О внесении изменений в решение Сандыктауского районного маслихата от 27 декабря 2022 года № 27/1 "О районном бюджете на 2023-2025 годы"
Решение Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 29 ноября 2023 года № 7/1
Сандыктауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сандыктауского районного маслихата "О районном бюджете на 2023-2025 годы" от 27 декабря 2022 года № 27/1, следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2023-2025 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 729 569,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 879 663,6 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 19 144,5 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 173 564,4 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 2 657 196,9 тысяч тенге;
2) затраты –3 786 990,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 11 837,6 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 31 050,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 19 212,4 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;

Сандықтау аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 27/1 "2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2023 жылғы 29 қарашадағы № 7/1 шешімі
Сандықтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сандықтау аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 27/1 болып шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023–2025 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 729 569,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 879 663,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 19 144,5 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 173 564,4 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 657 196,9 мың теңге;
2) шығындар – 3 786 990,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 11 837,6 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер – 31 050,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 19 212,4 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – - 69 258,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 69 258,5 тысяч тенге.";
приложение 1, 4, 5, 6 к вышеуказанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель районного маслихата Г.Мустафина
Приложение 1 к решению
Сандыктауского районного маслихата
от 29 ноября 2023 года

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 69 258,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 69 258,5 мың теңге.";
жоғарыда көрсетілген шешімнің 1, 4, 5, 6 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихатының төрағасы Г.Мустафина
Сандықтау аудандық
мәслихатының
2023 жылғы 29 қарашадағы

3 786 990,3
01
Государственные услуги общего характера
952 698,8
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
42 522,3
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
42 522,3
122
Аппарат акима района (города областного значения)
186 405,1
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
186 405,1
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
86 866,8
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
46 860,6
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
933,2
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
3 223,4
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
35 849,6
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
636 904,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
34 718,1
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
79 839,4
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
522 347,1
02
Оборона
9 745,5
122
Аппарат акима района (города областного значения)
9 745,5
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
6 887,2
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
1 557,1
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
1 301,2
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
1 352,8
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
1 352,8
021
Обеспечение безопасности дорожноо движения в населенных пунктах
1 352,8
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
279 191,5
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
279 191,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения

3 786 990,3
1
Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер
952 698,8
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
42 522,3
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
42 522,3
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
186 405,1
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
186 405,1
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
86 866,8
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
46 860,6
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
933,2
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
3 223,4
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
35 849,6
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
636 904,6
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
34 718,1
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
79 839,4
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
522 347,1
02
Қорғаныс
9 745,5
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
9 745,5
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
6 887,2
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
1 557,1
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елді мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
1 301,2
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
1 352,8
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
1 352,8
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
1 352,8
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
279 191,5
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
279 191,5
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

40 358,3
002
Программа занятости
49 817,9
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
32 964,8
005
Государственная адресная социальная помощь
28 873,4
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
29 308,5
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
517,5
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
222,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
3 805,0
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
32 372,1
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
35 788,2
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республики Казахстан
217,4
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
24 946,4
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
733 570,2
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
443 148,7
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
6 005,5
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
437 143,2
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
290 421,5
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
38 561,9
016
Обеспечение санитарии населенных пунктов
595,0
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
193 664,6
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонд
57 600,0
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
778 744,9
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
40 073,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
27 260,2
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
7 725,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики

40 358,3
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
49 817,9
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
32 964,8
005
Мемлекеттiк атаулы әлеуметтік көмек
28 873,4
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
29 308,5
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
517,5
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
222,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
3 805,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
32 372,1
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
35 788,2
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
217,4
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
24 946,4
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
733 570,2
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
443 148,7
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
6 005,5
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
437 143,2
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
290 421,5
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
38 561,9
016
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
595,0
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) комуналдық меншігіндегі жылу желілерін пайдалануды ұйымдастыру
193 664,6
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
57 600,0
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік
778 744,9
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
40 073,8
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27 260,2
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
7 725,0
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру

