О внесении изменения в решение Байзакского районного маслихата от 18 февраля 2014 года № 25-4 "Об утверждении регламента Байзакского районного маслихата"
Решение Байзакского районного маслихата Жамбылской области от 3 июля 2023 года № 5-3
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 10 апреля 2023 года № 190, Байзакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Байзакского районного маслихата от 18 февраля 2014 года №25-4 "Об утверждении регламента Байзакского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2119) следующие изменения:
В утвержденном вышеназванным решением регламенте маслихата: по всему тексту слова "секретарем маслихата", "секретаря маслихата", "секретарь маслихата", "секретарю маслихата", "нового секретаря" заменить, соответственно, словами "председателем маслихата", "председателя маслихата", "председатель маслихата", "председателю маслихата", "нового председателя".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Байзакского
районного маслихата Б. Акбаев

"Байзақ аудандық мәслихатының регламентін бекіту туралы" Байзақ аудандық мәслихатының 2014 жылғы 18 ақпандағы №25-4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Байзақ аудандық мәслихатының 2023 жылғы 3 шілдедегі № 5-3 шешімі
Қазақстан Республикасы Президентінің 2023 жылғы 10 сәуірдегі № 190 Жарлығына сәйкес, Байзақ аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Байзақ аудандық мәслихатының регламентін бекіту туралы" Байзақ аудандық мәслихатының 2014 жылғы 18 ақпандағы №25-4 (нормативтік құқықтық актілерді тіркеу Тізілімінде № 2131 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
жоғарыда аталған шешіммен бекітілген Байзақ аудандық мәслихатының регламентінде: бүкіл мәтін бойынша "мәслихат хатшысы", "мәслихат хатшысының", "мәслихат хатшысы", "мәслихат хатшысына", "мәслихаттың хатшысы", "мәслихат хатшысын", "мәслихатының хатшысы", "жаңа хатшыны", "мәслихаты хатшысының" деген сөздер тиісінше "мәслихат төрағасы", "мәслихат төрағасының", "мәслихат төрағасы", "мәслихат төрағасына", "мәслихаттың төрағасы", "мәслихат төрағасын", "мәслихатының төрағасы", "жаңа төрағаны", "мәслихаты төрағасының" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
төрағасы Б. Ақбаев