Об утверждении плана зарубежных командировок на первое полугодие 2015 года
Распоряжение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 24 марта 2015 года № 22
В соответствии с подпунктом 12 пункта 43 Положения о Евразийской экономической комиссии (приложение № 1 к Договору о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года):
1. Утвердить прилагаемый план зарубежных командировок на первое полугодие 2015 года.
2. Настоящее распоряжение вступает в силу со дня его подписания.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической комиссии                В. Христенко
УТВЕРЖДЕН
распоряжением Коллегии
Евразийской экономической комиссии
от 24 марта 2015 года № 22
ПЛАН
зарубежных командировок на первое полугодие 2015 года
п/п
Цель командирования (мероприятие)
Сроки командирования
Место назначения
(страна)
РАЗДЕЛ 1
Блок Председателя Коллегии В.Б. Христенко
1
Рабочий визит в Социалистическую Республику Вьетнам
I полугодие
Социалистическая Республика Вьетнам
2
Рабочий визит в Республику Таджикистан
В течение года
Республика Таджикистан
3
Рабочий визит в Республику Индия
В течение года
Республика Индия
4
Восточный форум
В течение года
Федеративная Республика Германия
5
Обмен опытом по вопросам использования методологических подходов, рекомендованных Центром ООН по упрощению процедур торговли и электронным деловым операциям (СЕФАКТ ООН), для целей анализа и проектирования общих процессов ТС и ЕЭП
I квартал
Швейцарская Конфедерация
6
Оценка опыта и рекомендаций ЕЭК ООН при разработке единых подходов по развитию концепции «единого окна» в государствах-членах ТС и ЕЭП
В течение года
Швейцарская Конфедерация
7
Участие в заседании рабочей группы ВОЗ по совершенствованию обращения лекарственных средств
I полугодие
Швейцарская Конфедерация
8
Встречи с руководством третьих стран, международных организаций и международных интеграционных объединений
В течение года
Места проведения уточняются
РАЗДЕЛ 2
Блок члена Коллегии (Министра) по основным направлениям интеграции и макроэкономике Т.Д. Валовой
1
Участие в переговорах с представителями Еврокомиссии
I полугодие
Королевство Бельгии
2
Ежегодная сессия Статистической комиссии ООН, Открытая лекция в Колумбийском Университете
I квартал
Соединенные Штаты Америки
3
Встреча с бизнес - сообществом, подписание Меморандума
II квартал
Республика Перу
4
Встреча с бизнес - сообществом
II квартал
Республика Чили
5
Мероприятия ежегодной международной конференции «Инвестиционный и налоговый климат в странах ЕАЭС»
II квартал
Итальянская Республика
6
Презентация ЕАЭС
II квартал
Французская Республика
7
Проведение презентации ЕАЭС
II – III квартал
Ирландия
8
Участие в ежегодной сессии Конференции ООН для Латинской Америки и Карибского бассейна (ЮНКТАД)
В течение года
Швейцарская Конфедерация
9
Проведение презентации ЕАЭС
II – III квартал
Монголия
10
Проведение презентации ЕАЭС, в т. ч. в регионах
II квартал
Соединенное Королевство Великобритании и Северной Ирландии
11
Проведение презентации ЕАЭС, организация и участие в международных Форумах и конференциях
II – III квартал
Аргентинская Республика
12
Проведение презентации ЕАЭС, участие в Форумах, подписание Меморандума о взаимодействии с Латиноамериканской ассоциацией интеграции
II – III квартал
Восточная Республика Уругвай
13
Проведение презентации ЕАЭС
II квартал
Республика Таджикистан
14
Проведение презентаций для деловых кругов, организация и участие в международных конференциях, форумах, семинарах
I квартал
Греческая Республика
15
Проведение презентаций, организация и участие в международных конференциях, форумах, семинарах
II квартал
Чешская Республика
16
Проведение презентаций, организация и участие в международных конференциях, форумах, семинарах
II квартал
Республика Словакия
17
Проведение презентаций, организация и участие в международных конференциях, форумах, семинарах
II квартал
Австрийская Республика
18
Проведение презентаций, организация и участие в международных конференциях, форумах, семинарах
II – III квартал
Республика Корея
19
Проведение презентаций, организация и участие в международных конференциях, форумах, семинарах
II – III квартал
Федеративная Республика Германия
20
Участие в круглых столах, совместно с представителями ЮНКТАД и Международным институтом прикладного системного анализа
I полугодие
Австрийская Республика
21
Обмен опытом с центрами системы "SOLVIT" и с подразделениями Европейской Комиссии в части организации работы по мониторингу и досудебному урегулированию проблем
I полугодие
Чешская Республика
22
Проведение презентации ЕАЭС
II – III квартал
Республика Молдова
23
Проведение презентации ЕАЭС
II – III квартал
Китайская Народная Республика
24
Мероприятия по линии CEPS (Центр Европейских стратегических исследований)
I полугодие
Королевство Бельгии
25
Проведение презентаций, организация и участие в международных конференциях, форумах, семинарах
II – III квартал
Республика Кения
26
Проект IIASA по взаимодействию с ЕС по анализу эффектов и перспектив интеграции
I полугодие
Австрийская Республика
27
Мероприятия в рамках изучения опыта координации макроэкономической политики в Латинской Америке
I полугодие
Аргентинская Республика
28
Встреча экспертов по торговле услугами и развитию, ЮНКТАД
II квартал
Швейцарская Конфедерация
29
Участие в ежегодной сессии Конференции ООН по торговле и развитию (ЮНКТАД)
I полугодие
Швейцарская Конфедерация
30
Участие в мероприятии Экономической комиссии ООН для Латинской Америки и Карибского бассейна (ЭКЛАК)
I полугодие
Республика Чили
31
Участие в работе международной Инициативы прозрачности добывающих отраслей (EITI)
I полугодие
Королевство Норвегия
32
4-ая сессия Комитета ЭСКАТО по статистике
II квартал
Королевство Таиланд
33
Семинар по модернизации производства статистических данных и услуг
II квартал
Швейцарская Конфедерация
34
Рабочая сессия ЕЭК ООН по распространению и обмену статистической информацией
II квартал
Соединенные Штаты Америки
35
Заседание рабочей группы и Семинар по измерению бедности
II квартал
Швейцарская Конфедерация
36
Семинар по внедрению СНС-2008 в странах Восточной Европы, Кавказа и Центральной Азии и ее увязке с Руководством по платежному балансу и Руководством по статистике государственных финансов
II квартал
Швейцарская Конфедерация
37
63-я пленарная сессия Конференции европейских статистиков
II квартал
Швейцарская Конфедерация
38
66-ая сессия рабочей группы по статистике транспорта
II квартал
Швейцарская Конфедерация

Шетелдік іссапарлардың 2015 жылғы бірінші жартыжылдыққа арналған жоспарын бекіту туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2015 жылғы 24 наурыздағы № 22 өкімі.
Еуразиялық экономикалық комиссия туралы ереженің (2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шартқа № 1 қосымша) 43-бабы 12-тармақшасына сәйкес:
1. Қоса беріліп отырған Шетелдік іссапарлардың 2015 жылғы бірінші жартыжылдыққа арналған жоспары бекітілсін.
