О внесении изменений в состав Консультативного комитета по нефти и газу
Распоряжение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 13 декабря 2016 года № 203
1. Внести в состав Консультативного комитета по нефти и газу, утвержденный распоряжением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 24 февраля 2015 г. № 10, следующие изменения:
а) включить в состав Консультативного комитета следующих лиц:
От Республики Армения
Аветисян Анаит Георгиевна
-
начальник отдела международного сотрудничества Комиссии по регулированию общественных услуг Республики Армения
От Республики Казахстан
Кабжанов Рустем Хайрулович
-
исполнительный директор Казахстанской ассоциации организаций нефтегазового и энергетического комплекса «KAZENERGY»
Куразов Анархан Туретаевич
-
директор представительства Национальной палаты предпринимателей Республики Казахстан «Атамекен» в Российской Федерации
Тюлебекова Долорес Борисовна
-
и.о. директора департамента экономической интеграции Национальной палаты предпринимателей Республики Казахстан «Атамекен»
От Кыргызской Республики
Ажиев Талдыбек Советканович
-
начальник отдела топливообеспечения открытого акционерного общества «Электрические станции»
Горлова Наталья Александровна
-
и. о. начальника Управления машиностроения, металлургии и строительных материалов Государственного комитета промышленности, энергетики и недропользования Кыргызской Республики
Гребенюк Александр Анатольевич
-
и. о. заместителя генерального директора по производству общества с ограниченной ответственностью «Газпром Кыргызстан»
Мырзаканов Кубан Нуржанович
-
заместитель председателя Государственного комитета промышленности, энергетики и недропользования Кыргызской Республики
Садабаев Тулеген Дюшеевич
-
заведующий отделом топливных ресурсов и теплоснабжения Государственного комитета промышленности, энергетики и недропользования Кыргызской Республики
От Российской Федерации
Галкин Илья Борисович
-
директор Департамента экономического сотрудничества со странами СНГ и развития евразийской интеграции Министерства экономического развития Российской Федерации
Шумов Павел Геннадьевич
-
врио заместителя директора Департамента государственного регулирования тарифов, инфраструктурных реформ и энергоэффективности Министерства экономического развития Российской Федерации;
б) указать новую должность члена Консультативного комитета:
Эшназаров Наби Асанович
-
начальник Управления геологии Государственного комитета промышленности, энергетики и недропользования Кыргызской Республики;
в) исключить из состава Консультативного комитета Борангали А.Т., Лихачева А.Е., Бекова А.Т., Гинькина С.Н., Джумагулову С.М., Жумабаева М.И., Орозбаева Э.Б., Термечикову Г.К. и Усекова Н.Н. Настоящее распоряжение вступает в силу с даты его опубликования на официальном сайте Евразийского экономического союза.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической комиссии         Т. Саркисян

Мұнай және газ жөніндегі консультативтік комитеттің құрамына өзгерістер енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2016 жылғы 13 желтоқсандағы № 203 өкімі.
1. Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2015 жылғы 24 ақпандағы № 10 өкімімен бекітілген Мұнай және газ жөніндегі консультативтік комитеттің құрамына мынадай өзгерістер енгізілсін:
а) Консультативтік комитеттің құрамына мына адамдар енгізілсін:
Армения Республикасынан
Аветисян
Анаит Георгиевна
Армения Республикасының қоғамдық қызметтер көрсетуді реттеу жөніндегі комиссиясы Халықаралық ынтымақтастық бөлімінің бастығы
Қазақстан Республикасынан
Қабжанов
Рүстем Хайролаұлы
"KAZENERGY" мұнай-газ және энергетика кешені ұйымдары Қазақстандық қауымдастығының атқарушы директоры
Қоразов
Анархан Төретайұлы
Қазақстан Республикасы "Атамекен" Ұлттық кәсіпкерлер палатасының Ресей Федерациясындағы өкілдігінің директоры
Тюлебекова
Долорес Борисовна
ҚазақстанРеспубликасы "Атамекен" Ұлттық кәсіпкерлер палатасы Экономикалық интеграция департаменті директорының міндетін атқарушы
Қырғыз Республикасынан
Ажиев
Талдыбек Советханович
"Электр станциялары" ашық акционерлік қоғамының жанар-жағар маймен қамтамасыз ету бөлімінің бастығы
Горлова
Наталья Александровна
Қырғыз Республикасы Өнеркәсіп, энергетика және жер қойнауын пайдалану мемлекеттік комитетінің Машина жасау, металлургия және құрылыс материалдары басқармасы бастығының міндетін атқарушы
Гребенюк
Александр Анатольевич
"Газпром Қырғызстан" жауапкершілігі шектеулі қоғамы бас директорының өндірісі жөніндегі орынбасарының міндетін атқарушы
Мырзаканов
Кубан Нуржанович
Қырғыз Республикасы Өнеркәсіп, энергетика және жер қойнауын пайдалану мемлекеттік комитеті төрағасының орынбасары
Садабаев
Тулеген Дюшеевич
Қырғыз Республикасы Өнеркәсіп, энергетика және жер қойнауын пайдалану мемлекеттік комитетінің жанар-жағар май ресурстарымен және жылумен жабдықтау бөлімінің меңгерушісі
Ресей Федерациясынан
Галкин
Илья Борисович
Ресей Федерациясы Экономикалық даму министрлігі ТМД елдерімен экономикалық ынтымақтастық және еуразиялық интеграцияны дамыту  департаментінің директоры
Шумов
Павел Геннадьевич
Ресей Федерациясы Экономикалық даму министрлігі Тарифтерді, инфрақұрылымдық реформаларды және энергия тиімділігін мемлекеттік реттеу департаментінің директоры орынбасарының уақытша міндетін атқарушы
б) Консультативтік комитет мүшесінің жаңа лауазымына көрсетілсін:
Эшназаров
Наби Асанович
Қырғыз Республикасы Өнеркәсіп, энергетика және жер қойнауын
пайдалану мемлекеттік комитеті Геология басқармасының бастығы
в) Консультативтік комитеттің құрамынан А.Т. Боранғали, А.Е. Лихачев, А.Т. Беков, С.Н. Гинькин, С.М. Джумагулова, М.И. Жұмабаев, Э.Б. Орозбаев, Г.К. Термечикова және Н.Н. Усеков шығарылсын.
2. Осы Өкім Еуразиялық экономикалық одақтың ресми сайтында жарияланған күнінен бастап күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы Т. Саркисян