Об установлении публичного сервитута
Решение акима села Акжигит Бейнеуского района Мангистауской области от 22 сентября 2022 года № 21
В соответствии со статьей 19, подпунктом 2) пункта 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 6) пункта 1 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" РЕШИЛ:
1. Установить публичный сервитут сроком на 3 (три) года без изъятия участков у собственников и у земепользователей акционерному обществу "Национальная компания" "QazaqGaz" на земельные участки расположенные на территории села Акжигит общей площадью 0,1603 гектаров для строительства линии электроснабжения ШТИ-002, КУ-330.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима села Акжигит" в установленном законодательством порядке обеспечить:
направление настоящего решения на официальное опубликование;
размещение на официальном интернет-ресурсе аппарат акима Бейнеуского района;
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима села Акжигит А.Дуйсенбаев

Қауымдық сервитут белгілеу туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы Ақжігіт ауылы әкімінің 2022 жылғы 22 қыркүйектегі № 21 шешімі
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 19-бабына, 69 бабының 4-тармағының 2-тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" заңының 35-бабы 1-тармағының 6) тармақшасына сәйкес ШЕШТІМ:
1. "QazaqGaz" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамына, ШТИ-002, КУ-330 электр жабдықтау желісін салу үшін меншік иелері мен жер пайдаланушылардан жер учаскелерін алып қоймастан Ақжігіт ауылынан ауданы 0,1603 гектар жер учаскесі 3 (үш) жыл мерзімге қауымдық сервитут белгіленсін.
2. "Ақжігіт ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
осы шешімді ресми жариялауға жіберуді;
Бейнеу ауданы әкімі аппаратының ресми интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін;
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақжігіт ауылы әкімінің міндетін атқарушы А.Дуйсенбаев