О внесении изменений в некоторые решения Коллегии Евразийской экономической комиссии в отношении структур и форматов таможенных документов
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 29 мая 2018 года № 89.
В соответствии с пунктами 2 и 5 статьи 105 и пунктом 4 статьи 112 Таможенного кодекса Евразийского экономического союза Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
Примечание ИЗПИ!
В пункт 1 предусмотрено изменение решением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 30.05.2023 № 74 (вступает в силу с 01.04.2025); от 30.05.2023 № 75 (вступает в силу с 01.04.2025).
1. В пунктах 2 и 3 Решения Коллегии Евразийской экономической комиссии от 16 января 2018 г. № 2 "О структуре и формате декларации на товары и транзитной декларации", в пунктах 2 и 3 Решения Коллегии Евразийской экономической комиссии от 16 января 2018 г. № 3 "О структуре и формате корректировки декларации на товары" и в пунктах 2 и 3 Решения Коллегии Евразийской экономической комиссии от 16 января 2018 г. № 4 "О структуре и формате декларации таможенной стоимости" слова "с 1 июля 2018 г." заменить словами "с 1 февраля 2019 г.".
2. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической комиссии
Т. Саркисян

Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының кейбір шешімдеріне кедендік құжаттардың құрылымдары мен форматтарына қатысты өзгерістер енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2018 жылғы 29 мамырдағы № 89 шешімі
Еуразиялық экономикалық одақтың Кеден кодексінің 105-бабының 2 және 5-тармақтарына және 112-бабының 4-тармағына сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы шешті:
1. Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2018 жылғы 16 қаңтардағы "Тауарларға арналған декларацияның және транзиттік декларацияның құрылымы мен форматы туралы" № 2 шешімінің 2 және 3-тармақтарындағы, Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2018 жылғы 16 қаңтардағы "Тауарларға арналған декларацияны түзетудің құрылымы мен форматы туралы" № 3 шешімінің 2 және 3-тармақтарындағы және Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2018 жылғы 16 қаңтардағы "Кедендік құн декларациясының құрылымы мен форматы туралы" № 4 шешімінің 2 және 3-тармақтарындағы "2018 жылғы 1 шілдеден бастап" деген сөздер "2019 жылғы 1 ақпаннан бастап" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы Шешім ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 30 күн өткен соң күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы
Т. Саркисян