О переименовании улицы поселка Жосалы
Решение акима поселка Жосалы Кармакшинского района Кызылординской области от 8 февраля 2024 года № 1820
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения поселка Жосалы и на основании заключения областной ономастической комиссии от 21 декабря 2023 года, РЕШИЛ:
1. Переименовать 2-ряд улицы Теміржол на улицу Тебеген Қожаназаров поселка Жосалы.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Временно исполняющий обязанности акима поселка Жосалы Б.Жылтыров

Жосалы кентінің көшесін қайта атау туралы
Қызылорда облысы Қармақшы ауданы Жосалы кенті әкімінің 2024 жылғы 8 ақпандағы № 1820 шешімі
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Жосалы кенті тұрғындарының пікірін ескере отырып және облыстық ономастика комиссиясының 2023 жылғы 21 желтоқсандағы қорытындысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Жосалы кентінің Теміржол көшесінің 2-қатары Тебеген Қожаназаров көшесі болып қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жосалы кенті әкімінің міндетін уақытша атқарушы Б.Жылтыров