О признании утратившими силу некоторых решений Комиссии Таможенного союза
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 17 июля 2018 года № 112.
В целях систематизации актов, входящих в право Евразийского экономического союза, Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. Признать утратившими силу решения Комиссии Таможенного союза по перечню согласно приложению.
2. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической комиссии
Т. Саркисян
ПРИЛОЖЕНИЕ
к Решению Коллегии
Евразийской экономической комиссии
от 17 июля 2018 г. № 112
ПЕРЕЧЕНЬ
решений Комиссии Таможенного союза, признанных утратившими силу
1. Решение Комиссии Таможенного союза от 4 февраля 2009 г. № 1 "Об ответственном секретаре Комиссии таможенного союза".
2. Решение Комиссии Таможенного союза от 4 февраля 2009 г. № 2 "Об организационных вопросах Комиссии таможенного союза".
3. Решение Комиссии Таможенного союза от 4 февраля 2009 г. № 3 "Об условиях пребывания Комиссии таможенного союза на территории Российской Федерации".
4. Решение Комиссии Таможенного союза от 4 февраля 2009 г. № 5 "О завершении проведения Сторонами внутригосударственных процедур по международным договорам, формирующих договорно-правовую базу таможенного союза".
5. Решение Комиссии Таможенного союза от 4 февраля 2009 г. № 6 "Об экспертных группах".
6. Решение Комиссии Таможенного союза от 4 февраля 2009 г. № 7 "О проекте Графика проведения совещаний экспертов правительств Республики Беларусь, Республики Казахстан и Российской Федерации по формированию таможенного союза на февраль-март 2009 года".
7. Решение Комиссии Таможенного союза от 4 февраля 2009 г. № 9 "О некоторых вопросах взимания налоговыми органами косвенных налогов во взаимной торговле государств-участников таможенного союза".
8. Решение Комиссии Таможенного союза от 4 февраля 2009 г. № 11 "О проведении очередного заседания Комиссии таможенного союза".
9. Решение Комиссии Таможенного союза от 4 февраля 2009 г. № 12 "О смете расходов Комиссии таможенного союза на 2009 год".
10. Решение Комиссии Таможенного союза от 26 февраля 2009 г. № 17 "О работе экспертной группы "Техническое регулирование, применение санитарных, ветеринарных и фитосанитарных мер" в целях обеспечения свободного перемещения безопасных товаров на единой таможенной территории таможенного союза".
11. Решение Комиссии Таможенного союза от 26 февраля 2009 г. № 18 "О некоторых вопросах взимания налоговыми органами косвенных налогов во взаимной торговле государств-участников таможенного союза".

Кеден одағы Комиссиясының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2018 жылғы 17 шілдедегі № 112 шешімі
Еуразиялық экономикалық одақ құқығына кіретін актілерді бір жүйеге келтіру мақсатында Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы шешті:
1. Қосымшаға сәйкес тізбе бойынша Кеден одағы Комиссиясы шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы Шешім ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 30 күн өткен соң күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы
Т. Саркисян
Еуразиялық экономикалық
комиссия Алқасының
2018 жылғы 17 шілдедегі
№ 112 шешіміне
ҚОСЫМША
Кеден одағы Комиссиясының күші жойылды деп танылған шешімдерінің
ТІЗБЕСІ
1. "Кеден одағы Комиссиясының жауапты хатшысы туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2009 жылғы 4 ақпандағы № 1 шешімі.
2. "Кеден одағы Комиссиясының ұйымдастыру мәселелері туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2009 жылғы 4 ақпандағы № 2 шешімі.
3. "Кеден одағы Комиссиясының Ресей Федерациясы аумағында болу шарттары туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2009 жылғы 4 ақпандағы № 3 шешімі.
4. "Тараптардың Кеден одағының шарттық-құқықтық базасын қалыптастыратын халықаралық шарттар бойынша мемлекетішілік рәсімдер өткізуді аяқтауы туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2009 жылғы 4 ақпандағы № 5 шешімі.
5. "Сараптама топтары туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2009 жылғы 4 ақпандағы № 6 шешімі.
6. "Беларусь Республикасы, Қазақстан Республикасы және Ресей Федерациясы үкіметтері сарапшыларының кеден одағын қалыптастыру жөніндегі 2009 жылғы ақпан-наурызға арналған кеңестерін өткізу кестесінің жобасы туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2009 жылғы 4 ақпандағы № 7 шешімі.