2. Осы Өкім қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы В. Христенко
Еуразиялық экономикалық
комиссия Алқасының
2015 жылғы 24 наурыздағы
№ 22 өкімімен
БЕКІТІЛГЕН
Шетелдік іссапарлардың 2015 жылғы бірінші жартыжылдыққа арналған ЖОСПАРЫ
р/с
Іссапар (іс-шара) мақсаты
Іссапар мерзімі
Баратын орны
(ел)
1-БӨЛІМ
Алқа Төрағасы В.Б. Христенконың блогы
1
Вьетнам Социалистік Республикасына жұмыс сапары
І жарты жылдық
Вьетнам Социалистік Республикасы
2
Тәжікстан Республикасына жұмыс сапары
Жыл ішінде
Тәжікстан Республикасы
3
Үндiстан Республикасына жұмыс сапары
Жыл ішінде
Үндiстан Республикасы
4
Шығыс форумы
Жыл ішінде
Германия Федеративтік Республикасы
5
КО және БЭК жалпы процестерін талдау мен жобалаудың мақсаттары үшін, БҰҰ Сауда рәсімдерін жеңілдету және электрондық іскерлік операциялар орталығы (БҰҰ СЕФАКТ) ұсынған әдіснамалық тәсілдемелерді пайдалану мәселелері бойынша тәжірибе алмасу
І тоқсан
Швейцария Конфедерациясы
6
КО және БЭК мүше мемлекеттерінде "бірыңғай терезе" тұжырымдамасын дамыту бойынша бірыңғай тәсілдемелерді әзірлеу кезінде БҰҰ ЕЭК тәжірибесі мен ұсынымдарын бағалау
Жыл ішінде
Швейцария Конфедерациясы
р/с
Іссапар (іс-шара) мақсаты
Іссапар мерзімі
Баратын орны
(ел)
7
ДДҰ дәрілік заттар айналымын жетілдіру жөніндегі жұмыс тобының отырысына қатысу
І жарты жылдық
Швейцария Конфедерациясы
8
Үшінші елдердің, халықаралық ұйымдар мен халықаралық интеграциялық бірлестіктердің басшылығымен кездесулер
Жыл ішінде
Өту орындары нақтылануда
р/с
Іссапар (іс-шара) мақсаты
Іссапар мерзімі
Баратын орны
(ел)
2-БӨЛІМ
Интеграцияның және макроэкономиканың негізгі бағыттары жөніндегі Алқа мүшесі (Министр) Т.Д. Валоваяның блогы
1
Еурокомиссия өкілдерімен келіссөздерге қатысу
І жарты жылдық
Бельгия Корольдігі
2
БҰҰ Статистикалық комиссиясының жыл сайынғы сессиясы, Колумбия Университетіндегі ашық дәріс
І тоқсан
Америка Құрама Штаттары
3
Бизнес-қоғамдастықпен кездесу,
Меморандумға қол қою
ІІ тоқсан
Перу Республикасы
4
Бизнес-қоғамдастықпен кездесу
ІІ тоқсан
Чили Республикасы
5
"ЕАЭО елдеріндегі инвестициялық және салықтық климат" жыл сайынғы халықаралық конференциясының іс-шаралары
ІІ тоқсан
Италия Республикасы
6
ЕАЭО таныстырылымы
ІІ тоқсан
Француз Республикасы
7
ЕАЭО таныстырылымын өткізу
ІІ-ІІІ тоқсан
Ирландия
8
Латын Америкасы және Кариб бассейні үшін БҰҰ Конференциясының жыл сайынғы сессиясына қатысу (ЮНКТАД)
Жыл ішінде
Швейцария Конфедерациясы
9
ЕАЭО тұсаукесерін өткізу
ІІ-ІІІ тоқсан
Моңғолия
10
ЕАЭО таныстырылымын өткізу, соның ішінде өңірлерде өткізу
ІІ тоқсан
Ұлыбритания және Солтүстік Ирландия Құрама Корольдігі
11
ЕАЭО таныстырылымын өткізу, халықаралық Форумдарды және конференцияларды ұйымдастыру және оларға қатысу
ІІ-ІІІ тоқсан
Аргентина Республикасы
12
ЕАЭО таныстырылымын өткізу, Форумдарға қатысу,
Латын америкалық интеграция қауымдастығымен
өзара іс-қимыл туралы меморандумға қол қою
ІІ-ІІІ тоқсан
Уругвай Шығыс Республикасы
13
ЕАЭО таныстырылымын өткізу
ІІ тоқсан
Тәжікстан Республикасы
р/с
Іссапар (іс-шара) мақсаты
Іссапар мерзімі
Баратын орны
(ел)
14
Іскер топтар үшін таныстырылымдар өткізу, халықаралық конференцияларды, форумдарды, семинарларды ұйымдастыру және оларға қатысу
І тоқсан
Грек Республикасы
15
Таныстырылымдар өткізу, халықаралық конференцияларды, форумдарды, семинарларды ұйымдастыру және оларға қатысу
ІІ тоқсан
Чех Республикасы
16
Таныстырылымдар өткізу, халықаралық конференцияларды, форумдарды, семинарларды ұйымдастыру және оларға қатысу
ІІ тоқсан
Словак Республикасы
17
Таныстырылымдар өткізу, халықаралық конференцияларды, форумдарды, семинарларды ұйымдастыру және оларға қатысу
ІІ тоқсан
Австрия Республикасы
18
Таныстырылымдар өткізу, халықаралық конференцияларды, форумдарды, семинарларды ұйымдастыру және оларға қатысу
ІІ-ІІІ тоқсан
Корея Республикасы
19
Таныстырылымдар өткізу, халықаралық конференцияларды, форумдарды, семинарларды ұйымдастыру және оларға қатысу
ІІ-ІІІ тоқсан
Германия Федеративтік Республикасы
20
ЮНКТАД өкілдерімен және Халықаралық қолданбалы жүйелі талдау институтымен бірлесіп, дөңгелек үстелдерге қатысу
І жарты жылдық
Австрия Республикасы
21
"SOLVIT" жүйесі орталықтарымен және Еуропалық комиссия бөлімшелерімен проблемалар мониторингі және оларды сотқа дейінгі реттеу бойынша жұмысты ұйымдастыру бөлігінде тәжірибе алмасу
І жарты жылдық
Чех Республикасы
22
ЕАЭО таныстырылымын өткізу
ІІ-ІІІ тоқсан
Молдова Республикасы
23
ЕАЭО таныстырылымын өткізу
ІІ-ІІІ тоқсан
Қытай Халық Республикасы
24
CEPS (Еуропалық стратегиялық зерттеулер орталығы) желісі бойынша іс-шаралар
І жарты жылдық
Бельгия Корольдігі
25
Таныстырылымдар өткізу, халықаралық конференцияларды, форумдарды, семинарларды ұйымдастыру және оларға қатысу
ІІ-ІІІ тоқсан
Кения Республикасы
р/с
Іссапар (іс-шара) мақсаты
Іссапар мерзімі
Баратын орны
(ел)
26
ЕО-мен интеграцияның әсерін және перспективаларын талдау бойынша өзара іс-қимыл жасау жөніндегі IIASA жобасы
І жарты жылдық
Австрия Республикасы
27
Латын Америкасында макроэкономикалық саясатты үйлестіру тәжірибесін зерделеу шеңберіндегі іс-шаралар
І жарты жылдық
Аргентина Республикасы
28
Қызметтер көрсету саудасы және даму жөніндегі сарапшылардың кездесуі, ЮНКТАД
ІІ тоқсан
Швейцария Конфедерациясы
29
Сауда және даму жөніндегі БҰҰ Конференциясының жыл сайынғы сессиясына қатысу (ЮНКТАД)
І жарты жылдық
Швейцария Конфедерациясы
30
Латын Америкасы және Кариб бассейні үшін БҰҰ Экономикалық комиссиясының іс-шарасына қатысу (ЭКЛАК)
І жарты жылдық
Чили Республикасы
31
Өндіруші салалардың ашықтығы халықаралық бастамасының (ЕІТІ) жұмысына қатысу
І жарты жылдық
Норвегия Корольдігі
32
АТМЭӘК Статистика комитетінің 4-ші сессиясы
ІІ тоқсан
Таиланд Корольдігі
33
Статистикалық деректердің және қызметтер көрсетудің өндірісін жаңғырту жөніндегі семинар
ІІ тоқсан
Швейцария Конфедерациясы
34
БҰҰ ЕЭК статистикалық ақпаратты тарату және алмасу жөніндегі жұмыс сессиясы
ІІ тоқсан
Америка Құрама Штаттары
35
Кедейлікті өлшеу жөніндегі жұмыс тобының отырысы
және семинар
ІІ тоқсан
Швейцария Конфедерациясы
36
Шығыс Еуропа, Кавказ және Орталық Азия елдерінде ҰШЖ-2008 енгізу және оны Төлемдік теңгерім бойынша басшылықпен және Мемлекеттік қаржы статистикасы бойынша басшылықпен байланыстыру жөніндегі семинар
ІІ тоқсан
Швейцария Конфедерациясы
37
Еуропалық статистиктер конференциясының
63-ші жалпы сессиясы
ІІ тоқсан
Швейцария Конфедерациясы
р/с
Іссапар (іс-шара) мақсаты
Іссапар мерзімі
Баратын орны
(ел)
38
Көлік статистикасы жөніндегі жұмыс тобының
66-шы сессиясы
ІІ тоқсан
Швейцария Конфедерациясы
р/с
Іссапар (іс-шара) мақсаты
Іссапар мерзімі
Баратын орны
(ел)

РАЗДЕЛ 3
Блок члена Коллегии (Министра) по экономике и финансовой политике Т.М. Сулейменова
1
Весенние встречи 2015 Всемирного банка и МВФ
II квартал
Соединенные Штаты Америки
2
Участие в ежегодной сессии ЕЭК ООН
