Тереңкөл ауданы Калиновка ауылдық округі Калиновка ауылының көшесін қайта атау туралы
Павлодар облысы Тереңкөл ауданы Калиновка ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 19 қыркүйектегі № 1 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабы 4) тармақшасына сәйкес, Калиновка ауылдық округі Калиновка ауылы халқының пікірін ескере отырып және 2023 жылғы 30 мамырдағы облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Тереңкөл ауданы Калиновка ауылдық округінің Калиновка ауылындағы "Гагарин" көшесі "Теректі" көшесі болып қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Калиновка ауылдық округінің әкімі С. Рыспеков

О переименовании улицы села Калиновка Калиновского сельского округа района Тереңкөл
Решение акима Калиновского сельского округа района Тереңкөл Павлодарской области от 19 сентября 2023 года № 1
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села Калиновка Калиновского сельского округа и на основании заключения областной ономастической комиссии от 30 мая 2023 года РЕШИЛ:
1. Переименовать в селе Калиновка Калиновского сельского округа района Тереңкөл улицу "Гагарина" на улицу "Теректі".
2. Контроль за выполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Калиновского сельского округа С. Рыспеков