7. "Кеден одағына қатысушы мемлекеттердің өзара саудасында салық органдарының жанама салықтар алуының кейбір мәселелері туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2009 жылғы 4 ақпандағы № 9 шешімі.
8. "Кеден одағы Комиссиясының кезекті отырысын өткізу туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2009 жылғы 4 ақпандағы № 11 шешімі.
9. "Кеден одағы Комиссиясының 2009 жылға арналған шығыстар сметасы туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2009 жылғы 4 ақпандағы № 12 шешімі.
10. "Кеден одағының бірыңғай кедендік аумағында қауіпсіз тауарлардың еркін тасымалдануын қамтамасыз ету мақсатында "Санитариялық, ветеринариялық және фитосанитариялық шараларды техникалық реттеу, қолдану" сараптама тобының жұмысы туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2009 жылғы 26 ақпандағы № 17 шешімі.
11. "Кеден одағына қатысушы мемлекеттердің өзара саудасында салық органдарының жанама салықтар алуының кейбір мәселелері туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2009 жылғы 26 ақпандағы № 18 шешімі.

12. Решение Комиссии Таможенного союза от 26 февраля 2009 г. № 19 "О формировании сметы расходов Комиссии таможенного союза на 2010 год".
13. Решение Комиссии Таможенного союза от 26 февраля 2009 г. № 20 "Об экспертных группах".
14. Решение Комиссии Таможенного союза от 26 февраля 2009 г. № 21 "О состоянии дел в сфере разработки и реализации межгосударственных и национальных программ создания информационных автоматизированных систем таможенных органов Сторон".
15. Решение Комиссии Таможенного союза от 26 февраля 2009 г. № 22 "О проведении очередного заседания Комиссии таможенного союза".
16. Решение Комиссии Таможенного союза от 18 марта 2009 г. № 25 "О согласовании позиций Сторон по вопросам взимания НДС при ввозе товаров на территории свободных (особых, специальных) экономических зон государств - участников таможенного союза и исчисления налоговой базы косвенных налогов по импортируемым товарам".
17. Решение Комиссии Таможенного союза от 18 марта 2009 г. № 26 "О разработке механизма зачисления и распределения сумм таможенных пошлин, иных пошлин, налогов и сборов, имеющих эквивалентное действие, в условиях таможенного союза".
18. Решение Комиссии Таможенного союза от 18 марта 2009 г. № 29 "О проведении очередного заседания Комиссии таможенного союза".
19. Решение Комиссии Таможенного союза от 18 марта 2009 г. № 30 "О полномочиях ответственного секретаря Комиссии таможенного союза".
20. Решение Комиссии Таможенного союза от 22 апреля 2009 г. № 31 "Об изменении состава Комиссии таможенного союза".
21. Решение Комиссии Таможенного союза от 22 апреля 2009 г. № 34 "О проекте Соглашения между Правительством Российской Федерации и Комиссией таможенного союза об условиях пребывания Комиссии таможенного союза на территории Российской Федерации".
22. Решение Комиссии Таможенного союза от 22 апреля 2009 г. № 35 "О проектах документов, вносимых на заседание Межгоссовета ЕврАзЭС (высшего органа таможенного союза) на уровне глав правительств 9 июня 2009 года".
23. Решение Комиссии Таможенного союза от 22 апреля 2009 г. № 36 "О разработке механизма зачисления и распределения сумм таможенных пошлин, иных пошлин, налогов и сборов, имеющих эквивалентное значение, в условиях таможенного союза".
24. Решение Комиссии Таможенного союза от 22 апреля 2009 г. № 38 "О Графике проведения совещаний экспертов правительств Республики Беларусь, Республики Казахстан и Российской Федерации по формированию таможенного союза в рамках ЕврАзЭС на май-июнь 2009 года".

12. "Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылға арналған шығыстар сметасын қалыптастыру туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2009 жылғы 26 ақпандағы № 19 шешімі.
13. "Сараптама топтары туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2009 жылғы 26 ақпандағы № 20 Шешімі.
14. "Тараптардың кеден органдарының ақпараттық автоматтандырылған жүйелерін құрудың мемлекетаралық және ұлттық бағдарламаларын әзірлеу және іске асыру саласындағы істердің жай-күйі туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2009 жылғы 26 ақпандағы № 21 шешімі.
15. "Кеден одағы Комиссиясының кезекті отырысын өткізу туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2009 жылғы 26 ақпандағы № 22 шешімі.
