Об установлении квоты рабочих мест для лиц с инвалидностью по Таскалинскому району на 2023 год
Постановление акимата Таскалинского района Западно-Казахстанской области от 5 декабря 2022 года № 218. Утратило силу постановлением акимата Таскалинского района Западно-Казахстанской области от 18 сентября 2023 года № 184
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Таскалинского района Западно-Казахстанской области от 18.09.2023 № 184 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).

Тасқала ауданы бойынша 2023 жылға арналған мүгедектігі бар адамдар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 5 желтоқсандағы № 218 қаулысы. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 18 қыркүйектегі № 184 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданы әкімдігінің 18.09.2023 № 184 қаулысымен (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).

В соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом "О социальной защите лиц с инвалидностью в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан "О занятости населения", Приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 13 июня 2016 года № 498 "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для лиц с инвалидностью" (зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 июля 2016 года № 14010) акимат Таскалинского района Западно-Казакстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, "Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдарды әлеуметтік қорғау туралы" Заңына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 13 маусымдағы № 498 "Мүгедектігі бар адамдар үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2016 жылғы 28 шілдеде № 14010 болып тіркелді) сәйкес Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц с инвалидностью в размере от двух до четырех процентов от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда со списочной численностью работников по Таскалинскому району согласно приложения настоящего постановления.
2. Признать утратившими силу постановления акимата Таскалинского района от 20 декабря 2021 года № 258 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов по Таскалинскому району на 2022 год" и от 11 мая 2022 года № 56 "О внесении изменений в постановление акимата Таскалинского района от 20 декабря 2021 года №258 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов по Таскалинскому району на 2022 год".

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Тасқала ауданы бойынша 2023 жылға арналған тізімдік саны бар ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде, мүгедектігі бар адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота жұмыскерлердің екіден төрт пайызға дейінгі мөлшерінде белгіленсін.
2. Тасқала ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 20 желтоқсандағы № 258 "Тасқала ауданы бойынша 2022 жылға арналған мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" және Тасқала ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 11 мамырдағы № 56 "Тасқала ауданы бойынша 2022 жылға арналған мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" 2021 жылғы 20 желтоқсандағы №258 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулыларының күші жойылды деп танылсын.

3. Руководителю аппарата акима Таскалинского района обеспечить публикацию настоящего постановления в Эталлоном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казакстан.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Т. Шакирова.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района Б. Айтмагамбетов
Приложение
к постановлению
акимата Таскалинского района
от 5 декабря 2022 года №218
Квота рабочих мест для лиц с инвалидностью по Таскалинскому району на 2023 год
Наименование организаций
Количество рабочих мест
% квоты
Количество рабочих мест на которые установлена квота
1
Государственное коммунальное казенное предприятие "Таскалинский районный центр досуга" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта акимата Таскалинского района

3. Тасқала ауданы әкімі аппаратының басшысы осы қаулының Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Т.Шакировке жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б. Айтмағамбетов
Тасқала ауданы әкімдігінің
2022 жылғы 5 желтоқсандағы
№ 218 қаулысына қосымша
Тасқала ауданы бойынша 2023 жылға арналған мүгедектігі бар адамдар үшін жұмыс орындарына квота
Ұйымның атауы
Жұмыс орындарының саны
Квота %
Квота белгіленген жұмыс орындарының саны
1
Тасқала ауданы әкімдігі мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Тасқала аудандық мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны