Об установлении квоты рабочих мест для лиц с инвалидностью на 2023 год
Постановление акимата Жетысайского района Туркестанской области от 28 ноября 2022 года № 744
Примечание ИЗПИ!
Настоящее постановление вводится в действие с 01.01.2023.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 9 Закона Республики Казахстан "О занятости населения" акимат Жетысайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

2023 жылға арналған мүгедектігі бар адамдар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Түркістан облысы Жетісай ауданы әкiмдiгiнiң 2022 жылғы 28 қарашадағы № 744 қаулысы
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы қаулы 01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31 бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 9 бабына сәйкес, Жетісай ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Установить квоту рабочих мест для лиц с инвалидностью на 2023 год без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контрол за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Примбекова С.
3. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2023 года.
Аким района М.Қадырбек
Приложение к потановлению
акимата Жетысайского района
от 28 ноября 2022 года № 744
Квоты рабочих мест для лиц с инвалидностью на 2023 год
Наименование предприятия, организации, учреждения
Списочная численность работников
Размер квот (%)
Количество рабочих мест для лиц с инвалидностью
1
Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия №1 имени М.Горького" отдела развитя человеческого потенциала Жетысайского района управления развития человечского потенциала Туркестанской области

1. 2023 жылға мүгедектігі бар адамдар үшін ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыс орындарына квота осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары С.Примбековке жүктелсін.
3. Осы қаулы 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі М.Қадырбек
Жетісай ауданы әкімдігінің
28 қарашадағы 2022 жылғы
744 қаулысына қосымша
2023 жылға арналған мүгедектігі бар адамдар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Кәсіпорынның, ұйымның, мекеменің атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны
Квоталардың мөлшері (%)
Мүгедектігі бар адамдар үшін жұмыс орындарының саны
1
Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Жетісай ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "М.Горький атындағы №1 мектеп гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

226
4
5
2
Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа №2 имени Ш.Уалиханова" отдела развитя человеческого потенциала Жетысайского района управления развития человечского потенциала Туркестанской области
120
3
2
3
Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа №3 имени Ю.Гагарина" отдела развитя человеческого потенциала Жетысайского района управления развития человечского потенциала Туркестанской области
166
3
3
4
Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа-гимназия №4 имени Абая" отдела развитя человеческого потенциала Жетысайского района управления развития человечского потенциала Туркестанской области
157
3
3
5
Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа №5 имени А.Байтурсынова" отдела развитя человеческого потенциала Жетысайского района управления развития человечского потенциала Туркестанской области
142
3
2
6
Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия №6 имени Б.Момышулы" отдела развитя человеческого потенциала Жетысайского района управления развития человечского потенциала Туркестанской области
280
4
5
7
Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия "№7 "Туран" отдела развитя человеческого потенциала Жетысайского района управления развития человечского потенциала Туркестанской области
171
3
3
8
Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа №8 имени Алпамыс батыра" отдела развитя человеческого потенциала Жетысайского района управления развития человечского потенциала Туркестанской области
195
3
3
9
Коммунальное государственное учреждение "ІТ-Школа-лицей №9 имени Динмухамеда Кунаева" отдела развитя человеческого потенциала Жетысайского района управления развития человечского потенциала Туркестанской области
277
4
5
10
Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия "№10 "Кайнар" отдела развитя человеческого потенциала Жетысайского района управления развития человечского потенциала Туркестанской области
211
4
5
11
Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия "№11 "Женис" отдела развитя человеческого потенциала Жетысайского района управления развития человечского потенциала Туркестанской области
236
4
5
12
Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа №12" отдела развитя человеческого потенциала Жетысайского района управления развития человечского потенциала Туркестанской области
126
3
2
13
Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа №13 имени Н.Торекулова" отдела развитя человеческого потенциала Жетысайского района управления развития человечского потенциала Туркестанской области

