О внесении изменений в решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 24 декабря 2021 года № 15/2 "Об утверждении районного бюджета на 2022-2024 годы"
Решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 20 мая 2022 года № 22/2
Маслихат Мамлютского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении районного бюджета на 2022-2024 годы" от 24 декабря 2021 года № 15/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26152 ) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 6050621,2 тысяч тенге:
налоговые поступления – 628627,4 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 37480,2 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 7202,5 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5377311,1 тысяч тенге;
2) затраты – 6132688,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 47590 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 59729 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 12139 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч
тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 129657,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 129657,3 тысяч тенге;
поступления займов – 59729 тысяч тенге;
погашение займов – 16540 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 86468,3 тысяч тенге.";
подпункт 6) пункта 9 изложить в новой редакции:
"6) 65000 тысяч тенге – на строительство теплоснабжения в городе Мамлютка (3 очередь);";
пункт 12 изложить в новой редакции:
"12. Утвердить резерв местного исполнительного органа Мамлютского района на 2022 год в сумме 62 тысячи тенге.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь маслихата
Мамлютского района
Северо-Казахстанской области
Р. Нурмуканова
Приложение
к решению маслихата
Мамлютского района
Северо-Казахстанской области
от 20 мая 2022 года
№ 22/2
Приложение 1
к решению маслихата
Мамлютского района
Северо-Казахстанской области

Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджетті бекіту туралы" 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 15/2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының 2022 жылғы 20 мамырдағы № 22/2 шешімі
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджетті бекіту туралы" 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 15/2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26152 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
1. 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6050621,2 мың теңге:
салықтық түсімдер – 628627,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 37480,2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 7202,5 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5377311,1 мың теңге;
2) шығындар – 6132688,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 47590 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 59729 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 12139 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 129657,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 129657,3 мың теңге;
қарыздар түсімі – 59729 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 16540 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 86468,3 мың теңге.";
9-тармақтың 6) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"6) 65000 мың теңге - Мамлютка қаласында жылумен жабдықтау құрылысына (3 кезек);";
12-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"12. Мамлют ауданының жергілікті атқарушы органының 2022 жылға арналған резерві 62 мың теңге сомасында бекітілсін.".
Нұсқалған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледi.
Солтүстік Қазақстан облысы
Мамлют ауданы мәслихатының хатшысы
Р. Нұрмұқанова
Солтүстік Қазақстан облысы
Мамлют ауданы мәслихатының
2022 жылғы 20 мамырдағы № 22/2
шешіміне қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы
Мамлют ауданы мәслихатының