Об установлении квоты рабочих мест для лиц с инвалидностью на 2022 год
Постановление акимата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 8 сентября 2022 года № 405
В соответствии с подпунктом 14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 6) статьи 9 Закона Республики Казахстан "О занятости населения", подпунктом 1) статьи 31 Закона Республики Казахстан "О социальной защите лиц с инвалидностью в Республике Казахстан", акимат района Алтай ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Мүгедек адамдар үшін 2022 жылға жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 8 қыркүйектегі № 405 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабы 1-тармағының 14) тармақшасына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 9-бабының 6) тармақшасына, "Қазақстан Республикасында мүгедек адамдарды әлеуметтік қорғау туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабының 1) тармақшасына сәйкес Алтай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Установить квоту рабочих мест для лиц с инвалидностью в размере от двух до четырех процентов от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда в районе Алтай, согласно приложению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата района Алтай "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов" от 27 марта 2020 года № 116 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6853).

1. Алтай ауданында ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыс орындары санының екіден төрт пайызға дейінгі мөлшерінде мүгедек адамдар үшін жұмыс орындарына квота қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. "Мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" Алтай ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 27 наурыздағы № 116 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6853 нөмірімен тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.