О бюджете Тохтаровского сельского округа Житикаринского района на 2023-2025 годы
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 30 декабря 2022 года № 247.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Тохтаровского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год, в следующих объемах:
1) доходы – 30 067,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 191,0 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 27 876,0 тысяч тенге;
2) затраты – 30 348,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -281,8 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 281,8 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Житикаринского района Костанайской области от 16.05.2023 № 39 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Учесть, что объем бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета бюджету Тохтаровского сельского округа на 2023 год, предусмотрен в сумме 10 871,0 тысяча тенге.
3. Учесть, что объем бюджетных изъятий из бюджета Тохтаровского сельского округа в районный бюджет на 2023 год составляет 0,0 тысяч тенге.
4. Учесть, что в бюджете Тохтаровского сельского округа на 2023 год предусмотрены целевые текущие трансферты из районного бюджета, в том числе на:
1) внедрение новой оплаты труда государственных служащих;
2) приобретение автомобиля;
3) обеспечение функционирования автомобильных дорог Тохтаровского сельского округа.
4-1. Учесть, что в бюджете Тохтаровского сельского округа Житикаринского района на 2023 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета, в том числе на:

Жітіқара ауданы Тоқтаров ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 247 шешімі.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Тоқтаров ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 30 067,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 191,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсiмi бойынша – 27 876,0 мың теңге;
2) шығындар – 30 348,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -281,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 281,8 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 16.05.2023 № 39 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2023 жылға арналған аудандық бюджеттен Тоқтаров ауылдық округінің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі 10 871,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. 2023 жылға арналған Тоқтаров ауылдық округінің бюджетінен аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлар көлемі 0,0 мың теңгені құрайтыны ескерілсін.
4. 2023 жылға арналған Тоқтаров ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) мемлекеттік қызметшілердің еңбегіне жаңа ақы төлеуді енгізуге;
2) көлік сатып алуға;
3) Тоқтаров ауылдық округінің автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге.
4-1. Жітіқара ауданы Тоқтаров ауылдық округінің 2023 жылға арналған бюджетінде облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін, оның ішінде:

1) текущий ремонт уличного освещения улиц села Тохтарово.
Сноска. Решение дополнено пунктом 4-1 в соответствии с решением маслихата Житикаринского района Костанайской области от 16.05.2023 № 39 (вводится в действие с 01.01.2023).
5. Учесть, что перечень бюджетных программ на очередной финансовый год в бюджете Тохтаровского сельского округа, не подлежащих секвестру не установлен.
6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь Житикаринского районного маслихата А. Кабиев
Приложение 1
к решению маслихата

1) Тоқтаров ауылы көшелерінің көше жарығын ағымдағы жөндеуге.
Ескерту. Шешім 4-1-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 16.05.2023 № 39 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. Кезекті қаржы жылына арналған Тоқтаров ауылдық округінің бюджетінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі белгіленбегені ескерілсін.
6. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жітіқара аудандық мәслихатының хатшысы А. Кабиев
Мәслихаттың