226
4
5
2
Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Жетісай ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Ш.Уәлиханов атындағы №2 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
120
3
2
3
Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Жетісай ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Ю.Гагарин атындағы №3 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
166
3
3
4
Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Жетісай ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Абай атындағы №4 жалпы орта мектебі мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
157
3
3
5
Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Жетісай ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "А.Байтұрсынов атындағы №5 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
142
3
2
6
Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Жетісай ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Б.Момышұлы атындағы №6 мектеп гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
280
4
5
7
Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Жетісай ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№7 "Тұран" мектеп гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
171
3
3
8
Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Жетісай ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Алпамыс батыр атындағы №8 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
195
3
3
9
Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Жетісай ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Дінмұхамед Қонаев атындағы №9 -ІТ-мектеп лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
277
4
5
10
Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Жетісай ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№10 "Қайнар" мектеп гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
211
4
5
11
Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Жетісай ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№11 "Жеңіс" мектеп гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
236
4
5
12
Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Жетісай ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№12 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
126
3
2
13
Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Жетісай ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Н.Төреқұлов атындағы №13 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

175
3
3
14
Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа №14 имени Н.Ондасынова" отдела развитя человеческого потенциала Жетысайского района управления развития человечского потенциала Туркестанской области
194
3
3
15
Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа №15 имени М.Жумабаева" отдела развитя человеческого потенциала Жетысайского района управления развития человечского потенциала Туркестанской области
106
3
2
16
Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа №16 имени Ж.Сауырбаевой" отдела развитя человеческого потенциала Жетысайского района управления развития человечского потенциала Туркестанской области
94
2
1
17
Коммунальное государственное учреждение "№17 "Туркестан" отдела развитя человеческого потенциала Жетысайского района управления развития человечского потенциала Туркестанской области
121
3
2
18
Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа №18 имени М.Байзақова" отдела развитя человеческого потенциала Жетысайского района управления развития человечского потенциала Туркестанской области
105
3
2
19
Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа №19 имени Аманкелды" отдела развитя человеческого потенциала Жетысайского района управления развития человечского потенциала Туркестанской области
125
3
2
20
Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа №20 имени Т.Рыскулова" отдела развитя человеческого потенциала Жетысайского района управления развития человечского потенциала Туркестанской области
312
4
6
21
Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа №21 имени Б.Майлина" отдела развитя человеческого потенциала Жетысайского района управления развития человечского потенциала Туркестанской области
91
2
1
22
Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа №22 имени Қ.А.Яссауи" отдела развитя человеческого потенциала Жетысайского района управления развития человечского потенциала Туркестанской области
152
3
3
23
Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа №23 имени А.Рудаки" отдела развитя человеческого потенциала Жетысайского района управления развития человечского потенциала Туркестанской области
95
2
1
24
Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа №24 имени А.Жами" отдела развитя человеческого потенциала Жетысайского района управления развития человечского потенциала Туркестанской области
129
3
2
25
Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа №25" отдела развитя человеческого потенциала Жетысайского района управления развития человечского потенциала Туркестанской области
99
2
1
26
Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа №26 имени М.Шокай" отдела развитя человеческого потенциала Жетысайского района управления развития человечского потенциала Туркестанской области

175
3
3
14
Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Жетісай ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Н.Оңдасынов атындағы №14 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
194
3
3
15
Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Жетісай ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "М.Жұмабаев атындағы №15 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
106
3
2
16
Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Жетісай ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Ж.Сауырбаева атындағы №16 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
94
2
1
17
Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Жетісай ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№17 "Түркістан жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
121
3
2
18
Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Жетісай ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "М.Байзақов атындағы №18 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
105
3
2
19
Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Жетісай ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Аманкелді атындағы №19 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
125
3
2
20
Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Жетісай ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Т.Рысқұлов атындағы №20 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
312
4
6
21
Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Жетісай ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Б.Майлин атындағы №21 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
91
2
1
22
Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Жетісай ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Қ.А.Яссауи атындағы №22 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
152
3
3
23
Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Жетісай ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "А.Рудаки атындағы №23 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
95
2
1
24
Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Жетісай ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "А.Жами атындағы №24 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
129
3
2
25
Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Жетісай ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№25 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
99
2
1
26
Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Жетісай ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "М.Шокай атындағы №26 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