II квартал
Швейцарская Конфедерация
3
Всемирная универсальная выставка «ЭКСПО-2015»
II квартал
Итальянская Республика
4
Всемирная конференция по интеллектуальной собственности "Global IP Exchange"
I квартал
Федеративная Республика Германия
5
71-ая сессия ЭСКАТО ООН
II квартал
Королевство Таиланд
6
XIX Генеральная Ассамблея Европейской организации налоговых администраций (IOTA)
II квартал
Королевство Нидерландов
7
Встреча с представителями МЦНИ (ITIC) и налоговой и таможенной службой Великобритании
В течение года
Соединенное Королевство Великобритании и Северной Ирландии
8
Семинар по статистике миграции и Рабочая сессия по статистике миграции ЕЭК ООН
I полугодие
Швейцарская Конфедерация
9
Семинар по противодействию контрафакту товаров «Стратегии защиты прав интеллектуальной собственности»
I квартал
Королевство Таиланд
10
Заседание экспертов по программе МОМ «Трудовая миграция в Центрально-Азиатском регионе и России»
I полугодие
Австрийская Республика
11
Семинар, организованный Всемирной организацией интеллектуальной собственности
I квартал
Швейцарская Конфедерация
12
Рабочая встреча с представителями уполномоченных органов Социалистической Республики Вьетнам по вопросу взаимодействия в сфере охраны и защиты прав интеллектуальной собственности
I квартал
Социалистическая Республика Вьетнам
13
Межгосударственный Совет по вопросам охраны и защиты интеллектуальной собственности СНГ
II квартал
Республика Таджикистан
14
Рабочая встреча с представителями Европейской комиссии по вопросу взаимодействия в сфере охраны и защиты прав интеллектуальной собственности
II квартал
Королевство Бельгии
15
Международная конференция по товарным знакам, организованная Ведомством по гармонизации на внутреннем рынке OHIM
II квартал
Королевство Испания
16
Участие  в конференции МВФ И Центра по изучению финансов и развитию Graduate Institute (IMF/CFD conference) «Финансирование для развития», вопросы  развития финансового обеспечения для развивающихся стран
II квартал
Швейцарская Конфедерация
17
Международная конференция FinovateSpring 2015
II квартал
Соединенные Штаты Америки
18
Ежегодное Совещание фискальных экспертов МЦНИ (ITIC)
II квартал
Королевство Бельгии
19
Ежегодный Евразийский Семинар фискальных экспертов МЦНИ (ITIC)
II квартал
Австрийская Республика
20
Конференция «Рынки капитала и инвестиций»
II квартал
Соединенное Королевство Великобритании и Северной Ирландии
21
ВТО: Заседание рабочих групп по правилам ГАТС, по торговле услугами, внутреннему регулированию. Совет ВТО по торговле услугами
I полугодие
Швейцарская Конфедерация
22
ВТО: Неформальное заседание Комитета по ТБТ; Комитет по техническим барьерам в торговле
II квартал
Швейцарская Конфедерация
Блок члена Коллегии (Министра) по промышленности и агропромышленному комплексу С.С. Сидорского
1
Участие в круглом столе «Промышленное сотрудничество Евразийского экономического союза и Японии»
I квартал
Япония
2
Участие в Международной выставке авиакосмической промышленности FIDAE
I квартал
Республика Чили
3
Оформление договоренности по применению Плана мероприятий по сотрудничеству между ЕЭК и ФАО
I квартал
Венгрия
4
Участие в Международной автомобильной выставке New York International NYIAS 2015
II квартал
Соединенные Штаты Америки
5
Международная выставка сельского хозяйства и пищевой промышленности
II квартал
Государство Израиль
6
Всемирная универсальная выставка «ЭКСПО-2015»
II квартал
Итальянская Республика
7
Организация бизнес-миссии по странам АСЕАН
II квартал
Республика Индонезия
8
Организация бизнес-миссии по странам АСЕАН
II квартал
Малайзия
9
Организация бизнес-миссии по странам АСЕАН
II квартал
Республика Сингапур
10
Участие в конференциях, проводимых ФАО
II квартал
Итальянская Республика
11
Выставка индустрии сельского хозяйства
II квартал
Республика Перу
12
Участие в работе 43-ей сессии Совета по промышленному развитию ЮНИДО
II квартал
Австрийская Республика
13
Участие в Комитете ВТО по сельскому хозяйству
I квартал
Швейцарская Конфедерация
14
Консультативное совещание с участием представителей государств-членов ТС и ЕЭП, курирующих вопросы взаимодействия с Венгрией в сфере АПК
I квартал
Венгрия
15
Консультации по подготовке программы сотрудничества ЕЭК и ЮНИДО
I квартал
Австрийская Республика
16
Участие в работе круглого стола «Особенности реализации аграрной политики в Финляндии в рамках ЕС. Согласованная агропромышленная политика
в ЕАЭС»
II квартал
Финляндская Республика
17
Консультации по подготовке программы сотрудничества ЕЭК и ЮНИДО
II квартал
Австрийская Республика
18
Конференция Международного совета
по зерну
II квартал
Соединенное Королевство Великобритании и Северной Ирландии

3-БӨЛІМ
Экономика және қаржы саясаты жөніндегі Алқа мүшесі (Министр) Т.М. Сүлейменовтің блогы
1
Дүниежүзілік банк пен ХВҚ-ның 2015 жылғы Көктемгі кездесулері
ІІ тоқсан
Америка Құрама Штаттары
2
БҰҰ ЕЭК жыл сайынғы сессиясына қатысу
ІІ тоқсан
Швейцария Конфедерациясы
3
"ЭКСПО-2015" Дүниежүзілік әмбебап көрмесі
ІІ тоқсан
Италия Республикасы
4
"Global IP Exchange" зияткерлік меншік жөніндегі
дүниежізілік конференция
І тоқсан
Германия Федеративтік Республикасы
5
БҰҰ АТМЭӘК 71-ші сессиясы
ІІ тоқсан
Таиланд Корольдігі
6
Еуропалық салық әкімшіліктері ұйымының (ІОТА)
ХІХ Бас Ассамблеясы
ІІ тоқсан
Нидерланды Корольдігі
7
СИХО (ІТІС) өкілдерімен және Ұлыбританияның салық және кеден қызметтерімен кездесу
Жыл ішінде
Ұлыбритания және Солтүстік Ирландия Құрама Корольдігі
8
Көші-қон статистикасы бойынша семинар және БҰҰ ЕЭК көші-қон статистикасы бойынша жұмыс сессиясы
І жарты жылдық
Швейцария Конфедерациясы
9
"Зияткерлік меншік құқықтарын қорғау стратегиялары" тауарлардың контрафактісіне қарсы іс-қимыл жөніндегі семинар
І тоқсан
Таиланд Корольдігі
10
"Орталық Азия өңірі мен Ресейтегі еңбек көші-қоны" ХКҰ бағдарламасы бойынша сарапшылардың отырысы
І жарты жылдық
Австрия Республикасы
11
Дүниежүзілік зияткерлік меншік ұйымы
ұйымдастыратын семинар
І тоқсан
Швейцария Конфедерациясы
12
Зияткерлік меншік құқықтарын сақтау және қорғау саласындағы өзара іс-қимыл мәселесі бойынша Вьетнам Социалистік Республикасының уәкілетті органдарының өкілдерімен жұмыс кездесуі
І тоқсан
Вьетнам Социалистік Республикасы
р/с
Іссапар (іс-шара) мақсаты
Іссапар мерзімі
Баратын орны
(ел)
13
ТМД зияткерлік меншігін сақтау және қорғау мәселелері жөніндегі Мемлекетаралық Кеңес
ІІ тоқсан
Тәжікстан Республикасы
14
Зияткерлік меншік құқықтарын сақтау және қорғау саласындағы өзара іс-қимыл мәселесі бойынша Еуропалық комиссия өкілдерімен жұмыс кездесуі
ІІ тоқсан
Бельгия Корольдігі
15
OHIM Ішкі нарықта үйлестіру бойынша ведомство ұйымдастырған, Тауар таңбалары бойынша халықаралық конференция
ІІ тоқсан
Испания Корольдігі
16
