О внесении изменений в решение Жанакорганского районного маслихата от 29 декабря 2022 года № 333 "О бюджете сельского округа Акуйик на 2023-2025 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 1 июня 2023 года № 25
Жанакорганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанакорганского районного маслихата от 29 декабря 2022 года № 333 "О бюджете сельского округа Акуйик на 2023-2025 годы" следующие изменения:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Акуйик на 2023 - 2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующем объеме:
1) доходы – 103 827 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 408 тысяч тенге;
неналоговым поступления - 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 97 419 тысяч тенге;
2) затраты – 104 340,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредит – 0;
погащение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобритение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;

"Ақүйік ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 333 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2023 жылғы 1 маусымдағы № 25 шешімі
Жаңақорған аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1."Ақүйік ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 333 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Ақүйік ауылдық округінің 2023 - 2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер –103 827 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 408 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 ;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттердің түсімі – 97 419 мың теңге;
2) шығындар – 104 340,9мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 ;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;

5) дефицит (профицит) бюджета – - 513,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 513,9 тысяч тенге.".
Приложение 1 к решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председаталь Жанакорганского районного маслихата Г.Сопбеков
Приложение к решению
Жанакорганского районного маслихата
от 1 июня 2023 года № 25
Приложение 1 к решению
Жанакорганского районного маслихата
от 29 декабря 2022 года № 333
Бюджет сельского округа Акуйик на 2023 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
I. ДОХОДЫ

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -513,9мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 513,9мың теңге.".
Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданы мәслихатының төрағасы Ғ.Сопбеков
Жаңақорған аудандық мәслихатының
2023 жылғы 1 маусымдағы
№ 25 шешіміне қосымша
Жаңақорған аудандық мәслихатының
2022 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 333 шешіміне 1-қосымша
Ақүйік ауылдық округінің 2023 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мыңтеңге
Сыныбы
Ішкісыныбы
Атауы
I. КІРІСТЕР