О внесении изменений в состав рабочей группы Евразийской экономической комиссии по проведению оценки регулирующего воздействия проектов решений Евразийской экономической комиссии
Распоряжение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 30 мая 2017 года № 57
1. Внести в состав рабочей группы Евразийской экономической комиссии по проведению оценки регулирующего воздействия проектов решений Евразийской экономической комиссии, утвержденный Решением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 31 марта 2015 г. № 25, изменения согласно приложению.
2. Настоящее распоряжение вступает в силу с даты его опубликования на официальном сайте Евразийского экономического союза.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической
комиссии
Т. Саркисян
ПРИЛОЖЕНИЕ
к распоряжению Коллегии Евразийской
экономической комиссии
от 30 мая 2017 г. № 57
ИЗМЕНЕНИЯ,
вносимые в состав рабочей группы Евразийской экономической комиссии по проведению оценки регулирующего воздействия проектов решений Евразийской экономической комиссии
Состав рабочей группы Евразийской экономической комиссии по проведению оценки регулирующего воздействия проектов решений Евразийской экономической комиссии изложить в следующей редакции:
"УТВЕРЖДЕН
Решением Коллегии
Евразийской экономической комиссии
от 31 марта 2015 г. № 25
(в редакции распоряжения Коллегии
Евразийской экономической комиссии
от 30 мая 2017 г. № 57)
СОСТАВ
рабочей группы Евразийской экономической комиссии по проведению оценки регулирующего воздействия проектов решений Евразийской экономической комиссии
От Евразийской экономической комиссии
Жаксылыков Тимур Мекешевич
член Коллегии (Министр) по экономике и финансовой политике (руководитель рабочей группы)
Бекешев Бауржан Бейсенбаевич
директор Департамента развития предпринимательской деятельности (заместитель руководителя рабочей группы)
Акпанбаева Дина Кияшевна
заместитель директора Департамента промышленной политики
Арамян Грайр Бахшоевич
заместитель директора Департамента антимонопольного регулирования
Артамонов Олег Викторович
заместитель директора Департамента трудовой миграции и социальной защиты
Асансеитова Саадат Муханбетовна
заместитель директора Департамента развития интеграции
Асатрян Арам Рубикович
заместитель директора Департамента функционирования внутренних рынков
Асаул Максим Анатольевич
заместитель директора Департамента транспорта и инфраструктуры
Байсеркеев Бактыбек Закирович
директор Департамента таможенной инфраструктуры
Бакытбеккызы Дария
заместитель директора Департамента защиты внутреннего рынка
Гаевский Игорь Владимирович
директор Департамента санитарных, фитосанитарных и ветеринарных мер
Жандарбек Даурен Жандарбекулы
директор Департамента конкурентной политики и политики в области государственных закупок
Казарян Ваагн Рудольфович
заместитель директора Департамента торговой политики
Кусаинова Айна Биржановна
заместитель директора Департамента агропромышленной политики
Липницкий Юрий Альбинович
заместитель директора Департамента финансовой политики
Некрасов Дмитрий Викторович
директор Департамента таможенного законодательства и правоприменительной практики
Плешкин Михаил Леонидович
заместитель директора Департамента энергетики
Самойлова Наталия Ивановна
заместитель директора Департамента таможенно-тарифного и нетарифного регулирования
Тоотаев Нурлан Курбаналиевич
руководитель Секретариата члена Коллегии (Министра) по таможенному сотрудничеству
Трубаров Сергей Владимирович
помощник члена Коллегии (Министра) по энергетике и инфраструктуре
Урустемов Сейилбек Асанбекович
заместитель директора Департамента макроэкономической политики
Чуйко Михаил Георгиевич
руководитель Секретариата члена Коллегии (Министра) по техническому регулированию
Шаккалиев Арман Абаевич
директор Департамента технического регулирования и аккредитации
Шокаманов Юрий Камирович
заместитель директора Департамента статистики
От координаторов бизнес-сообществ государств – членов Евразийского экономического союза
Казарян Арсен Владимирович
президент Союза промышленников и предпринимателей (работодателей) Республики Армения
Котелевская Ирина Васильевна
директор Центра мониторинга законодательства и правоприменительной практики Российского союза промышленников и предпринимателей
Куразов Анархан Туретаевич
директор Представительства Национальной палаты предпринимателей Республики Казахстан "Атамекен" в Российской Федерации
Кыдырбаев Улук Асанкарыевич
исполнительный директор аналитического центра "БизЭксперт"
Чемерко Геннадий Николаевич
заместитель председателя Республиканской ассоциации предприятий промышленности БелАПП".

Еуразиялық экономикалық комиссияның Еуразиялық экономикалық комиссия шешімдері жобаларының реттеуші әсерін бағалауды жүргізу жөніндегі жұмыс тобының құрамына өзгерістер енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2017 жылғы 30 мамырдағы № 57 өкімі.
1. Қосымшаға сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2015 жылғы 31 наурыздағы №25 шешімімен бекітілген Еуразиялық экономикалық комиссияның Еуразиялық экономикалық комиссия шешімдері жобаларының реттеуші әсерін бағалауды жүргізу жөніндегі жұмыс тобының құрамына өзгерістер енгізілсін.
