О внесении изменений в решение Кызылординского городского маслихата от 22 декабря 2023 года № 103-12/12 "Об утверждении бюджета сельского округа Акжарма на 2024-2026 годы"
Решение Кызылординского городского маслихата от 23 февраля 2024 года № 123-16/3
Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылординского городcкого маслихата от 22 декабря 2023 года № 103-12/12 "Об утверждении бюджета сельского округа Акжарма на 2024-2026 годы" следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Акжарма на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2024 год в следующем объеме:
1) доходы – 152 278,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7 070,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 144,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 145 064,0 тысяч тенге;
2) расходы – 155 458,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета) – - 3 180,0 тысяч тенге;

"2024-2026 жылдарға арналған Ақжарма ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 103-12/12 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2024 жылғы 23 ақпандағы № 123-16/3 шешімі
Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2024-2026 жылдарға арналған Ақжарма ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 103-12/12 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Ақжарма ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 152 278,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 070,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 144,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 145 064,0 мың теңге;
2) шығындар – 155 458,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 3180,0 мың теңге;