О внесении изменений в приказ исполняющего обязанности Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 26 января 2016 года № 87 "Об утверждении цен на товары (работы, услуги), производимые и (или) реализуемые Государственной корпорацией "Правительство для граждан"
Приказ Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан от 31 июля 2023 года № 304/НҚ
Примечание ИЗПИ!

"Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы өндіретін және (немесе) өткізетін тауарлардың (жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің) бағаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің міндетін атқарушысының 2016 жылғы 26 қаңтардағы № 87 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің 2023 жылғы 31 шілдедегі № 304/НҚ бұйрығы.
ЗҚАИ-ның ескертпесі!

Вводится в действие с 30.09.2023.
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ исполняющего обязанности Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 26 января 2016 года № 87 "Об утверждении цен на товары (работы, услуги), производимые и (или) реализуемые Государственной корпорацией "Правительство для граждан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13353), следующие изменения:
в приложении 3:
главы "1. Мониторинг земель" и "2. Геоботаническое обследование кормовых угодий" исключить;
в главе "3. Бонитировка почв":

Осы бұйрық 30.09.2023 бастап қолданысқа енгізіледі.
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы өндіретін және (немесе) өткізетін тауарлардың (жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің) бағаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің міндетін атқарушының 2016 жылғы 26 қаңтардағы № 87 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13353 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
3-қосымшада:
"1. Жер мониторингі" және "2. Жем-шөп алқаптарын геоботаникалық зерттеу" тараулары алып тасталсын;
"3. Топырақ бонитировкасы" тарауында:

408
Итого
4377
Примечание:
Цена без учета НДС, тенге";
заголовок параграфа 23 изложить в следующей редакции:
"Параграф 23. Согласование проектируемого земельного участка графическим данным информационной системы единого государственного кадастра недвижимости";
пункт 132 параграфа 23 изложить в следующей редакции:
"132. Проверка соответствия месторасположения проектируемого участка (границ объекта землеустройства и их координат) графическим данным информационной системы.":

408
Жиыны
4377
Ескерулер:
ҚҚС қоспағанда, бағасы";
23-параграфтың тақырыбы мындай редакцияда жазылсын:
"23-Параграф. Жобаланатын жер учаскесін жылжымайтын мүліктің бірыңғай мемлекеттік кадастры ақпараттық жүйесінің графикалық деректерімен келісу";
23-параграфтың 132-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
132. Жобаланатын жер учаскесінің орналасқан орнының (жерге орналастыру объектісінің шекаралары және олардың координаттары) мемлекеттік жер-кадастрының автоматтандырылған ақпараттық жүйесінің графикалық деректеріне сәйкестігін тексеру.";

параграф 24 изложить в следующей редакции:
"Параграф 24. Актуализация данных ГЗК
Таблица 62
Единица измерения – земельный участок
№ п/п
Наименование работ
Цена без учета НДС, тенге
1.
Систематизация полученной информации для внесения в электронную базу данных
26
2.
Внесение данных в информационную систему
280
Итого
306
Примечание:
НДС - налог на добавленную стоимость";
параграф 26 изложить в следующей редакции:
"Параграф 26. Изготовление кадастровых карт районов, учетных кварталов и кодирование земельного участка в квартале
Подраздел 1. Изготовление электронной земельно-кадастровой карты района
Таблица 64
№ п/п
Наименование видов работ
Единица измерения
Цена без учета НДС, тенге
1
2
3
4
1
Подбор фотопланшетов на территорию района (масштаб 1:10000; масштаб 1:25000; масштаб 1:50000)
район
10449
2
Составление схемы размещения фотопланшетов на территорию района
район
6940
3
Сканирование фотопланшетов
ф/планшет
621
4
Нанесение координатной сетки на растровое изображение фотопланшета
ф/планшет
2763
5
Выравнивание и регистрация растрового изображения фотопланшета и обрезка его зарамочного оформления
ф/планшет
621
6
Определение границ учетных кварталов и составление сводной ведомости координат
квартал
10449
7
Внесение координат твердых поворотных точек границ квартала в электронную базу данных
квартал
841
8
Векторизация границ по естественным урочищам
квартал
841
9
Оформление электронной земельно-кадастровой карта района
карта
6940
10
Технический контроль выполненных работ
район
6940
11
Печать земельно-кадастровой карты района на плоттере
кв. метр
841
12
Согласование и утверждение земельно- кадастровой карты в органах исполнительной власти
район
23546
13
Передача карты в информационную систему
район
6941
Примечание:
Цена без учета НДС, тенге
135. Содержание работы: получение задания, подборка технических дел, по формированию отвода на садоводческие товарищества, нанесение их границ на плановую основу; выборка из земельного баланса количества земельных участков в населенном пункте; подборка технических дел по линейным и водным объектам, объектам сельскохозяйственного и иного назначения; подбор топографических карт на территорию района, учетного квартала; составление схемы размещения листов карт на территорию района, фотопланшетов на территорию учетного квартала; сканирование листов топографических карт и фотопланшетов; сшивка растровых изображений; определение количества учетных кварталов и их границ, составление сводной ведомости координат и обзорной схемы расположения учетных кварталов; создание слоя границ района, границ учетных кварталов, слоя координатной сетки, надписей и зарамочного оформления; технический контроль выполненных работ; подготовка материалов к согласованию и их размножение; копирование и передача информации в районные филиалы по регистрации недвижимости; утверждение кадастровой карты в органах исполнительной власти.";