16. "Кеден одағына қатысушы мемлекеттердің еркін (ерекше, арнайы) экономикалық аймақтарының аумақтарына тауарларды әкелу кезінде ҚҚС алу және импортталатын тауарлар бойынша жанама салықтардың салықтық базасын есептеу мәселелері бойынша Тараптардың ұстанымдарын келісу туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2009 жылғы 18 наурыздағы № 25 шешімі.
17. "Кеден одағы жағдайында баламалы қолданылатын кедендік баждар, өзге де баждар, салықтар мен алымдар сомаларын есепке жатқызу және бөлу тетігін әзірлеу туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2009 жылғы 18 наурыздағы № 26 шешімі.
18. "Кеден одағы Комиссиясының кезекті отырысын өткізу туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2009 жылғы 18 наурыздағы № 29 шешімі.
19. "Кеден одағы Комиссиясының жауапты хатшысының өкілеттіктері туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2009 жылғы 18 наурыздағы № 30 шешімі.
20. "Кеден одағы Комиссиясының құрамын өзгерту туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2009 жылғы 22 сәуірдегі № 31 шешімі.
21. "Ресей Федерациясының Үкіметі мен Кеден одағының Комиссиясы арасындағы Кеден одағы Комиссиясының Ресей Федерациясының аумағында болу шарттары туралы келісімнің жобасы туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2009 жылғы 22 сәуірдегі № 34 шешімі.
22. "2009 жылғы 9 маусымда үкімет басшылары деңгейіндегі ЕурАзЭҚ Мемлекетаралық Кеңесінің (кеден одағының жоғары органының) отырысына енгізілетін құжаттардың жобалары туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2009 жылғы 22 сәуірдегі № 35 шешімі.
23. "Кеден одағы жағдайында баламалы мәні бар кедендік баждар, өзге де баждар, салықтар мен алымдар сомаларын есепке жатқызу және бөлу тетігін әзірлеу туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2009 жылғы 22 сәуірдегі № 36 шешімі.
24. "Беларусь Республикасы, Қазақстан Республикасы және Ресей Федерациясы үкіметтері сарапшыларының ЕурАзЭҚ шеңберінде кеден одағын қалыптастыру жөніндегі 2009 жылғы мамыр-маусымға арналған кеңестерін өткізу кестесі туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2009 жылғы 22 сәуірдегі № 38 шешімі.

25. Решение Комиссии Таможенного союза от 22 апреля 2009 г. № 39 "Об экспертных и рабочих группах".
26. Решение Комиссии Таможенного союза от 22 апреля 2009 г. № 40 "О комплексе мер по обеспечению свободного обращения продукции, подлежащей обязательной оценке (подтверждению) соответствия, на таможенной территории таможенного союза и созданию системы санитарного, ветеринарного и фитосанитарного контроля на внешней границе таможенного союза".
27. Решение Комиссии Таможенного союза от 22 апреля 2009 г. № 41 "О проведении очередного заседания Комиссии таможенного союза".
28. Решение Комиссии Таможенного союза от 29 мая 2009 г. № 46 "О проекте Соглашения между Правительством Российской Федерации и Комиссией таможенного союза об условиях пребывания Комиссии таможенного союза на территории Российской Федерации".
29. Решение Комиссии Таможенного союза от 29 мая 2009 г. № 47 "О предложениях по изменению структуры и штатного расписания Секретариата Комиссии таможенного союза и других документов, необходимых для формирования проекта сметы расходов Комиссии на 2010 год".
30. Решение Комиссии Таможенного союза от 29 мая 2009 г. № 48 "О проекте повестки дня заседания Межгоссовета ЕврАзЭС (высшего органа таможенного союза) на уровне глав правительств 9 июня 2009 года".
31. Решение Комиссии Таможенного союза от 29 мая 2009 г. № 50 "О согласовании позиций Сторон по вопросам: взимания НДС при ввозе товаров на территории свободных (особых, специальных) экономических зон государств-участников таможенного союза; исчисления налоговой базы косвенных налогов по импортируемым товарам".
32. Решение Комиссии Таможенного союза от 29 мая 2009 г. № 52 "О квалификационных требованиях к профессиональным знаниям и навыкам сотрудников Секретариата Комиссии таможенного союза, необходимых для исполнения должностных обязанностей".
