О внесении изменений в решение Тупкараганского районного маслихата от 27 апреля 2022 года № 13/78 "Об утверждении регламента Тупкараганского районного маслихата"
Решение Тупкараганского районного маслихата Мангистауской области от 18 мая 2023 года № 4/24
Тупкараганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Тупкараганского районного маслихата от 27 апреля 2022 года №13/78 "Об утверждении регламента Тупкараганского районного маслихата" следующие изменения:
в приложении утвержденном указанным решением:
по всему тексту слова "секретарь маслихата", "секретарем маслихата", "секретаря маслихата ", "секретарю маслихата", "нового секретаря" заменить соответственно словами "председатель маслихата", "председателем маслихата", "председателя маслихата ", "председателю маслихата", "нового председателя".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель районного маслихата А.Нугманов

Түпқараған аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 сәуірдегі № 13/78 "Түпқараған аудандық мәслихатының регламентін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Түпқараған аудандық мәслихатының 2023 жылғы 18 мамырдағы № 4/24 шешімі
Түпқараған аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Түпқараған аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 сәуірдегі №13/78 "Түпқараған аудандық мәслихатының регламентін бекіту туралы" шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген қосымшада:
бүкіл мәтін бойынша "мәслихат хатшысы", "мәслихат хатшысының" "мәслихат хатшысына", "мәслихаттың хатшысы", "мәслихат хатшысын", "мәслихатының хатшысы", "жаңа хатшыны" деген сөздер тиісінше "мәслихат төрағасы", "мәслихат төрағасының", "мәслихат төрағасына", "мәслихаттың төрағасы", "мәслихат төрағасын", "мәслихатының төрағасы", "жаңа төрағаны"  деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат төрағасы А.Нугманов