ХВҚ және Graduate Institute (IMF/CFD conference) Қаржыны зерделеу және даму орталығының "Даму үшін қаржыландыру" конференциясына қатысу, дамушы елдер үшін қаржылық қамтамасыз етуді дамыту мәселелері
ІІ тоқсан
Швейцария Конфедерациясы
17
FinovateSpring 2015 халықаралық конференциясына қатысу
ІІ тоқсан
Америка Құрама Штаттары
18
СИХО (ІТІС) фискалды сарапшыларының жыл сайынғы Кеңесі
ІІ тоқсан
Бельгия Корольдігі
19
СИХО (ІТІС) фискалды сарапшыларының жыл сайынғы Еуразиялық семинары
ІІ тоқсан
Австрия Республикасы
20
"Капитал және инвестициялар нарығы" конференциясы
ІІ тоқсан
Ұлыбритания және Солтүстік Ирландия Құрама Корольдігі
21
ДСҰ: КҚСБК қағидалары жөніндегі, қызметтер көрсету саудасы, ішкі реттеу жөніндегі жұмыс топтарының отырысы. ДСҰ Қызметтер көрсету саудасы жөніндегі кеңесі
І жарты жылдық
Швейцария Конфедерациясы
22
ДСҰ: СТК комитетінің бейресми отырысы;
Саудадағы техникалық кедергілер комитеті
ІІ тоқсан
Швейцария Конфедерациясы
р/с
Іссапар (іс-шара) мақсаты
Іссапар мерзімі
Баратын орны
(ел)
4-БӨЛІМ
Өнеркәсіп және агроөнеркәсіптік кешен жөніндегі Алқа мүшесі (Министр) С.С. Сидорскийдің блогы
1
"Еуразиялық экономикалық одақ пен Жапонияның өнеркәсіптік ынтымақтастығы" дөңгелек үстеліне қатысу
І тоқсан
Жапония
2
FIDAE Халықаралық авиағарыш өнеркәсібі
көрмесіне қатысу
І тоқсан
Чили Республикасы
3
ЕЭК және ФАО арасындағы ынтымақтастық жөніндегі
іс-шаралар жоспарын қолдану бойынша уағдаластықты ресімдеу
І тоқсан
Мажарстан
4
New York International NYIAS 2015 Халықаралық автомобиль көрмесіне қатысу
ІІ тоқсан
Америка Құрама Штаттары
5
Ауыл шаруашылығы мен тамақ өнеркәсібінің
халықаралық көрмесі
ІІ тоқсан
Израиль Мемлекеті
6
"ЭКСПО-2015" Дүниежүзілік әмбебап көрмесі
ІІ тоқсан
Италия Республикасы
7
АСЕАН елдері бойынша бизнес-миссияны ұйымдастыру
ІІ тоқсан
Индонезия Республикасы
8
АСЕАН елдері бойынша бизнес-миссияны ұйымдастыру
ІІ тоқсан
Малайзия
9
АСЕАН елдері бойынша бизнес-миссияны ұйымдастыру
ІІ тоқсан
Сингапур Республикасы
10
ФАО өткізетін конференцияларға қатысу
ІІ тоқсан
Италия Республикасы
11
Ауыл шаруашылығы индустриясының көрмесі
ІІ тоқсан
Перу Республикасы
12
ЮНИДО Өнеркәсіптік даму жөніндегі кеңесінің
43-ші сессиясының жұмысына қатысу
ІІ тоқсан
Австрия Республикасы
13
ДСҰ Ауыл шаруашылығы комитетіндегі қатысу
І тоқсан
Швейцария Конфедерациясы
14
Мажарстанмен АӨК саласындағы өзара іс-қимыл мәселелеріне жетекшілік ететін КО және БЭП мүше мемлекеттері өкілдерінің қатысуымен консультациялық кеңес
І тоқсан
Мажарстан
р/с
Іссапар (іс-шара) мақсаты
Іссапар мерзімі
Баратын орны
(ел)
15
ЕЭК және ЮНИДО ынтымақтастығының бағдарламасын дайындау бойынша консультациялар
І тоқсан
Австрия Республикасы
16
"ЕО шеңберінде Финляндиядағы аграрлық саясатты іске асырудың ерекшеліктері. ЕАЭО-дағы келісілген агроөнеркәсіптік саясат" атты дөңгелек үстелдің жұмысына қатысу
ІІ тоқсан
Финляндия Республикасы
17
ЕЭК және ЮНИДО ынтымақтастығының бағдарламасын дайындау бойынша консультациялар
ІІ тоқсан
Австрия Республикасы
18
Астық жөніндегі халықаралық кеңестің конференциясы
ІІ тоқсан
Ұлыбритания және Солтүстік Ирландия Құрама Корольдігі
р/с
Іссапар (іс-шара) мақсаты
Іссапар мерзімі
Баратын орны
(ел)

РАЗДЕЛ 5
Блок члена Коллегии (Министра) по торговле А.А. Слепнева
1
Консультации с Министром коммерции КНР
I квартал
Китайская Народная Республика
2
Переговоры СИГ о целесообразности заключения соглашения о свободной торговле с Израилем
I полугодие
Государство Израиль
3
Переговоры по заключению Соглашения о свободной торговле с Социалистической Республикой Вьетнам
I квартал
Социалистическая Республика Вьетнам
4
Переговоры по заключению Соглашения о свободной торговле с Социалистической Республикой Вьетнам
II квартал
Социалистическая Республика Вьетнам
5
Консультации по вопросам торгово-экономического сотрудничества ЕАЭС-АСЕАН
II квартал
Малайзия
6
Участие в мероприятиях АТЭС в рамках встречи Министров по торговле
II квартал
Республика Филиппины
7
Переговоры СИГ о целесообразности заключения соглашения о свободной торговле с Индией
II квартал
Республика Индия
8
Консультации по вопросам торговли с Турецкой Республикой
I полугодие
Турецкая Республика
9
Консультации по вопросам торговли с Индонезией
I полугодие
Республика Индонезия
10
Участие в консультациях с Исламской Республикой Иран по вопросам развития торгово-экономического сотрудничества
В течение года
Исламская Республика Иран
11
Консультации с представителями Европейской комиссии
В течение года
Королевство Бельгии
12
Участие в консультациях с МЕРКОСУР по вопросу заключения меморандума о взаимопонимании
I полугодие
Федеративная Республика Бразилия
13
Переговоры СИГ о целесообразности заключения соглашения о свободной торговле с Египтом
В течение года
Арабская Республика Египет
14
Участие в мероприятиях по линии системы ВТО
I полугодие
Швейцарская Конфедерация
15
Консультации по вопросам торговли со странами-членами ЕС
В течение года
Страны Европейского союза
16
ВТО: Участие в заседаниях Комитетов по специальным защитным мерам, субсидиям и компенсационным мерам, антидемпинговым практикам и Переговорной группы по правилам
II квартал
Швейцарская Конфедерация
17
Участие в судебных разбирательствах по линии ВТО
I полугодие
Швейцарская Конфедерация
18
Проведение проверочных визитов
I полугодие
Китайская Народная Республика
19
Участие в Сеульском международном форуме по мерам торговой защиты
II квартал
Республика Корея
20
Международная выставка ЭКСПО-2015
II квартал
Итальянская Республика
21
ВТО: Участие в переговорах Республики Армения в ВТО по пересмотру тарифных обязательств (в рамках графика по мероприятиям по линии системы ВТО)
I полугодие
Швейцарская Конфедерация
22
ВТО: Семинар по ИТА; Комитет по ИТА
II квартал
Швейцарская Конфедерация
23
ВТО: Заседание рабочих групп по правилам ГАТС, по торговле услугами, внутреннему регулированию. Совет ВТО по торговле услугами
I полугодие
Швейцарская Конфедерация
24
ВТО: Обзор торговой политики Индии; Комитет по сельскому хозяйству
II квартал
Швейцарская Конфедерация
25
Глобальный сырьевой форум 2015 (мероприятие по линии ООН (ЮНКТАД))
II квартал
Швейцарская Конфедерация
26
Орган по разрешению споров ВТО
I полугодие
Швейцарская Конфедерация
27
Консультации экспертов по разработке соглашения об обмене информацией о товарах и транспортных средствах международной перевозки, перемещаемых через таможенные границы ТС и КНР
II квартал
Китайская Народная Республика
28
Азиатско-Тихоокеанский Форум по устойчивому развитию 2015 (мероприятие по линии ЭСКАТО ООН)
II квартал
Королевство Таиланд
29
Участие в специализированных семинарах по ЦДС и НТБ в рамках Рабочей группы по МСП АТЭС
II квартал
Соединенные Штаты Америки
30
ВТО: Неформальное заседание Комитета по ТБТ; Комитет по техническим барьерам в торговле
II квартал
Швейцарская Конфедерация
31
