О бюджете сельского округа Сам на 2023 - 2025 годы
Решение Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 26 декабря 2022 года № 29/259.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Бейнеуского районного маслихата от 22 декабря 2022 года №28/249 "О районном бюджете на 2023-2025 годы", Бейнеуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Самского сельского округа на 2023 – 2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 32 425,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 842,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступлениям трансфертов – 30 583,0 тысячи тенге;
2) затраты – 32 493,5 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -68,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –
68,5 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 68,5 тысяч тенге.

2023 - 2025 жылдарға арналған Сам ауылдық округінің бюджеті туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 29/259 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Бейнеу аудандық мәслихатының 2022 жылғы 22 желтоқсандағы № 28/249 "2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне сәйкес, Бейнеу аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023 – 2025 жылдарға арналған Сам ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 32 425,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 842,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0 теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 30 583,0 мың теңге;
2) шығындар – 32 493,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 68,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –
68,5 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 68,5 мың теңге.

Сноска. Пункт 1 в редакции решения Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 22.12.2023 № 10/83 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Учесть, что из районного бюджета в бюджет сельского округа Сам на 2023 год выделена субвенция в сумме 19 018,0 тысяч тенге.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь Бейнеуского районного маслихата Қ.Мансуров
Приложение 1
решению Бейнеуского районного маслихата
от 26 декабря 2022 года №29/259
Бюджет Самского сельского округа на 2023 год

Ескерту. 1 -тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 22.12.2023 № 10/83 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Аудандық бюджеттен 2023 жылға арналған Сам ауылдық округінің бюджетіне 19 018,0 мың теңге сомасында субвенция бөлінгені ескерілсін.
3. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Бейнеу аудандық мәслихатының хатшысы Қ.Мансуров
Бейнеу аудандық мәслихатының
2022 жылғы 26 желтоқсандағы
№29/259 шешіміне 1 қосымша
2023 жылға арналған Сам ауылдық округінің бюджеті

Сноска. Приложение 4 в редакции решения Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 23.10.2023 № 7/65 (вводится в действие с 01.01.2023).
Функциональная группа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
12
Транспорт и коммуникации
124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
012
Строительство и реконструкция автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах

Ескерту. 4 - қосымша жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 23.10.2023 № 7/65 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Функционалдық топ
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
12
Көлiк және коммуникация
124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
012
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарын салу және реконструкциялау