Об установлении публичного сервитута на земельные участки
Постановление акимата города Костаная Костанайской области от 31 марта 2023 года № 540
В соответствии со статьей 18, пунктом 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан, статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании землеустроительных проектов, утвержденных приказами государственного учреждения "Отдел земельных отношений акимата города Костаная" № 135, № 136, № 137, № 138 от 22 февраля 2023 года акимат города Костаная ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить государственному коммунальному предприятию "Костанайская теплоэнергетическая компания" акимата города Костаная государственного учреждения "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата города Костаная" публичные сервитуты на земельные участки для обслуживания инженерных сетей ГКП "КТЭК", согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел земельных отношений акимата города Костаная" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) направление настоящего постановления на официальное опубликование в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Костаная после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Костаная.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким М. Жундубаев
Приложение
к постановлению акимата
от 31 марта 2023 года
№ 540
Перечень земельных участков, на которые устанавливаются публичные сервитуты государственному коммунальному предприятию "Костанайская теплоэнергетическая компания" акимата города Костаная государственного учреждения "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата города Костаная"
1) для обслуживания инженерных сетей государственному коммунальному предприятию "Костанайская теплоэнергетическая компания" по адресу: город Костанай, тепломагистраль ТМ-12 от ТК 12.06. до ТК 12.18а, общей площадью 0,4482 гектар;
2) для обслуживания инженерных сетей государственному коммунальному предприятию "Костанайская теплоэнергетическая компания" по адресу: город Костанай, тепломагистраль ТМ-12 от ТК 12.18а до отпайки на здание по улице Уральская, 23а, общей площадью 0,3186 гектар;

Жер учаскелеріне қауымдық сервитут белгілеу туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 31 наурыздағы № 540 қаулысы
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 18-бабына, 69-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына сәйкес, "Қостанай қаласы әкімдігінің жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің 2023 жылғы 22 ақпандағы № 135, № 136, № 137, № 138 бұйрықтарымен бекітілген жерге орналастыру жобалары негізінде Қостанай қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қостанай қаласы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Қостанай қаласы әкімдігінің "Қостанай жылуэнергетикалық компаниясы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнына осы қаулының қосымшасына сәйкес "КТЭК" МКК инженерлік желілеріне қызмет көрсету үшін жер учаскелеріне қауымдық сервитуттар белгіленсін.
2. "Қостанай қаласы әкімдігінің жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы қаулыны Қостанай қаласы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі
Әкім М. Жүндібаев
Әкімдіктің
2023 жылғы 31 наурыздағы
№ 540 қаулысына
қосымша
"Қостанай қаласы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Қостанай қаласы әкімдігінің "Қостанай жылуэнергетикалық компаниясы" мемлекеттік коммуналдық кәсірорнына қауымдық сервитуттар белгіленетін жер учаскелерінің тізбесі
1) Қостанай қаласы, 12.06. ЖК-дан 12.18а ЖК-ға дейін ТМ-12 жылу магистралі мекенжайы бойынша "Қостанай жылуэнергетикалық компаниясы" мемлекеттік коммуналдық кәсірорнының инженерлік желілеріне қызмет көрсету үшін, жалпы алаңы 0,4482 гектар;
2) Қостанай қаласы, 12.18а ЖК-дан Уральская көшесіндегі 23а ғимаратқа дәнекерлеуге дейін ТМ-12 жылу магистралі мекенжайы бойынша "Қостанай жылуэнергетикалық компаниясы" мемлекеттік коммуналдық кәсірорнының инженерлік желілеріне қызмет көрсету үшін, жалпы алаңы 0,3186 гектар;

3) для обслуживания инженерных сетей государственному коммунальному предприятию "Костанайская теплоэнергетическая компания" по адресу: город Костанай, тепломагистраль ТМ-12 от характерной точки рядом с ТК 12.02. до ТК 12.06, общей площадью 0,2893 гектар;
4) для обслуживания инженерных сетей государственному коммунальному предприятию "Костанайская теплоэнергетическая компания" по адресу: город Костанай, тепломагистраль ТМ-20 от РК-2 до тепловой камеры 20.03 (переулок Лизы Чайкиной (котельная) - проспект Кобланды Батыра в районе здания 46 А), общей площадью 0,2651 гектар.

3) Қостанай қаласы, 12.06 ЖК жанында тән нүктесінен 12.06 ЖК-ға дейін ТМ-12 жылу магистралі мекенжайы бойынша "Қостанай жылуэнергетикалық компаниясы" мемлекеттік коммуналдық кәсірорнының инженерлік желілеріне қызмет көрсету үшін, жалпы алаңы 0,2893 гектар;
4) Қостанай қаласы, КР-2-ден 20.03 жылу камерасына дейін ТМ-20 жылу магистралі (Лиза Чайкина тұйық көшесі (қазандық) - Қобыланды батыр даңғылы, 46 "А" ғимаратының ауданы) мекенжайы бойынша "Қостанай жылуэнергетикалық компаниясы" мемлекеттік коммуналдық кәсірорнының инженерлік желілеріне қызмет көрсету үшін, жалпы алаңы 0,2651 гектар.