Участие в качестве наблюдателей в работе Подкомитета по пересмотру Гармонизированной системы
II квартал
Королевство Бельгии
32
Участие в качестве наблюдателей в работе Комитета по Гармонизированной системе
II квартал
Королевство Бельгии
33
Участие в мероприятиях, проводимых в третьих странах, в том числе официальных консультациях, мероприятиях для деловых кругов, семинарах, конференциях
В течение года
В соответствии с местом проведения мероприятия
34
Проведение проверочных визитов
I полугодие
Украина

5-БӨЛІМ
Сауда жөніндегі Алқа мүшесі (Министр) А.А. Слепневтің блогы
1
ҚХР Коммерция министрімен консультациялар
І тоқсан
Қытай Халық Республикасы
2
Израильмен еркін сауда туралы келісім жасасудың мақсатқа сәйкестігі туралы БЗТ келіссөздері
І жарты жылдық
Израиль Мемлекеті
3
Вьетнам Социалистік Республикасымен еркін сауда туралы келісім жасасу бойынша келіссөздер
І тоқсан
Вьетнам Социалистік Республикасы
4
Вьетнам Социалистік Республикасымен еркін сауда туралы келісім жасасу бойынша келіссөздер
ІІ тоқсан
Вьетнам Социалистік Республикасы
5
ЕАЭО-АСЕАН сауда-экономикалық ынтымақтастығының мәселелері бойынша консультациялар
ІІ тоқсан
Малайзия
6
Сауда министрлерінің кездесуі шеңберінде АТЭЫ
іс-шараларына қатысу
ІІ тоқсан
Филиппин Республикасы
7
Үндістанмен еркін сауда туралы келісім жасасудың мақсатқа сәйкестігі туралы БЗТ келіссөздері
ІІ тоқсан
Үндістан Республикасы
8
Түркия Республикасымен сауда мәселелері бойынша консультациялар
І жарты жылдық
Түркия Республикасы
9
Индонезиямен сауда мәселелері бойынша консультациялар
І жарты жылдық
Индонезия Республикасы
10
Сауда-экономикалық ынтымақтастық мәселелері бойынша Иран Ислам Республикасымен консультацияларға қатысу
Жыл ішінде
Иран Ислам Республикасы
11
Еуропалық комиссия өкілдерімен консультациялар
Жыл ішінде
Бельгия Корольдігі
12
Өзара түсіністік туралы меморандумын жасасу мәселесі бойынша МЕРКОСУР-мен консультацияларға қатысу
І жарты жылдық
Бразилия Федеративтік Республикасы
13
Мысырмен еркін сауда туралы келісім жасасудың мақсатқа сәйкестігі туралы БЗТ келіссөздері
Жыл ішінде
Мысыр Араб Республикасы
р/с
Іссапар (іс-шара) мақсаты
Іссапар мерзімі
Баратын орны
(ел)
14
ДСҰ жүйесінің желісі бойынша іс-шараларға қатысу
І жарты жылдық
Швейцария Конфедерациясы
15
ЕО мүше мемлекеттерімен сауда мәселелері бойынша консультациялар
Жыл ішінде
Еуропалық одақ елдері
16
ДСҰ: Арнайы қорғау шаралары, субсидиялар және өтемақы шаралары, демпингке қарсы практикалар жөніндегі комитеттердің және Қағидалар жөніндегі келіссөз тобының отырыстарына қатысу
ІІ квартал
Швейцария Конфедерациясы
17
ДСҰ желісі бойынша сот талқылауларына қатысу
І жарты жылдық
Швейцария Конфедерациясы
18
Тексеру сапарларын өткізу
І жарты жылдық
Қытай Халық Республикасы
19
Сауданы қорғау шаралары жөніндегі
Сеул халықаралық форумына қатысу
ІІ тоқсан
Корея Республикасы
20
ЭКСПО-2015 халықаралық көрмесі
ІІ тоқсан
Италия Республикасы
21
ДСҰ: Армения Республикасының ДСҰ-дағы тарифтік міндеттемелерін қайта қарау жөніндегі келіссөздерге қатысу (ДСҰ жүйесінің желісі бойынша іс-шаралар кестесінің шеңберінде)
І жарты жылдық
Швейцария Конфедерациясы
22
ДСҰ: ИТА бойынша семинар; ИТА комитеті
ІІ тоқсан
Швейцария Конфедерациясы
23
ДСҰ: КҚСБК қағидалары жөніндегі, қызметтер көрсету саудасы, ішкі реттеу жөніндегі жұмыс топтарының отырысы. ДСҰ Қызметтер көрсету саудасы жөніндегі кеңесі
І жарты жылдық
Швейцария Конфедерациясы
24
ДСҰ: Үндістанның сауда саясатына шолу;
Ауыл шаруашылығы комитеті
ІІ тоқсан
Швейцария Конфедерациясы
25
2015 Жаһандық шикізат форумы (БҰҰ (ЮНКТАД) желісі бойынша іс-шаралар)
ІІ тоқсан
Швейцария Конфедерациясы
26
ДСҰ дауларын шешуші орган
І жарты жылдық
Швейцария Конфедерациясы
р/с
Іссапар (іс-шара) мақсаты
Іссапар мерзімі
Баратын орны
(ел)
27
КО және ҚХР кедендік шекаралары арқылы тасымалданатын тауарлар және халықаралық тасымалдаудың көлік құралдары туралы ақпарат алмасу туралы келісімді әзірлеу бойынша сарапшылардың консультациялары
ІІ тоқсан
Қытай Халық Республикасы
28
Орнықты даму жөніндегі 2015 Азия-Тынық мұхит Форумы (БҰҰ АТМЭӘК желісі бойынша іс-шаралар)
ІІ тоқсан
Таиланд Корольдігі
29
АТЭЫ ШОК жөніндегі жұмыс тобы шеңберінде ҚҚТ және ТЕК бойынша мамандандырылған семинарларға қатысу
ІІ тоқсан
Америка Құрама Штаттары
30
ДСҰ: СТК комитетінің бейресми отырысы;
Саудадағы техникалық кедергілер комитеті
ІІ тоқсан
Швейцария Конфедерациясы
31
Үйлестірілген жүйені қайта қарау жөніндегі кіші комитеттің жұмысына байқаушы ретінде қатысу
ІІ тоқсан
Бельгия Корольдігі
32
Үйлестірілген жүйе комитетінің жұмысына
байқаушы ретінде қатысу
ІІ тоқсан
Бельгия Корольдігі
33
Үшінші елдерде өткізілетін іс-шараларға, соның ішінде ресми консультацияларға, іскер топтарға арналған іс-шараларға, семинарларға, конференцияларға қатысу
Жыл ішінде
Іс-шараның өткізілу орнына сәйкес
34
Тексеру сапарларын өткізу
І жарты жылдық
Украина
р/с
Іссапар (іс-шара) мақсаты
Іссапар мерзімі
Баратын орны
(ел)

РАЗДЕЛ 6
Блок члена Коллегии (Министра) по вопросам технического регулирования В.Н. Корешкова
1
Обучающий семинар по тематике: «Нормативные правовые акты Евразийского экономического союза в области ветеринарно-санитарных мер»
I квартал
Французская Республика
2
Заседание Комиссии по фитосанитарным мерам ФАО
I квартал
Итальянская Республика
3
62-ое заседание Комитета ВТО по СФС-мерам
I квартал
Швейцарская Конфедерация
4
Заседание профильных комитетов Европейского сотрудничества по аккредитации (EA)
I квартал
Швейцарская Конфедерация
5
Совместные совещания экспертов Продовольственной и сельскохозяйственной организации Объединенных Наций (ФАО) и Евразийской экономической комиссии
I квартал
Итальянская Республика
6
Заседания Комитета Всемирной торговой организации (ВТО) по техническим барьерам в торговле
I полугодие
Швейцарская Конфедерация
7
Заседание НТКС МГС совместно с заседанием РГ по информационным технологиям
II квартал
Республика Азербайджан
8
Заседание НТК по метрологии (НТК Метр МГС) совместно с заседанием РГ ТМ НТК Метр
II квартал
Республика Узбекистан
9
Заседание СИГ по изучению вопроса о целесообразности заключения соглашения о зоне свободной торговли между странами ЕАЭС и Государством Израиль
I полугодие
Государство Израиль
10
Заседание Консультативной группы по надзору за рынком (MARS Group) Рабочей группы по политике в области стандартизации и сотрудничеству по вопросам нормативного регулирования ЕЭК ООН (РГ 6 ЕЭК ООН)
II квартал
Швейцарская Конфедерация или Федеративная Республика Германия
11
Международная конференция «Техническое нормирование в странах Евросоюза»
II квартал
Королевство Испания
12
Визит в штаб-квартиру МЭБ. Переговоры с Генеральным Директором Всемирной организации здравоохранения животных Б. Валла
II квартал
Французская Республика
13
83-я Генеральная сессия МЭБ
II квартал
