О внесении изменений и дополнений в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Кармакшы на 2024-2026 годы" от 25 декабря 2023 года № 115
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 27 марта 2024 года № 142
Кармакшинский районный маслихат Кызылординской области ПРИНЯЛ РЕШЕНИЕ:
1. Внести в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 25 декабря 2023 года № 115 "О бюджете сельского округа Кармакшы на 2024-2026 годы" следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Кармакшы на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 100 806 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 624 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 18 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 97 164 тысяч тенге;
2) затраты – 101 239,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов– 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -433,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 433,9 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 433,9 тысяч тенге.";
дополнить пунктами 3-1, 3-2 следующего содержания:
"3-1. Предусмотреть возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из районного бюджета в 2023 году в районный бюджет в сумме 21,3 тысяч тенге";
3-2. Утвердить целевые текущие трансферты предусмотренные за счет республиканского бюджета в бюджете сельского округа Кармакшы на 2024 год согласно приложению 5";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
Указанное решение дополнить приложением 5 согласно приложению 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Кармакшинского районного маслихата: Ә.Қошалақов
Приложение 1 к решению
Кармакшинского районного маслихата
Кызылординской области
от "27" марта 2024 года № 142
Приложение 1 к решению
Кармакшинского районного маслихата
Кызылординской области
от "25" декабря 2023 года № 115
Бюджет сельского округа Кармакшы на 2024 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
1.Доходы

Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 115 "2024-2026 жылдарға арналған Қармақшы ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 наурыздағы № 142 шешімі
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 115 "2024-2026 жылдарға арналған Қармақшы ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Қармақшы ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 100 806 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 624 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 18 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері – 97 164 мың теңге;
2) шығындар –101 239,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер - 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -433,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 433,9 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 433,9 мың теңге";
келесі мазмұндағы 3-1, 3-2 тармақтармен толықтырылсын:
"3-1. 2023 жылы аудандық бюджеттен бөлінген мақсатты трансферттердің пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) 21,3 мың теңгені аудандық бюджетке қайтару ескерілсін";
3-2. 2024 жылға арналған Қармақшы ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджет есебінен қаралған ағымдағы нысаналы трансферттер 5-қосымшасана сәйкес бекітілсін";
Көрсетілген шешімнің 1 қосымшаcы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
Көрсетілген шешім осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес 5-қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қармақшы аудандық мәслихатының төрағасы: Ә.Қошалақов
Қызылорда облысы Қармақшы
аудандық мәслихатының
2024 жылғы "27" наурыздағы
№ 142 шешіміне 1-қосымша
Қызылорда облысы Қармақшы
аудандық мәслихатының
2023 жылғы "25" желтоқсандағы
№ 115 шешіміне 1-қосымша
2024 жылға арналған Қармақшы ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1.Кірістер