О внесении изменений в решение маслихата от 27 декабря 2022 года № 184 "О бюджете города Лисаковска на 2023-2025 годы"
Решение маслихата города Лисаковска Костанайской области от 26 июня 2023 года № 28
Лисаковский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете города Лисаковска на 2023-2025 годы" от 27 декабря 2022 года № 184 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 176391) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Лисаковска на 2023-2025 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 10189922,3 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 5053317,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 60031,0 тысяча тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 41349,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 5035225,3 тысяч тенге;
2) затраты – 10951104,0 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -107,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 107,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -761074,7 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 761074,7 тысячи тенге.";
пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Учесть, что резерв местного исполнительного органа города Лисаковска на 2023 год составляет 11128,0 тысяч тенге, в том числе:
чрезвычайный резерв для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера на территории города – 5564,0 тысячи тенге;
резерв местного исполнительного органа города на неотложные затраты – 5564,0 тысячи тенге.";

Мәслихаттың 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 184 "Лисаков қаласының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 2023 жылғы 26 маусымдағы № 28 шешімі
Лисаков қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Лисаков қаласының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 184 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 176391 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Лисаков қаласының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 10189922,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 5053317,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 60031,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 41349,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 5035225,3 мың теңге;
2) шығындар – 10951104,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -107,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың тенге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 107,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 761074,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 761074,7 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Лисаков қаласының жергілікті атқарушы органының 2023 жылға арналған резерві 11128,0 мың теңгені құрайтыны ескерілсін, оның ішінде:
қала аумағында табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін төтенше резерві – 5564,0 мың теңге;
қаланың жергілікті атқарушы органының шұғыл шығындарға арналған резерві – 5564,0 мың теңге.";