2. Осы Шешім Еуразиялық экономикалық одақтың ресми сайтында жарияланған күнінен бастап күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы
Т.Саркисян
Еуразиялық экономикалық
комиссия Алқасының
2017 жылғы 30 мамырдағы
№ 57 өкіміне
ҚОСЫМША
Еуразиялық экономикалық комиссияның Еуразиялық экономикалық комиссия шешімдері жобаларының реттеуші әсерін бағалауды жүргізу жөніндегі жұмыс тобының құрамына енгізілетін ӨЗГЕРІСТЕР
Еуразиялық экономикалық комиссияның Еуразиялық экономикалық комиссия шешімдері жобаларының реттеуші әсерін бағалауды жүргізу жөніндегі жұмыс тобының құрамы мынадай редакцияда жазылсын:
"Еуразиялық экономикалық
комиссия Алқасының
2015 жылғы 31 наурыздағы
№ 25 шешімімен
БЕКІТІЛГЕН
(Еуразиялық экономикалық
комиссия Алқасының
2017 жылғы 30 мамырдағы
№ 57 өкімі редакциясында)
Еуразиялық экономикалық комиссиясының Еуразиялық экономикалық комиссия шешімдері жобаларының реттеуші әсерін бағалауды жүргізу жөніндегі жұмыс тобының ҚҰРАМЫ
Еуразиялық экономикалық комиссиядан
Жақсылықов
Тимур Мекешұлы
-
Экономика және қаржы саясаты жөніндегі Алқа мүшесі (Министр) (жұмыс тобының басшысы)
Бекешев
Бауыржан Бейсенбайұлы
-
Кәсіпкерлік қызметті дамыту департаментінің директоры (жұмыс тобы басшысының орынбасары)
Ақпанбаева
Дина Қияшқызы
-
Өнеркәсіптік саясат департаменті директорының орынбасары
Арамян
Грайр Бахшоевич
-
Монополияға қарсы реттеу департаменті директорының орынбасары
Артамонов
Олег Викторович
-
Еңбек көші-қоны және әлеуметтік қорғау департаменті директорының орынбасары
Асансейітова
Саадат Мұханбетқызы
-
Интеграцияны дамыту департаменті директорының орынбасары
Асатрян
Арам Рубикович
-
Ішкі нарықтардың жұмыс істеуі департаменті директорының орынбасары
Асаул
Максим Анатольевич
-
Көлік және инфрақұрылым департаменті директорының орынбасары
Байсеркеев
Бактыбек Закирович
-
Кедендік инфрақұрылым департаментінің директоры
Бақытбекқызы
Дария
-
Ішкі нарықты қорғау департаменті директорының орынбасары
Гаевский
Игорь Владимирович
-
Санитариялық, фитосанитариялық және ветеринариялық шаралар департаментінің директоры
Жандарбек
Дәурен Жандарбекұлы
-
Бәсекелестік саясаты және мемлекеттік сатып алу саласындағы саясат департаментінің директоры
Казарян
Ваагн Рудольфович
-
Сауда саясаты департаменті директорының орынбасары
Құсайынова
Айна Біржанқызы
-
Агроөнеркәсіптік саясат департаменті директорының орынбасары
Липницкий
Юрий Альбинович
-
Қаржы саясаты департаменті директорының орынбасары
Некрасов
Дмитрий Викторович
-
Кедендік заңнама және құқық қолдану практикасы департаментінің директоры
Плешкин
Михаил Леонидович
-
Энергетика департаменті директорының орынбасары
Самойлова
Наталия Ивановна
-
Кедендік-тарифтік және тарифтік емес реттеу департаменті директорының орынбасары
Тоотаев
Нурлан Курбаналиевич
-
Кедендік ынтымақтастық жөніндегі Алқа мүшесі (Министр) Хатшылығының басшысы
Трубаров
Сергей Владимирович
-
Энергетика және инфрақұрылым жөніндегі Алқа мүшесінің (Министрдің) көмекшісі
Урустемов
Сейилбек Асанбекович
-
Макроэкономикалық саясат департаменті директорының орынбасары
Чуйко
Михаил Георгиевич
-
Техникалық реттеу жөніндегі Алқа мүшесі (Министр) Хатшылығының басшысы
Шаққалиев
Арман Абайұлы
-
Техникалық реттеу және аккредиттеу департаментінің директоры
Шоқаманов
Юрий Камирұлы
-
Статистика департаменті директорының орынбасары
Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің
бизнес- қоғамдастықтарын үйлестірушілерден
Казарян Арсен Владимирович
-
Армения Республикасы Өнеркәсіпшілері мен кәсіпкерлері (жұмыс берушілер) одағының президенті
Котелевская
Ирина Васильевна
-
Ресей өнеркәсіпшілері мен кәсіпкерлері одағының Заңнама және құқық қолдану практикасы мониторингі орталығының директоры
Құразов
Анархан Төретайұлы
-
"Атамекен" Қазақстан Республикасы Ұлттық кәсіпкерлер палатасының Ресей Федерациясындағы Өкілдігінің директоры
Кыдырбаев
Улук Асанкарыевич
-
"БизЭкспорт" талдау орталығының атқарушы директоры
Чемерко
Геннадий Николаевич
-
"БелАПП" Республикалық өнеркәсіп кәсіпорындары қауымдастығы төрағасының орынбасары".