Французская Республика
14
Заседание рабочих органов Азиатско-Тихоокеанского экономического сотрудничества (АТЭС), в том числе заседание Подкомитета по стандартам и оценке соответствия
II квартал
Республика Филиппины
15
Переговоры по заключению Соглашения о свободной торговле с Социалистической Республикой Вьетнам
II квартал
Социалистическая Республика Вьетнам
16
Заседание Генеральной Ассамблеи Европейского сотрудничества по аккредитации (ЕА)
II квартал
Греческая Республика
17
Международный форум по стандартам медицинского оборудования
II квартал
Китайская Народная Республика
18
Генеральная Ассамблея Европейского комитета по стандартизации и Европейской электротехнической комиссии (CEN/CENELEC)
II квартал
Латвийская Республика
19
Переговоры СИГ о целесообразности заключения соглашения о свободной торговле с Индией
II квартал
Республика Индия
20
Совместное мероприятие Посольства Российской Федерации во Франции и французской компании «МЕДЕФ Интернасиональ» (Движение предприятий Франции), посвященное вопросам функционирования Евразийского экономического союза и Евразийской экономической комиссии
II квартал
Французская Республика
21
Семинар по тематике взаимодействия ЕАЭС и ЕС
II квартал
Словацкая Республика
22
Специализированная конференция «Внешнеэкономические связи со странами ЕАЭС»
II квартал
Чешская Республика
23
8-ая международная практическая конференция «Применение международных регламентов регулирования безопасности химической продукции для компаний России и СНГ»
II квартал
Греческая Республика
24
51-ая ежегодная встреча Ассоциации Европейских производителей безрецептурных лекарственных средств (AESGP)
II квартал
Королевство Испания
25
Переговоры с ICH (Международная конференция по гармонизации технических требований для регистрации фармацевтической продукции для медицинского применения) по вопросам перевода словаря MedDRA (Медицинский словарь терминологии регулятивной деятельности) по нежелательным реакциям лекарственных средств
I полугодие
Место проведения уточняется
26
Переговоры с Европейским директоратом по качеству лекарственных средств и здравоохранения (EDQM) о вопросах использования Европейской фармакопеи
I полугодие
Французская Республика

6-БӨЛІМ
Техникалық реттеу мәселелері жөніндегі Алқа мүшесі (Министр) В.Н. Корешковтың блогы
1
"Еуразиялық экономикалық одақтың ветеринариялық-санитариялық шаралар саласындағы нормативтік құқықтық актілері" тақырыбы бойынша оқыту семинары
І тоқсан
Француз Республикасы
2
ФАО-ның фитосанитариялық шаралары жөніндегі комиссияның отырысы
І тоқсан
Италия Республикасы
3
ДСҰ СФС шаралары жөніндегі комитетінің 62-ші отырысы
І тоқсан
Швейцария Конфедерациясы
4
Аккредиттеу бойынша Еуропалық ынтымақтастықтың (АЕ) бейінді комитеттерінің отырысы
І тоқсан
Швейцария Конфедерациясы
5
Біріккен Ұлттар Ұйымының азық-түлік және ауыл шаруашылық ұйымы (ФАО) және Еуразиялық экономикалық комиссия сарапшыларының бірлескен кеңестері
І тоқсан
Италия Республикасы
6
Дүниежүзілік сауда ұйымының (ДСҰ) Саудадағы техникалық кедергілер комитетінің отырыстары
І жарты жылдық
Швейцария Конфедерациясы
7
Ақпараттық технологиялар жөніндегі ЖТ отырысымен бірлескен МАК СҒТК отырысы
ІІ тоқсан
Әзербайжан Республикасы
8
Метрология жөніндегі ҒТК (МАК Метр ҒТК) ЕК ЖТ отырысымен бірлескен Метр ҒТК отырысы
ІІ тоқсан
Өзбекстан Республикасы
9
ЕАЭО елдері мен Израиль Мемлекеті арасындағы еркін сауда аймағы туралы келісім жасасудың мақсатқа сәйкестігі туралы мәселені зерделеу бойынша БЗТ отырысы
І жарты жылдық
Израиль Мемлекеті
10
Нарықты қадағалау жөніндегі консультациялық тобының (MARS Group), Стандартизация саласындағы саясат және ынтымақтастық жөніндегі жұмыс тобының БҰҰ ЕЭК нормативтік реттеу мәселелері бойынша отырысы
(БҰҰ ЕЭК 6 ЖТ)
ІІ тоқсан
Швейцария Конфедерациясы немесе Германия Федеративтік Республикасы
11
"Еуроодақ елдеріндегі техникалық нормалау" халықаралық конференциясы
ІІ тоқсан
Испания Корольдігі
12
ХЭБ штаб-пәтеріне сапар. Жануарлардың саулығы жөніндегі дүниежүзілік ұйымының Бас директоры Б. Валламен келіссөздер.
ІІ тоқсан
Француз Республикасы
13
ХЭБ-тің 83-ші Бас сессиясы
ІІ тоқсан
Француз Республикасы
14
Азия-Тынық мұхит экономикалық ынтымақтастығы (АТЭЫ) жұмыс органдарының отырысы, соның ішінде Стандарттар және сәйкестікті бағалау жөніндегі кіші комитеттің отырысы
ІІ тоқсан
Филиппин Республикасы
15
Вьетнам Социалистік Республикасымен еркін сауда туралы келісім жасасу бойынша келіссөздер
ІІ тоқсан
Вьетнам Социалистік Республикасы
16
Аккредиттеу бойынша Еуропалық ынтымақтастықтың (АЕ) Бас Ассамблеясының отырысы
ІІ тоқсан
Грек Республикасы
17
Медициналық жабдық стандарттары бойынша
халықаралық форум
ІІ тоқсан
Қытай Халық Республикасы
18
Стандартизация жөніндегі Еуропалық комитеттің және Еуропалық электротехникалық комиссиясының (CEN/CENELEC) ) Бас Ассамблеясы
ІІ тоқсан
Латвия Республикасы
19
Үндістанмен еркін сауда туралы келісім жасасудың мақсатқа сәйкестігі туралы БЗТ келіссөздері
ІІ тоқсан
Үндістан Республикасы
20
Еуразиялық экономикалық одақтың және Еуразиялық экономикалық комиссияның жұмыс істеу мәселелеріне арналған Франциядағы Ресей Федерациясының Елшілігі мен "МЕДЕФ Интернасиональ" (Франция кәсіпорындарының қозғалысы) француз компаниясының бірлескен іс-шарасы
ІІ тоқсан
Француз Республикасы
21
ЕАЭО мен ЕО-ның өзара іс-қимыл тақырыбы бойынша семинар
ІІ тоқсан
Словак Республикасы
22
"ЕАЭО елдерімен сыртқы экономикалық байланыстар" мамандандырылған конференциясы
ІІ тоқсан
Чех Республикасы
23
"Ресей мен ТМД компаниялары үшін химиялық өнімдер қауіпсіздігін реттеудің халықаралық регламенттерін қолдану" атты 8-ші халықаралық практикалық конференция
ІІ тоқсан
Грек Республикасы
24
Рецептсіз дәрілік заттардың Еуропалық өндірушілері қауымдастығының (AESGP) 51-ші жыл сайынғы кездесуі
ІІ тоқсан
Испания Корольдігі
25
Дәрілік заттарға жағымсыз реакция бойынша MedDRA (Регулятивті қызмет терминологиясының медициналық сөздігі) сөздігін аудару мәселелері жөнінде ІСН-пен (Фармацевтикалық өнімді медициналық қолдану үшін тіркеуге қойылатын техникалық талаптарды үйлестіру жөніндегі халықаралық конференция) келіссөздер
І жарты жылдық
Өтетін орны нақтылануда
26
Еуропалық фармакопеяларды пайдалану туралы Дәрілік заттардың және денсаулық сақтаудың сапасы жөніндегі Еуропалық директоратпен келіссөздер
І жарты жылдық
Француз Республикасы

РАЗДЕЛ 7
Блок члена Коллегии (Министра) по таможенному сотрудничеству В.А. Гошина
1
Рабочий визит в таможенную службу Эстонии. Переговоры с руководством таможенной службы Эстонии. Участие в Круглом столе с бизнес-сообществом Эстонии
II квартал
Эстонская Республика
2
Рабочий визит в таможенную службу Малайзии. Переговоры с руководством таможенной службы Малайзии. Ознакомление с итогами внедрения механизма «единого окна» в морском порту.
