:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1364,5 тысяч тенге;

"2022-2024 жылдарға арналған Қызылөзек ауылдық округінің бюджеті туралы" Қызылорда қалалық маслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 104-16/7 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2022 жылғы 25 шілдедегі № 164-23/7 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2022-2024 жылдарға арналған Қызылөзек ауылдық округінің бюджеті туралы" Қызылорда қалалық маслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 104-16/7 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Қызылөзек ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 94 685,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 981,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
трансферттердің түсімдері – 86 704,0 мың теңге;
2) шығындар – 96 049,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо –0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 364,5 мың теңге;