О бюджете Салкынбельского сельского округа Урджарского района на 2024-2026 годы
Решение Урджарского районного маслихата области Абай от 26 декабря 2023 года № 9-219/VIII
В соответствии пунктам 2 статьи 9-1 и статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпункту 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решению Урджарского районного маслихата от 22 декабря 2023 года №8-185/VIII "О бюджете Урджарского района на 2024-2026 годы" Урджарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Салкынбельского сельского округа Урджарского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 39 059,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 862,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 37 197,0 тысяч тенге;
2) затраты – 39 059,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;

Үржар ауданы Салқынбел ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы
Абай облысы Үржар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 9-219/VIII шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1 және 75 баптарының 2 тармақтарына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына және Үржар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы №8-185/VIII "Үржар ауданының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне сәйкес, Үржар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Үржар ауданының Салқынбел ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 39 059,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 1 862,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 37 197,0 мың теңге;
2) шығындар – 39 059,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге; соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0,0 тысяч тенге;
погашение займов - 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 0,0 тысяч тенге.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Урджарского районного маслихата А. Омаров
Приложение 1 к решению
Урджарского районного
маслихата
от 26 декабря 2023 года

5) бюджет (профициті) тапшылығы – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі - 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 0,0 мың теңге.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Үржар аудандық мәслихатының төрағасы А. Омаров
Үржар аудандық мәслихатының
2023 жылғы 26 желтоқсандағы