33. Решение Комиссии Таможенного союза от 29 мая 2009 г. № 53 "Об утверждении должностных лиц Секретариата Комиссии таможенного союза".
34. Решение Комиссии Таможенного союза от 29 мая 2009 г. № 54 "Об экспертных и рабочих группах".
35. Решение Комиссии Таможенного союза от 29 мая 2009 г. № 55 "О проведении очередного заседания Комиссии таможенного союза".
36. Решение Комиссии Таможенного союза от 25 июня 2009 г. № 57 "О подготовке проектов структуры и штатного расписания Секретариата Комиссии таможенного союза на 2010 год".
37. Решение Комиссии Таможенного союза от 25 июня 2009 г. № 58 "О предложениях по выработке механизма зачисления и распределения сумм таможенных пошлин, иных пошлин, налогов и сборов, имеющих эквивалентное значение".

25. "Сараптама және жұмыс топтары туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2009 жылғы 22 сәуірдегі № 39 шешімі.
26. "Сәйкестігі міндетті бағалануға (растауға) жататын өнімнің Кеден одағының кедендік аумағында еркін айналысын қамтамасыз ету және кеден одағының сыртқы шекарасында санитариялық, ветеринариялық және фитосанитариялық бақылау жүйесін құру жөніндегі шаралар кешені туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2009 жылғы 22 сәуірдегі № 40 шешімі.
27. "Кеден одағы Комиссиясының кезекті отырысын өткізу туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2009 жылғы 22 сәуірдегі № 41 шешімі.
28. "Ресей Федерациясының Үкіметі мен Кеден одағының Комиссиясы арасындағы Кеден одағы Комиссиясының Ресей Федерациясының аумағында болу шарттары туралы келісімнің жобасы туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2009 жылғы 29 мамырдағы № 46 шешімі.
29. "Кеден одағы Комиссиясы Хатшылығының құрылымы мен штат кестесін және Комиссияның 2010 жылға арналған шығыстар сметасын қалыптастыру үшін қажетті басқа да құжаттарды өзгерту жөніндегі ұсыныстар туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2009 жылғы 29 мамырдағы № 47 шешімі.
30. "2009 жылғы 9 маусымдағы үкімет басшылары деңгейіндегі ЕурАзЭҚ Мемлекетаралық Кеңесінің (кеден одағының жоғары органының) отырысы күн тәртібінің жобасы туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2009 жылғы 29 мамырдағы № 48 шешімі.
31. "Кеден одағына қатысушы мемлекеттердің еркін (ерекше, арнайы) экономикалық аймақтарының аумақтарына тауарларды әкелу кезінде ҚҚС алу; импортталатын тауарлар бойынша жанама салықтардың салықтық базасын есептеу мәселелері бойынша Тараптардың ұстанымдарын келісу туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2009 жылғы 29 мамырдағы № 50 шешімі.
32. "Кеден одағы Комиссиясы Хатшылығы қызметкерлерінің лауазымдық міндеттерін орындау үшін қажетті кәсіби білімі мен дағдыларына қойылатын біліктілік талаптары туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2009 жылғы 29 мамырдағы № 52 шешімі.
33. "Кеден одағы Комиссиясы Хатшылығының лауазымды адамдарын бекіту туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2009 жылғы 29 мамырдағы № 53 шешімі.
34. "Сараптама және жұмыс топтары туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2009 жылғы 29 мамырдағы № 54 шешімі.
35. "Кеден одағы Комиссиясының кезекті отырысын өткізу туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2009 жылғы 29 мамырдағы № 55 шешімі.
36. "Кеден одағы Комиссиясы Хатшылығының 2010 жылға арналған құрылымы мен штат кестесі жобаларын дайындау туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2009 жылғы 25 маусымдағы № 57 шешімі.
37. "Баламалы мәні бар кедендік баждар, өзге де баждар, салықтар мен алымдар сомаларын есепке жатқызу және бөлу тетігін әзірлеу жөніндегі ұсыныстар туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2009 жылғы 25 маусымдағы № 58 шешімі.

38. Решение Комиссии Таможенного союза от 25 июня 2009 г. № 59 "Об утверждении состава Рабочей группы по вопросу участия Кыргызской Республики в таможенном союзе".
39. Решение Комиссии Таможенного союза от 25 июня 2009 г. № 60 "Об утверждении Комплекса мер по обеспечению свободного обращения продукции, подлежащей обязательной оценке (подтверждению) соответствия, на единой таможенной территории таможенного союза и созданию системы санитарного, ветеринарного и карантинного фитосанитарного контроля на внешней границе таможенного союза".