141
3
2
27
Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа №27 имени А.Жангельдина" отдела развитя человеческого потенциала Жетысайского района управления развития человечского потенциала Туркестанской области
69
2
1
28
Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа №28 имени Хиуаз Доспановой" отдела развитя человеческого потенциала Жетысайского района управления развития человечского потенциала Туркестанской области
94
2
1
29
Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа №29 имени С.Сейфуллина" отдела развитя человеческого потенциала Жетысайского района управления развития человечского потенциала Туркестанской области
74
2
1
30
Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа №30 имени И.Жансугурова" отдела развитя человеческого потенциала Жетысайского района управления развития человечского потенциала Туркестанской области
106
3
2
31
Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа №31 имени М.Ауезова" отдела развитя человеческого потенциала Жетысайского района управления развития человечского потенциала Туркестанской области
126
3
2
32
Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа №32 имени Ш.Кудайбердиева" отдела развитя человеческого потенциала Жетысайского района управления развития человечского потенциала Туркестанской области
162
3
3
33
Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа №33 имени М.Маметова" отдела развитя человеческого потенциала Жетысайского района управления развития человечского потенциала Туркестанской области
90
2
1
34
Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа №34 имени А.Молдагуловой" отдела развитя человеческого потенциала Жетысайского района управления развития человечского потенциала Туркестанской области
102
3
2
35
Коммунальное государственное учреждение "№35 "Караозек" отдела развитя человеческого потенциала Жетысайского района управления развития человечского потенциала Туркестанской области
99
2
1
36
Коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа №36" отдела развитя человеческого потенциала Жетысайского района управления развития человечского потенциала Туркестанской области
17
1
1
37
Коммунальное государственное учреждение "№37 "Енбек" отдела развитя человеческого потенциала Жетысайского района управления развития человечского потенциала Туркестанской области
150
3
3
38
Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа №38 имени С.Асанова" отдела развитя человеческого потенциала Жетысайского района управления развития человечского потенциала Туркестанской области
94
2
1
39
Коммунальное государственное учреждение "№39 "Асыката" отдела развитя человеческого потенциала Жетысайского района управления развития человечского потенциала Туркестанской области

141
3
2
27
Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Жетісай ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Ә.Жангелдин атындағы №27 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
69
2
1
28
Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Жетісай ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Хиуаз Доспановаа атындағы №28 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
94
2
1
29
Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Жетісай ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "С.Сейфуллин атындағы №29 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
74
2
1
30
Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Жетісай ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "І.Жансүгіров атындағы №30 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
106
3
2
31
Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Жетісай ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "М.Әуезов атындағы №31 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
126
3
2
32
Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Жетісай ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Ш.Құдайбердиев атындағы №32 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
162
3
3
33
Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Жетісай ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "М.Мәметова атындағы №33 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
90
2
1
34
Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Жетісай ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Ә.Молдағұлова атындағы №34 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
102
3
2
35
Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Жетісай ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№35 "Қараөзек" жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
99
2
1
36
Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Жетісай ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№36 негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
17
1
1
37
Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Жетісай ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№37 "Еңбек" жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
150
3
3
38
Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Жетісай ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "С.Асанов атындағы №38 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
94
2
1
39
Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Жетісай ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№39 "Асықата" жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