5 088,6
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
548 096,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
26 200,0
003
Поддержка культурно-досуговой работы
290 627,7
006
Функционирование районных (городских) библиотек
48 847,0
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
7 622,1
008
Развитие массового спорта и национальных видов спорта
46 488,0
009
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
1 942,6
010
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
15 924,2
015
Обеспечение сохранности историко-культурного наследия и доступа к ним
11 120,9
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
99 323,8
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
190 574,8
008
Развитие объектов спорта
5 353,2
011
Развитие объектов культуры
185 221,6
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
58 412,9
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
8 660,4
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
8 660,4
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
1 813,1
010
Развитие объектов сельского хозяйства
1 813,1
806
Отдел сельского хозяйства, земельных отношений и предпринимательства района (города областного значения)
47 939,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития сельского хозяйства, земельных отношений и предпринимательства
45 804,6
021
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
2 134,8
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
46 134,7
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
46 134,7
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
34 759,8
015
Капитальные расходы государственного органа
11 374,9
12
Транспорт и коммуникации
361 496,5
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)

5 088,6
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
548 096,3
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26 200,0
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
290 627,7
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
48 847,0
007
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту
7 622,1
008
Ұлттық және бұқаралық спорт түрлерін дамыту
46 488,0
009
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
1 942,6
010
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
15 924,2
015
Тарихи-мәдени мұра ескерткіштерін сақтауды және оларға қол жетімділікті қамтамасыз ету
11 120,9
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
99 323,8
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
190 574,8
008
Cпорт объектілерін дамыту
5 353,2
011
Мәдениет объектілерін дамыту
185 221,6
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
58 412,9
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
8 660,4
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
8 660,4
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
1 813,1
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
1 813,1
806
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы, жер қатынастары және кәсіпкерлік бөлімі
47 939,4
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығын, жер қатынастарын реттеу және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
45 804,6
021
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
2 134,8
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
46 134,7
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
46 134,7
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
34 759,8
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
11 374,9
12
Көлік және коммуникация
361 496,5
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі

1 069 442,0
на средний ремонт автомобильной дороги районного значения KC-SN-1 "Подъезд к селу Новоникольское" км 0-18
300 000,0
на средний ремонт с асфальтобетонным покрытием внутри-поселковых дорог села Лесное
59 202,1
на установку многофункциональной площадки в селе Лесное
19 619,1
на установку многофункциональной площадки в селе Приозерное
24 864,0
на установку многофункциональной площадки в селе Балкашино Балкашинского сельского округа
10 528,0
на средний ремонт тротуаров села Балкашино Балкашинсконо сельского округа
50 275,5
на средний ремонт улично-дорожной сети села Петровка
128 884,8
на средний ремонт дорог переулок улицы Некрасова в селе Балкашино
75 538,4
на средний ремонт тротуаров села Балкашино
40 157,0
на средний ремонт автомобильной дороги районного значения "Белгородское-Раздольное-до границ района"
48 160,0
на укрепление материально-технической базы ГКП на ПХВ "Сандыктау-Су"
64 556,8
на завершение отопительного сезона 2022-2023 годов теплоснабжающим предприятиям (приобретение угля)
14 516,2
на на текущий ремонт центральной котельной в селе Балкашино
113 718,4
на техническое обследование тепловых сетей Сандыктауского района
700,0
на средний ремонт улично-дорожной сети села Балкашино
80 159,8
на текщий ремонт водопровода в селе Мадениет
38 561,9
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
182 696,7
на капитальный ремонт здания Спасского сельского дома культуры
94 893,8
на капитальный ремонт Сандыктауского сельского дома культуры
87 802,9
Целевые трансферты на развитие
228 685,8
в том числе:
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
228 685,8
На реконструкцию водопроводных сетей и скважин в селе Белгородское
20 000,0
На строительство центра досуга молодежи в селе Балкашино
185 221,6
На строительство водопроводных сетей и насосных станций (скважин) в селе Новоромановка
23 464,2
Приложение 3 к решению
Сандыктауского районного маслихата
от 29 ноября 2023 года
№ 7/1
Приложение 6 к решению
Сандыктауского районного маслихата
от 27 декабря 2022 года
№ 27/1
Целевые трансферты бюджетам сельских округов и села Мадениет на 2023 год
Наименование
Сумма тысяч тенге
1
2
Всего
583 143,1
Целевые текущие трансферты
583 143,1
За счет средств районного бюджета, всего
93 914,4
в том числе:
Балкашинский сельский округ, в том числе:
51 977,4
на текущее содержание аппарата
35 209,7
на повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения

1 069 442,0
0-18 км аудандық маңызы бар KC-SN-1 "Новоникольское ауылына кіреберіс" автомобиль жолын орташа жөндеуге
300 000,0
Лесное селосының кентішілік жолдарын асфальтбетон жабынымен орташа жөндеуге
59 202,1
Лесное ауылында көпфункционалды алаң орнатуға
19 619,1
Приозерное ауылында көпфункционалды алаң орнатуға
24 864,0
Балкашин ауылдық округінің Балкашин ауылындағы көпфункционалды алаң орнатуға
10 528,0
Балкашин ауылдық округінің Балкашино ауылының тротуарларын орташа жөндеуге
50 275,5
Петровка ауылының көше-жол желісін орташа жөндеуге
100 000,0
Балкашино ауылындағы Некрасов көшесінің қиылысы жолдарын орташа жөндеуге
75 538,4
Балкашино ауылының тротуарларын орташа жөндеуге
40 157,0
Белгород-Раздольное-аудан шекарасына дейін аудандық маңызы бар автомобиль жолын орташа жөндеуге
48 160,0
"Сандықтау-Су" ШЖҚ МКК материалдық-техникалық базасын нығайтуға
64 556,8
жылумен жабдықтаушы кәсіпорындарға (көмір сатып алу)2022-2023 жылдардағы жылыту маусымын аяқтауға
14 516,2
Балкашино ауылындағы орталық қазандықты ағымдағы жөндеуге
113 718,4
Сандықтау ауданының жылу желілерін техникалық тексеруге
700,0
Балкашино ауылының көше-жол желісін орташа жөндеуге
80 159,8
Мәдениет ауылындағы су құбырын ағымдағы жөндеуге
38 561,9
Ауданның мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі (облыстық маңызы бар қала)
182 696,7
Спасск ауылдық мәдениет үйінің ғимаратын күрделі жөндеуге
94 893,8
Сандықтау ауылдық мәдениет үйін күрделі жөндеуге
87 802,9
Дамуға арналған нысаналы трнасферттер
228 685,8
оның iшiнде:
Ауданның құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі (облыстық маңызы бар қала)
228 685,8
Белгород селосындағы су құбыры желілері мен ұңғымаларды реконструкциялауға
20 000,0
Балкашино ауылында жастардың бос уақытын өткізу орталығын салуға
185 221,6
Новоромановка ауылында су құбыры желілері мен сорғы станцияларын (ұңғымаларды) салуға
23 464,2
Сандықтау аудандық
мәслихатының
2023 жылғы 29 қарашадағы
№ 7/1 шешіміне
3 қосымша
Сандықтау аудандық
мәслихатының
2022 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 27/1 шешіміне
6-қосымша
2023 жылға арналған ауылдық округтер мен Мәдениет ауылының бюджеттеріне нысаналы трансферттер
Атауы
Сомма
мың теңге
1
2
Барлығы
583 143,1
Ағымдағы нысаналы трансферттер
583 143,1
Аудандық бюджет қаражаты есебінен, барлығы:
93 914,4
оның ішінде:
Балкашин ауылдық округі, оның ішінде:
51 977,4
аппаратты ағымдағы ұстауға
35 209,7
Стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелер, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдары, халықты жұмыспен қамту орталықтары мемлекеттік ұйымдары қызметкерлерінің жалақысын арттыруға