II квартал
Малайзия
3
Визит в Национальную налоговую и таможенную администрацию Венгрии
I полугодие
Венгрия
4
Рабочая встреча и консультации с таможенной службой Великобритании и экспресс-перевозчиками по вопросу организации совершения таможенных операций в отношении экспресс-грузов
II квартал
Соединенное Королевство Великобритании и Северной Ирландии
5
Проведение рабочих встреч и переговоров по заключению Соглашения об организации обмена информацией о товарах и транспортных средствах международной перевозки, перемещаемых через таможенные границы Таможенного союза и Китайской Народной Республики
I полугодие
Китайская Народная Республика
6
Рабочий визит в таможенную службу Германии. Переговоры с руководством таможенной службы Германии. Участие в Круглом столе с бизнес - сообществом Германии
I полугодие
Федеративная Республика Германия
7
Рабочий визит в Суд Европейского союза и Суд Европейской ассоциации свободной торговли. Участие в конференции/семинаре по судебной практике указанных судов, включая практику по таможенным делам
I полугодие
Великое Герцогство Люксембург
8
Заседание Рабочей группы Всемирной таможенной организации по Соглашению Всемирной торговой организации по упрощению торговли
I полугодие
Королевство Бельгии
9
Участие в заседании Комитета по таможенному сотрудничеству по вопросам упрощения процедур торговли и развития механизма «единого окна» в рамках Центрально-азиатского регионального экономического сотрудничества (ЦАРЕС)
II квартал
Республика Азербайджан
10
Взаимодействие по вопросам внедрения механизмов «единого окна». Участие в 25-ом Форуме
СЕФАКТ ООН
II квартал
Швейцарская Конфедерация
11
Заседание Рабочей группы (WP.30) по таможенным вопросам, связанным с транспортом,  Комитета по внутреннему транспорту ЕЭК ООН
II квартал
Швейцарская Конфедерация
12
Участие в Международной конференции по проблемам теневой экономики и налогообложения
II квартал
Румыния
РАЗДЕЛ 8
Блок члена Коллегии (Министра) по энергетике и инфраструктуре Т.А. Мансурова
1
77-ая сессия Комитета по внутреннему транспорту ЕЭК ООН и Бюро Комитета по внутреннему транспорту ЕЭК ООН
I квартал
Швейцарская Конфедерация
2
Всемирный форум для согласования правил в области транспортных средств ЕЭК ООН (165-ая сессия)
I квартал
Швейцарская Конфедерация
3
Группа экспертов по единому железнодорожному праву КВТ ЕЭК ООН
I квартал
Швейцарская Конфедерация
4
Электроэнергетическая биржа ЕЕХ
II квартал
Федеративная Республика Германия
5
Конференция «Энергетический европейский рынок 2015»
II квартал
Португальская Республика
6
6-ой международный энергетический форум, организованный Региональной ассоциацией органов регулирования энергетики
II квартал
Турецкая Республика
7
26-ой Мировой газовый конгресс
II квартал
Французская Республика
8
Совет европейских регуляторов энергетики (СЕЕR)
II квартал
Королевство Бельгии
9
Рабочая группа по таможенным вопросам, связанным с транспортом, заседание Административного комитета МДП ЕЭК ООН
II квартал
Швейцарская Конфедерация

7-БӨЛІМ
Кедендік ынтымақтастық жөніндегі Алқа мүшесі (Министр) В.А. Гошиннің блогы
1
Эстонияның кедендік қызметіне жұмыс сапары. Эстонияның кедендік қызметінің басшылығымен келіссөздер. Эстонияның бизнес-қоғамдастығымен Дөңгелек үстелге қатысу
ІІ тоқсан
Эстония Республикасы
2
Малайзияның кедендік қызметіне жұмыс сапары. Малайзияның кедендік қызметінің басшылығымен келіссөздер. Теңіз портында "бірыңғай терезе" тетігін енгізу қорытындыларымен танысу
ІІ тоқсан
Малайзия
3
Мажарстанның Ұлттық салық және кеден әкімшілігіне сапар
І жарты жылдық
Мажарстан
4
Ұлыбританияның кедендік қызметімен және экспресс-тасымалдаушылармен экспресс-жүктерге қатысты кедендік операциялар жасауды ұйымдастыру мәселесі бойынша жұмыс кездесулері және консультациялар
ІІ тоқсан
Ұлыбритания және Солтүстік Ирландия Құрама Корольдігі
5
Кедендік одақтың және Қытай Халық Республикасының кедендік шекаралары арқылы тасымалданатын тауарлар және халықаралық тасымалдаудың көлік құралдары туралы ақпарат алмасуды ұйымдастыру туралы келісімді жасасу бойынша жұмыс кездесулері мен келіссөздерді өткізу
І жарты жылдық
Қытай Халық Республикасы
6
Германияның кедендік қызметіне жұмыс сапары. Германияның кедендік қызметінің басшылығымен келіссөздер. Германияның бизнес-қоғамдастығымен Дөңгелек үстелге қатысу
І жарты жылдық
Германия Федеративтік Республикасы
7
Еуропалық одақ сотына және Еуропалық еркін сауда қауымдастығының сотына жұмыс сапары. Кедендік істер бойынша практиканы қоса алғанда, аталған соттардың сот практикасы бойынша конференцияларға/семинарларға қатысу
І жарты жылдық
Люксембург Ұлы Герцогтігі
8
Дүниежүзілік сауда ұйымының сауданы жеңілдету жөніндегі келісімі бойынша Дүниежүзілік кеден ұйымы жұмыс тобының отырысы
І жарты жылдық
Бельгия Корольдігі
9
Орталық Азия Өңiрлiк Экономикалық Ынтымақтастық (ОАӨЭЫ) шеңберінде сауда рәсімдерін жеңілдету және "бірыңғай терезе" тетігін дамыту мәселелері бойынша Кедендік ынтымақтастық комитетінің отырысына қатысу
ІІ тоқсан
Әзербайжан Республикасы
10
"Бірыңғай терезе" тетіктерін енгізу мәселелері бойынша өзара іс-қимыл. БҰҰ СЕФАКТ 25-ші Форумына қатысу
ІІ тоқсан
Швейцария Конфедерациясы
11
БҰҰ ЕЭК Ішкі көлік комитеті Көлікпен байланысты кедендік мәселелер жөніндегі жұмыс тобының (WP.30) отырысы
ІІ тоқсан
Швейцария Конфедерациясы
12
Көлеңкелі экономика және салық салу проблемалары бойынша халықаралық конференцияға қатысу
ІІ тоқсан
Румыния
р/с
Іссапар (іс-шара) мақсаты
Іссапар мерзімі
Баратын орны
(ел)
8-БӨЛІМ
Энергетика және инфрақұрылым жөніндегі Алқа мүшесі (Министр) Т.А. Мансұровтың блогы
1
БҰҰ ЕЭК Ішкі көлік комитетінің және БҰҰ ЕЭК Ішкі көлік комитеті бюросының 77-ші сессиясы
І тоқсан
Швейцария Конфедерациясы
2
БҰҰ ЕЭК көлік құралдары саласындағы қағидаларды келісу үшін дүниежүзілік форум (165-ші сессия)
І тоқсан
Швейцария Конфедерациясы
3
БҰҰ ЕЭК ІКК-нің бірыңғай теміржол құқығы бойынша сарапшылар тобы
І тоқсан
Швейцария Конфедерациясы
4
ЕЕХ электр энергетикалық биржасы
ІІ тоқсан
Германия Федеративтік Республикасы
5
"2015 Энергетикалық еуропалық нарық" конференциясы
ІІ тоқсан
Португалия Республикасы
6
Энергетиканы реттеу органдарының өңірлік қауымдастығы ұймдастырған, 6-шы халықаралық энергетикалық форум
ІІ тоқсан
Түркия Республикасы
7
Әлемдік 26-шы газ конгресі
ІІ тоқсан
Француз Республикасы
8
Еуропалық энергетика реттеушілердің кеңесі (CEER)
ІІ тоқсан
Бельгия Корольдігі
9
Көлікпен байланысты кедендік мәселелер жөніндегі жұмыс тобы, БҰҰ ЕЭК ЖДП Әкімшілік комитетінің отырысы
ІІ тоқсан
Швейцария Конфедерациясы
р/с
Іссапар (іс-шара) мақсаты
Іссапар мерзімі
Баратын орны
(ел)

РАЗДЕЛ 9
Блок члена Коллегии (Министра) по конкуренции и антимонопольному регулированию Н.Ш. Алдабергенова
1
Ежегодный форум Лидеров в сфере антимонопольного законодательства, организуемый журналом «Всемирный обзор по конкуренции» (Clobal Competition Review)
I квартал
Соединенные Штаты Америки
2
Встреча с руководством Антимонопольного ведомства Турции (обмен опытом по совершенствованию антимонопольного законодательства, участие в совместных рабочих группах по анализам рынков)
I квартал
Турецкая Республика
3
Встреча с руководством Комиссии по конкуренции Гонконга (обмен опытом по совершенствованию антимонопольного законодательства, участие в совместных рабочих группах по анализам рынков)
В течение года