177
3
3
40
Коммунальное государственное учреждение "№40 "Ынтымак" отдела развитя человеческого потенциала Жетысайского района управления развития человечского потенциала Туркестанской области
127
3
2
41
Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа №41 имени К.Даримбаева" отдела развитя человеческого потенциала Жетысайского района управления развития человечского потенциала Туркестанской области
93
2
1
42
Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа №42 имени С.Кожанова" отдела развитя человеческого потенциала Жетысайского района управления развития человечского потенциала Туркестанской области
167
3
3
43
Коммунальное государственное учреждение "№43 "Қызыл таң" отдела развитя человеческого потенциала Жетысайского района управления развития человечского потенциала Туркестанской области
152
3
3
44
Коммунальное государственное учреждение "№44 "Жана дала" отдела развитя человеческого потенциала Жетысайского района управления развития человечского потенциала Туркестанской области
103
3
2
45
Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа №45 имени Н.Исмайлова" отдела развитя человеческого потенциала Жетысайского района управления развития человечского потенциала Туркестанской области
114
3
2
46
Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа №46 имени А.Кастеева" отдела развитя человеческого потенциала Жетысайского района управления развития человечского потенциала Туркестанской области
82
2
1
47
Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа №47 имени М.Макатаева" отдела развитя человеческого потенциала Жетысайского района управления развития человечского потенциала Туркестанской области
95
2
1
48
Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа №48 имени К.Сатбаева" отдела развитя человеческого потенциала Жетысайского района управления развития человечского потенциала Туркестанской области
99
2
1
49
Коммунальное государственное учреждение "№49 "Сырдария" отдела развитя человеческого потенциала Жетысайского района управления развития человечского потенциала Туркестанской области
97
2
1
50
Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа №50 имени Р.Кошкарбаева" отдела развитя человеческого потенциала Жетысайского района управления развития человечского потенциала Туркестанской области
98
2
1
51
Коммунальное государственное учреждение "№51 "Дәуір" отдела развитя человеческого потенциала Жетысайского района управления развития человечского потенциала Туркестанской области
177
3
3
52
Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа №52 имени С.Сейфуллина" отдела развитя человеческого потенциала Жетысайского района управления развития человечского потенциала Туркестанской области

177
3
3
40
Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Жетісай ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№40 "Ынымақ" жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
127
3
2
41
Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Жетісай ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Қ.Дәрімбаев атындағы №41 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
93
2
1
42
Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Жетісай ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "С.Қожанов атындағы №42 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
167
3
3
43
Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Жетісай ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№43 "Қызыл таң" жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
152
3
3
44
Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Жетісай ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№44 "Жаңа дала " жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
103
3
2
45
Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Жетісай ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Н.Исмайлов атындағы №45 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
114
3
2
46
Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Жетісай ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Ә.Қастеев атындағы №46 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
82
2
1
47
Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Жетісай ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "М.Мақатаев атындағы №47 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
95
2
1
48
Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Жетісай ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Қ.Сәтбаев атындағы №48 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
99
2
1
49
Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Жетісай ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№49 "Сырдария " жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
97
2
1
50
Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Жетісай ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Р.Қошқарбаев атындағы №50 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
98
2
1
51
Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Жетісай ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№51 "Дәуір " жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
177
3
3
52
Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Жетісай ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "С.Сейфуллин атындағы №52 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

138
3
2
53
Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа №53 имени Ю.Гагарина" отдела развитя человеческого потенциала Жетысайского района управления развития человечского потенциала Туркестанской области
155
3
3
54
Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа №54 имени Ильяса Есенберлина" отдела развитя человеческого потенциала Жетысайского района управления развития человечского потенциала Туркестанской области
122
3
2
55
Коммунальное государственное учреждение "№55 "Жеңістің 50 жылдығы" отдела развитя человеческого потенциала Жетысайского района управления развития человечского потенциала Туркестанской области
61
2
1
56
Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа №56 имени С.Ерубаева " отдела развитя человеческого потенциала Жетысайского района управления развития человечского потенциала Туркестанской области
62
2
1
57
Коммунальное государственное учреждение "№57 "Сарыарка" отдела развитя человеческого потенциала Жетысайского района управления развития человечского потенциала Туркестанской области
157
3
3
58
Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа №58" отдела развитя человеческого потенциала Жетысайского района управления развития человечского потенциала Туркестанской области
94
2
1
59
Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа №59 имени Я.Есенбекова" отдела развитя человеческого потенциала Жетысайского района управления развития человечского потенциала Туркестанской области
107
3
2
60
Коммунальное государственное учреждение "№60 "Кызылқум" отдела развитя человеческого потенциала Жетысайского района управления развития человечского потенциала Туркестанской области
175
3
3
61
Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа №61 имени Г.Муратбаева" отдела развитя человеческого потенциала Жетысайского района управления развития человечского потенциала Туркестанской области
117
3
2
62
Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа №62 имени Кенесары хана" отдела развитя человеческого потенциала Жетысайского района управления развития человечского потенциала Туркестанской области
146
3
2
63
Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа №63 имени Ы.Алтынсарина" отдела развитя человеческого потенциала Жетысайского района управления развития человечского потенциала Туркестанской области
75
2
1
64
Коммунальное государственное учреждение "№64 "Макталы" отдела развитя человеческого потенциала Жетысайского района управления развития человечского потенциала Туркестанской области
75
2
1
65
Коммунальное государственное учреждение "№65 "Достык" отдела развитя человеческого потенциала Жетысайского района управления развития человечского потенциала Туркестанской области

