О бюджете Чернорецкого cельского округа на 2024-2026 годы
Решение Павлодарского районного маслихата Павлодарской области от 28 декабря 2023 года № 12/124
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2024 в соответствии с пунктом 3 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Павлодарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Чернорецкого cельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 110 140 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 11 644 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 317 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 98 179 тысяч тенге;

2024-2026 жылдарға арналған Чернорецк ауылдық округінің бюджеті туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 12/124 шешімі
Ескерту. 01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 3-тармағымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Павлодар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Чернорецк ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 110 140 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 11 644 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 317 мың теңге;
трансферттер түсімі – 98 179 мың теңге;

2) затраты – 110 140 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.
2. Учесть в бюджете Чернорецкого cельского округа на 2024 год объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в сумме 87 964 тысячи тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Павлодарского районного маслихата Ж. Шугаев
Приложение 1
к решению Павлодарского
районного маслихата
от 28 декабря 2023 года

2) шығындар – 110 140 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.
2. Чернорецк ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін 2024 жылға арналған субвенция көлемі 87 964 мың теңгеде ескерілсін.
3. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Павлодар аудандық мәслихатының төрағасы Ж. Шұғаев
Павлодар аудандық
мәслихатының 2023 жылғы
28 желтоқсандағы