Китайская Народная Республика
4
Международная конференция по конкуренции, организованная Конкурентным ведомством Германии
I квартал
Федеративная Республика Германия
5
Участие в Ежегодной весенней международной конференции по конкуренции, организуемой Американской  ассоциацией юристов, с участием первых руководителей конкурентных ведомств мира
II квартал
Соединенные Штаты Америки
6
Участие в международном Форуме Центра ООН
по упрощению процедур торговли и электронным деловым операциям
II квартал
Швейцарская Конфедерация
7
Участие в Международном форуме
по антимонопольному законодательству
в Санкт-Галлене
II квартал
Швейцарская Конфедерация
8
Участие в Ежегодном антимонопольном коллоквиуме, организованном Чикагским Университетом Лойола
II квартал
Соединенные Штаты Америки
9
Встреча с руководством Антимонопольного ведомства Республики Молдова (обмен опытом по совершенствованию антимонопольного законодательства, участие в совместных рабочих группах по анализам рынков)
II квартал
Республика Молдова
10
Участие в Ежегодной конференции Международной конкурентной сети: перспективы азиатско-тихоокеанского региона
II квартал
Австралия
11
Участие в ежегодной Конференции, посвященной конкуренции в сфере телекоммуникаций, организуемой Международной ассоциацией юристов
II квартал
Соединенное Королевство Великобритании и Северной Ирландии
12
Встреча с руководством Антимонопольного ведомства Сербии (обмен опытом по совершенствованию антимонопольного законодательства, участие в совместных рабочих группах по расследованиям)
II квартал
Республика Сербия
13
Участие в Конференции Американской ассоциации юристов: развитие антимонопольного законодательства
II квартал
Федеративная Республика Бразилия
14
Участие в заседании Комитета
по конкуренции ОЭСР и рабочих групп Комитета
II квартал
Французская Республика
15
Повышение квалификации сотрудников (Институт конкурентного права, IBC, Академия Европейского права, Будапештский центр по конкуренции ОЭСР)
Ежемесячно
Страны Европейского Союза
16
Повышение квалификации сотрудников (Сеульский Центр по конкуренции ОЭСР)
Ежемесячно
Республика Корея
Блок члена Коллегии (Министра) Р.Х. Арутюняна
1
Латино-Американский экономический форум
II квартал
Мексиканские Соединенные Штаты
2
71-ая сессия ЭСКАТО ООН
II квартал
Королевство Таиланд
3
Международная выставка сельского хозяйства и пищевой промышленности
II квартал
Государство Израиль
4
Международная выставка информационных технологий в Токио
II квартал
Япония
5
Участие в мероприятиях по линии БРИКС
В течение года
Федеративная Республика Бразилия
6
Участие в конференциях, семинарах и иных мероприятиях
В течение года
Страны СНГ
7
Участие ЕЭК в мероприятиях ЭКСПО-2015
В течение года
Итальянская Республика

9-БӨЛІМ
Бәсекелестік және монополияға қарсы реттеу жөніндегі Алқа мүшесі (Министр) Н.Ш. Алдабергеновтің блогы
1
"Бәсекелестік бойынша дүниежүзілік шолу" (Clobal Competition Review) журналы ұйымдастыратын, Монополияға қарсы заңнама саласындағы көшбасшылардың жыл сайынғы форумы
І тоқсан
Америка Құрама Штаттары
2
Түркияның монополияға қарсы ведомствосының басшылығымен кездесу (монополияға қарсы заңнаманы жетілдіру бойынша тәжірибе алмасу, нарықты талдау жөніндегі бірлескен жұмыс топтарына қатысу)
І тоқсан
Түркия Республикасы
3
Гонконгтың бәсекелестік жөніндегі комиссиясының басшылығымен кездесу (монополияға қарсы заңнаманы жетілдіру бойынша тәжірибе алмасу, нарықты талдау жөніндегі бірлескен жұмыс топтарына қатысу)
Жыл ішінде
Қытай Халық Республикасы
4
Германияның Бәсекелестік ведомствосы ұйымдастырған Бәсекелестік жөніндегі халықаралық конференция
І тоқсан
Германия Федеративтік Республикасы
5
Әлемнің бәсекелестік ведомстволарының бірінші басшыларының қатысуымен Америкалық заңгерлер қауымдастығы ұйымдастыратын, Бәсекелестік бойынша жыл сайынғы көктемгі халықаралық конференцияға қатысу
ІІ тоқсан
Америка Құрама Штаттары
6
БҰҰ Сауда рәсімдерін жеңілдету және электрондық іскерлік операциялар орталығының халықаралық форумына қатысу
ІІ тоқсан
Швейцария Конфедерациясы
7
Санкт-Галлендегі Монополияға қарсы заңнама бойынша халықаралық форумға қатысу
ІІ тоқсан
Швейцария Конфедерациясы
8
Лойола Чикаго Университеті ұйымдастырған Жыл сайынғы монополияға қарсы коллоквиумға қатысу
ІІ тоқсан
Америка Құрама Штаттары
9
Молдова Республикасының монополияға қарсы ведомствосының басшылығымен кездесу (монополияға қарсы заңнаманы жетілдіру бойынша тәжірибе алмасу, нарықты талдау жөніндегі бірлескен жұмыс топтарына қатысу)
ІІ тоқсан
Молдова Республикасы
10
Халықаралық бәсекелестік желісінің Азия-Тынық мұхит өңірінің перспективалары атты жыл сайынғы конференциясына қатысу
ІІ тоқсан
Австралия
11
Халықаралық заңгерлер қауымдастығы ұйымдастыратын, телекоммуникация саласындағы бәсекелестікке арналған жыл сайынғы Конференцияға қатысу
ІІ тоқсан
Ұлыбритания және Солтүстік Ирландия Құрама Корольдігі
12
Сербияның монополияға қарсы ведомствосының басшылығымен кездесу (монополияға қарсы заңнаманы жетілдіру бойынша тәжірибе алмасу, тексерулер бойынша бірлескен жұмыс топтарына қатысу)
ІІ тоқсан
Сербия Республикасы
13
Америкалық заңгерлер қауымдастығының монополияға қарсы заңнаманы дамыту конференциясына қатысу
ІІ тоқсан
Бразилия Федеративтік Республикасы
14
ЭЫДҰ Бәсекелестік комитетінің және Комитеттің жұмыс топтарының отырыстарына қатысу
ІІ тоқсан
Француз Республикасы
15
Қызметкерлердің біліктілігін арттыру (Бәсекелестік құқық институты, ІВС, Еуропалық құқық академиясы, ЭЫДҰ Будапешт бәсекелестік орталығы)
Ай сайын
Еуропалық Одақ елдері
16
Қызметкерлердің біліктілігін арттыру (ЭЫДҰ Сеул бәсекелестік орталығы)
Ай сайын
Корея Республикасы
10-БӨЛІМ
Алқа мүшесі (Министр) Р.Х. Арутюнянның блогы
1
Латын Америкасы экономикалық форумы
ІІ тоқсан
Мексика Құрама Штаттары
2
БҰҰ АТМЭӘК 71-ші сессиясы
ІІ тоқсан
Таиланд Корольдігі
3
Ауыл шаруашылығы және тамақ өнеркәсібінің
халықаралық көрмесі
ІІ тоқсан
Израиль Мемлекеті
4
Токиодағы ақпараттық технологиялардың халықаралық көрмесі
ІІ тоқсан
Жапония
5
БРИКС желісі бойынша іс-шараларға қатысу
Жыл ішінде
Бразилия Федеративтік Республикасы
6
Конференцияларға, семинарларға және өзге де
іс-шараларға қатысу
Жыл ішінде
ТМД елдері
7
ЕЭК-тің ЭКСПО-2015 іс-шараларына қатысуы
Жыл ішінде
Италия Республикасы
р/с
Іссапар (іс-шара) мақсаты
Іссапар мерзімі
Баратын орны
(ел)

РАЗДЕЛ 11
Блок члена Коллегии (Министра) К.А. Минасян
1
Международная конференция по тематике Евразийского экономического союза
I квартал
Соединенные Штаты Америки
РАЗДЕЛ 12
Блок члена Коллегии (Министра) А.Р. Нраняна
1
Бизнес Форум и презентация ЕАЭС
II квартал
Словацкая Республика
2
Восточный форум
II квартал
Федеративная Республика
Германия
3
71-ая сессия ЭСКАТО ООН
II квартал
Королевство Таиланд
4
Всемирная универсальная выставка
«ЭКСПО-2015»
II квартал
Итальянская Республика

11-БӨЛІМ
Алқа мүшесі (Министр) К.А. Минасянның блогы
1
Еуразиялық экономикалық одақ тақырыбы бойынша халықаралық конференция
І тоқсан
Америка Құрама Штаттары
р/с
Іссапар (іс-шара) мақсаты
Іссапар мерзімі
Баратын орны
(ел)
12-БӨЛІМ
Алқа мүшесі (Министр) А.Р. Нранянның блогы
1
Бизнес форум және ЕАЭО тұсаукесері
ІІ тоқсан
Словак Республикасы
2
Шығыс форумы
ІІ тоқсан
Германия Федеративтік Республикасы
3
БҰҰ АТМЭӘК 71-ші сессиясы
ІІ тоқсан
Таиланд Корольдігі
4
"ЭКСПО-2015" Дүниежүзілік әмбебап көрмесі
ІІ тоқсан
Италия Республикасы