40. Решение Комиссии Таможенного союза от 25 июня 2009 г. № 61 "О разработке Комплекса мероприятий по созданию интегрированной информационной системы внешней и взаимной торговли".
41. Решение Комиссии Таможенного союза от 25 июня 2009 г. № 62 "О создании официального информационного органа (Интернет-портала) Комиссии таможенного союза".
42. Решение Комиссии Таможенного союза от 25 июня 2009 г. № 64 "Об уточнении составов экспертных групп (подгрупп) и утверждении Графика заседаний экспертных групп по формированию договорно-правовой базы таможенного союза на июль-август 2009 года".
43. Решение Комиссии Таможенного союза от 25 июня 2009 г. № 65 "О проведении очередного заседания Комиссии таможенного союза".
44. Решение Комиссии Таможенного союза от 12 августа 2009 г. № 67 "О предложениях по выработке механизма зачисления и распределения сумм таможенных пошлин, иных пошлин, налогов и сборов, имеющих эквивалентное действие".
45. Решение Комиссии Таможенного союза от 12 августа 2009 г. № 71 "О проекте Концепции создания интегрированной информационной системы внешней и взаимной торговли".
46. Решение Комиссии Таможенного союза от 12 августа 2009 г. № 72 "О проекте сметы расходов Комиссии таможенного союза на 2010 год".
47. Решение Комиссии Таможенного союза от 12 августа 2009 г. № 75 "О Концептуальных подходах к установлению единообразного порядка реализации решений Комиссии таможенного союза на территориях государств-участников таможенного союза".
48. Решение Комиссии Таможенного союза от 12 августа 2009 г. № 77 "Об утверждении кандидатур на квотные должности в Секретариате Комиссии таможенного союза от Республики Казахстан".
49. Решение Комиссии Таможенного союза от 12 августа 2009 г. № 79 "Об уточнении Мероприятий по реализации Плана действий по формированию таможенного союза в рамках Евразийского экономического сообщества (2008-2010 годы)".
50. Решение Комиссии Таможенного союза от 12 августа 2009 г. № 80 "О создании новой и уточнении состава действующих экспертных групп".

38. "Кеден одағына Қырғыз Республикасының қатысуы мәселесі жөніндегі жұмыс тобының құрамын бекіту туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2009 жылғы 25 маусымдағы № 59 шешімі.
39. "Сәйкестігі міндетті бағалануға (растауға) жататын өнімнің Кеден одағының бірыңғай кедендік аумағында еркін айналысын қамтамасыз ету және кеден одағының сыртқы шекарасында санитариялық, ветеринариялық және фитосанитариялық бақылау жүйесін құру жөніндегі шаралар кешенін бекіту туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2009 жылғы 25 маусымдағы № 60 шешімі.
40. "Сыртқы және өзара сауданың интеграцияланған ақпараттық жүйесін құру жөніндегі іс-шаралар кешенін әзірлеу туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2009 жылғы 25 маусымдағы № 61 шешімі.
41. "Кеден одағы Комиссиясының ресми ақпараттық органын (Интернет-порталын) құру туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2009 жылғы 25 маусымдағы № 62 шешімі.
42. "Сараптама топтарының (кіші топтарының) құрамын нақтылау және кеден одағының шарттық-құқықтық базасын қалыптастыру жөніндегі сараптама топтарының 2009 жылғы шілде-тамызға арналған отырыстарының кестесін бекіту туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2009 жылғы 25 маусымдағы № 64 шешімі.
43. "Кеден одағы Комиссиясының кезекті отырысын өткізу туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2009 жылғы 25 маусымдағы № 65 шешімі.
44. "Баламалы қолданылатын кедендік баждар, өзге де баждар, салықтар мен алымдар сомаларын есепке жатқызу және бөлу тетігін әзірлеу жөніндегі ұсыныстар туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2009 жылғы 12 тамыздағы № 67 шешімі.
45. "Сыртқы және өзара сауданың интеграцияланған ақпараттық жүйесін құру тұжырымдамасының жобасы туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2009 жылғы 12 тамыздағы № 71 шешімі.
46. "Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылға арналған шығыстар сметасының жобасы туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2009 жылғы 12 тамыздағы № 72 шешімі.