138
3
2
53
Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Жетісай ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Ю.Гагарин атындағы №53 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
155
3
3
54
Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Жетісай ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Ілияс Есенберлин атындағы №54 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
122
3
2
55
Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Жетісай ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№55 "Жеңістің 50 жылдығы " жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
61
2
1
56
Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Жетісай ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "С.Ерубаев атындағы №56 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
62
2
1
57
Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Жетісай ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№57 "Сарыарқа" жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
157
3
3
58
Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Жетісай ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№58 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
94
2
1
59
Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Жетісай ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Я.Есенбеков атындағы №59 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
107
3
2
60
Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Жетісай ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№60 "Қызылқұм " жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
175
3
3
61
Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Жетісай ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Ғ.Мұратбаев атындағы №61 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
117
3
2
62
Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Жетісай ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Кенесары хан атындағы №62 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
146
3
2
63
Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Жетісай ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Ы.Алтынсарин атындағы №63 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
75
2
1
64
Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Жетісай ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№64 "Мақталы " жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
75
2
1
65
Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Жетісай ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№65 "Достық " жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

114
3
2
66
Коммунальное государственное учреждение "№66 "Мырзашол" отдела развитя человеческого потенциала Жетысайского района управления развития человечского потенциала Туркестанской области
97
2
1
67
Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа №67 имени Казыбек би" отдела развитя человеческого потенциала Жетысайского района управления развития человечского потенциала Туркестанской области
92
2
1
68
Коммунальное государственное учреждение "№68 "Жибек жолы" отдела развитя человеческого потенциала Жетысайского района управления развития человечского потенциала Туркестанской области
204
4
5
69
Коммунальное государственное учреждение "№69 "Мақташы" отдела развитя человеческого потенциала Жетысайского района управления развития человечского потенциала Туркестанской области
80
2
1
70
Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа №70 имени Ж.Сулейменова" отдела развитя человеческого потенциала Жетысайского района управления развития человечского потенциала Туркестанской области
87
2
1
71
Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа №71" отдела развитя человеческого потенциала Жетысайского района управления развития человечского потенциала Туркестанской области
91
2
1
72
Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа №72" отдела развитя человеческого потенциала Жетысайского района управления развития человечского потенциала Туркестанской области
77
2
1
73
Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа №73" отдела развитя человеческого потенциала Жетысайского района управления развития человечского потенциала Туркестанской области
114
3
2
74
"Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного введения Жетысайская центральная районная больница" Упавления общественного здоровья Туркестанской области
1301
4
13
75
"Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного введения Жетысайская районная больница" "Асык ата" Упавления общественного здоровья Туркестанской области
1167
4
11

114
3
2
66
Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Жетісай ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№66 "Мырзашөл " жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
97
2
1
67
Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Жетісай ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Қазыбек би атындағы №67 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
92
2
1
68
Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Жетісай ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№68 "Жібек жолы " жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
204
4
5
69
Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Жетісай ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№69 "Мақташы " жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
80
2
1
70
Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Жетісай ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Ж.Сүлейменов атындағы №70 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
87
2
1
71
Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Жетісай ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№71 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
91
2
1
72
Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Жетісай ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№72 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
77
2
1
73
Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Жетісай ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№73 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
114
3
2
74
Түркістан облысы қоғамдық денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Жетісай аудандық орталық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны
1301
4
13
75
Түркістан облысы қоғамдық денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Асық ата" Жетісай аудандық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны
1167
4
11