24-параграф мынадай редакцияда жазылсын:
"24-параграф. МЖК деректерінің базасын өзектілендіру
62-кесте
Өлшем бірлігі – жер учаскесі
Р/с№
Жұмыстардың атаулары
ҚҚС қоспағанда, бағасы, теңгемен
1.
Электрондық деректер базасына енгізу үшін алынған ақпаратты жүйелендіру
26
2.
Ақпараттық жүйеге деректерді енгізу
280
Жиыны
306
Ескерулер
ҚҚС – қосылған құн салығы";
"26-параграф. "Аудандардың, есепті кварталдардың кадастрлық карталарын жасау және кварталдағы жер учаскесін кодтау
1-бөлімше.
Ауданның электрондық жер-кадастрлық картасын жасау
64-кесте
Р/с №
Жұмыс түрлерінің атауы
Өлшем бірлігі
ҚҚС қоспағанда, бағасы, теңгемен
1
2
3
4
1.
Аудан аумағына фотопланшеттерді іріктеу (масштаб 1:10000; масштаб 1:25000; масштаб 1:50000)
аудан
10449
2.
Аудан аумағына фотопланшеттерді орналастыру схемасын жасау.
аудан
6940
3.
Фотопланшеттерді сканерлеу
фотопланшет
621
4.
Фотопланшеттердің растрлық бейнелеріне координаттық торды түсіру
фотопланшет
2763
5.
Фотопланшеттің растрлық бейнесін тегістеу мен тіркеу және оның жиек сыртын безендіру
фотопланшет
621
6.
Есепті кварталдардың шекараларын айқындау және координаталардың жиынтық ведомосын жасау
квартал
10449
7.
Квартал шекараларының қатты бұрылыс нүктелерінің координаталарын электрондық деректер базасына енгізу
квартал
841
8.
Шекараларды табиғи шатқалдар бойынша векторлау
квартал
841
9.
Ауданның электрондық жер-кадастрлық картасын ресімдеу
карта
6940
10.
Орындалған жұмыстарды техникалық бақылау
аудан
6940
11.
Плоттерде ауданның жер-кадастрлық картасын басып шығару
шаршы метр
841
12.
Атқарушы билік органдарында
жер-кадастрлық карталарды келісу және бекіту
аудан
23546
13.
Карталарды ақпараттық жүйеге беру
аудан
6941
Ескерулер:
ҚҚС қоспағанда, бағасы
135. Жұмыстың мазмұны: бағбандық серіктестігіне бөлуді қалыптастыру бойынша тапсырма алу, техникалық істерді іріктеу, олардың шекараларын жоспарлы негізге түсіру; жер балансынан елді мекендегі жер учаскелерінің санын іріктеу; су және желілік объектілердің, ауыл шаруашылық және өзге де мақсаттарға пайдаланылатын объектілердің техникалық істерін іріктеу; ауданның, есепті кварталдың аумағына топографиялық карта іріктеу; карта парақтарын, аумағына фотопланшеттерді орналастыру схемасын құру; топографиялық карталар парақтары мен фотопланшеттерді сканерлеу; растрлық бейнелерді тігу; есепті кварталдар саны мен олардың шекараларын анықтау, координаталардың жиынтық тізімдемесін және есепті кварталдардың орналасуының шолу схемасын жасау; аудан шекараларының қабатын, есепті кварталдардың шекараларын, координат торларының қабатын, жазбаларды және жиек сыртын безендіруді жасау; орындалған жұмыстарды техникалық бақылау; материалдарды келісуге дайындау және оларды көбейту; жылжымайтын мүлікті тіркеу бойынша ақпараттардың көшірмелерін жасау және оларды аудандық филиалдарға беру; атқарушы билік органдарында кадастрлық карталарды бекіту.

1759
Примечание:
НДС - налог на добавленную стоимость";
2. Комитету государственных услуг Министерства цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие с 30 сентября 2023 года и подлежит официальному опубликованию.
Министр цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Мусин Б.Б.
"СОГЛАСОВАН"
Министерство сельского хозяйства
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Агентство по защите и
развитию конкуренции
Республики Казахстан

1759
Ескерулер:
ҚҚС – қосылған құн салығы.
2. Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігінің Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер комитеті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен осы бұйрық ресми жарияланғаннан кейін Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігінің интернет-ресурсына орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық 2023 жылғы 30 қыркүйектен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануы тиіс.
Цифрлық даму, инновациялар
және аэроғарыш өнеркәсібі
министрі
Б.Б. Мусин
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы
министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Бәсекелестікті қорғау және
дамыту агенттігі