О времени и месте проведения очередного заседания Совета Евразийской экономической комиссии
Распоряжение Совета Евразийской экономической комиссии от 15 июля 2015 года № 16
В соответствии с пунктом 8 Регламента работы Евразийской экономической комиссии, утвержденного Решением Высшего Евразийского экономического совета от 23 декабря 2014 г. № 98:
1. Определить, что очередное заседание Совета Евразийской экономической комиссии состоится 26 августа 2015 г. в городе Москве.
2. Настоящее распоряжение вступает в силу с даты его принятия.
Члены Совета Евразийской экономической комиссии:
От Республики
Армения
От Республики
Беларусь
От Республики
Казахстан
От Российской
Федерации
В. Габриелян
В. Матюшевский
Б. Сагинтаев
И. Шувалов

Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің кезекті отырысын өткізу уақыты мен орны
Еуразиялық Экономикалық Кеңес комиссиясының 2015 жылғы 15 шілдедегі № 16 Өкімі
Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңестің 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 98 шешімімен бекітілген Еуразиялық экономикалық комиссияның Жұмыс регламентінің 8-тармағына сәйкес:
1. Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің кезекті отырысы 2015 жылғы 26 тамызда Мәскеу қаласында өткізіледі деп айқындалсын.
2. Осы Өкім қабылданған күнінен бастап күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің мүшелері:
Армения Республикасынан
В. Габриелян
Беларусь Республикасынан
В. Матюшевский
Қазақстан Республикасынан
Б. Сағынтаев
Ресей Федерациясынан
И. Шувалов