О времени и месте проведения очередного заседания Совета Евразийской экономической комиссии
Распоряжение Совета Евразийской экономической комиссии от 21 августа 2015 года № 21
В соответствии с пунктом 8 Регламента работы Евразийской экономической комиссии, утвержденного Решением Высшего Евразийского экономического совета от 23 декабря 2014 г. № 98:
Определить, что очередное заседание Совета Евразийской экономической комиссии состоится 30 сентября 2015 г. в городе Ереване Республики Армения.
1. Настоящее распоряжение вступает в силу с даты его принятия.
Члены Совета Евразийской экономической комиссии:
От Республики
Армения
От Республики
Беларусь
От Республики
Казахстан
От Кыргызской
Республики
От Российской
Федерации
В. Габриелян
В. Матюшевский
Б. Сагинтаев
В. Диль
И. Шувалов

Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің кезекті отырысын өткізу уақыты мен орны туралы
Еуразиялық Экономикалық Кеңес комиссиясының 2015 жылғы 21 тамыздағы № 21 Өкімі
Жоғары Еуразиялық экономикалық одақтың 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 98 шешімімен бекітілген Еуразиялық экономикалық комиссияның Жұмыс регламентінің 8-тармағына сәйкес:
Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің кезекті отырысы 2015 жылғы 30 қыркүйекте Армения Республикасының Ереван қаласында өткізіледі деп айқындалсын.
1. Осы Өкім қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің мүшелері:
Армения Республикасынан
В. Габриелян
Беларусь Республикасынан
В. Матюшевский
Қазақстан Республикасынан
Б. Сағынтаев
Қырғыз Республикасынан
В. Диль
Ресей Федерациясынан
И. Шувалов