О внесении изменений в решение маслихата Жанакорганского района от 29 декабря 2023 года №167 "О бюджете сельского округа Сунаката на 2024-2026 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 11 апреля 2024 года № 202
Маслихат Жанакорганского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Жанакорганского района от 29 декабря 2023 года №167 "О бюджете сельского округа Сунаката на 2024-2026 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Сунаката на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующем объеме:
1)доходы – 152 167,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 425,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов –145 742,0 тысяч тенге;
2) затраты – 157 674,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобритение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -5 507,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 507,6 тысяч тенге.".
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель маслихата
Жанакорганского района
Г. Сопбеков
Приложение к решению
маслихата Жанакорганского
района
от "11 " апреля 2024 года № 202
Приложение 1 к решению
маслихата Жанакорганского
района
от 29 декабря 2023 года №167
Бюджет сельского округа Сунаката на 2024 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
наименование
I. Доходы

"Сунақата ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған ауданы мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы №167 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2024 жылғы 11 сәуірдегі № 202 шешімі
Жаңақорған ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
"1. Сунақата ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған ауданының мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы №167 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
1. Сунақата ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 152 167,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 425,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер- 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттердің түсімдері – 145 742,0 мың теңге;
2) шығындар – 157 674,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -5 507,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 507,6 мың теңге.".
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданы мәслихатының төрағасы Ғ. Сопбеков
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2024 жылғы 11 сәуірдегі
№202 шешіміне қосымша
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2024 жылғы 29 желтоқсандағы
№167 шешіміне 1 қосымша
Сунақата ауылдық округінің 2024 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың
теңге
Сыныбы
Ішкісыныбы
Атауы
I. КІРІСТЕР