47. "Кеден одағына қатысушы мемлекеттердің аумақтарында Кеден одағы Комиссиясының шешімдерін іске асырудың біркелкі тәртібін белгілеуге қойылатын тұжырымдамалық тәсілдер туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2009 жылғы 12 тамыздағы № 75 шешімі.
48. "Кеден одағы Комиссиясының Хатшылығындағы квоталық лауазымдарға Қазақстан Республикасынан кандидатураларды бекіту туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2009 жылғы 12 тамыздағы № 77 шешімі.
49. "Еуразиялық экономикалық қоғамдастық шеңберінде Кеден одағын қалыптастыру жөніндегі іс-қимылдар жоспарын іске асыру жөніндегі іс-шараларды нақтылау туралы (2008-2010 жылдар)" Кеден одағы Комиссиясының 2009 жылғы 12 тамыздағы № 79 шешімі.
50. "Жаңа сараптама топтарын құру және жұмыс істеп жатқандарының құрамын нақтылау туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2009 жылғы 12 тамыздағы № 80 шешімі.

51. Решение Комиссии Таможенного союза от 12 августа 2009 г. № 81 "Об утверждении Графика заседаний экспертных групп по формированию договорно-правовой базы таможенного союза на сентябрь-октябрь 2009 года".
52. Решение Комиссии Таможенного союза от 12 августа 2009 г. № 82 "О проведении очередного заседания Комиссии таможенного союза".
53. Решение Комиссии Таможенного союза от 25 сентября 2009 г. № 85 "О проектах международных договоров в сфере технического регулирования, применения санитарных, ветеринарных и фитосанитарных мер в таможенном союзе".
54. Решение Комиссии Таможенного союза от 25 сентября 2009 г. № 86 "О проектах международных договоров и иных нормативных актов по реализации основных положений Соглашения о принципах взимания косвенных налогов при экспорте и импорте товаров, выполнении работ, оказании услуг в таможенном союзе от 25 января 2008 года".
55. Решение Комиссии Таможенного союза от 25 сентября 2009 г. № 87 "О создании института налоговых представителей государств-участников таможенного союза".
56. Решение Комиссии Таможенного союза от 25 сентября 2009 г. № 89 "О создании интегрированной информационной системы внешней и взаимной торговли таможенного союза".
57. Решение Комиссии Таможенного союза от 25 сентября 2009 г. № 92 "О проекте сметы расходов Комиссии таможенного союза на 2010 год".
58. Решение Комиссии Таможенного союза от 25 сентября 2009 г. № 93 "О вопросах судопроизводства в рамках таможенного союза".
59. Решение Комиссии Таможенного союза от 25 сентября 2009 г. № 95 "Об уточнении Мероприятий по реализации Плана действий по формированию таможенного союза в рамках Евразийского экономического сообщества (2008 – 2010 годы)".
60. Решение Комиссии Таможенного союза от 25 сентября 2009 г. № 96 "Об утверждении составов экспертных и рабочих групп".
61. Решение Комиссии Таможенного союза от 25 сентября 2009 г. № 97 "О проведении очередного заседания Комиссии таможенного союза".
62. Решение Комиссии Таможенного союза от 21 октября 2009 г. № 98 "О повестке дня заседания Межгосударственного Совета ЕврАзЭС (высшего органа таможенного союза) на уровне глав государств 27 ноября 2009 года".
63. Решение Комиссии Таможенного союза от 21 октября 2009 г. № 99 "О подготовке материалов к заседанию Межгосударственного Совета ЕврАзЭС (высшего органа таможенного союза) на уровне глав правительств 11 декабря 2009 года".
64. Решение Комиссии Таможенного союза от 21 октября 2009 г. № 103 "О механизме зачисления и распределения сумм таможенных пошлин, иных пошлин, налогов и сборов, имеющих эквивалентное действие".

51. "Кеден одағының шарттық-құқықтық базасын қалыптастыру жөніндегі сараптама топтарының 2009 жылғы қыркүйек-қазанға арналған отырыстарының кестесін бекіту туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2009 жылғы 12 тамыздағы № 81 шешімі.
52. "Кеден одағы Комиссиясының кезекті отырысын өткізу туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2009 жылғы 12 тамыздағы № 82 шешімі.
53. "Кеден одағында санитариялық, ветеринариялық және фитосанитариялық шараларды техникалық реттеу, қолдану саласындағы халықаралық шарттардың жобалары туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2009 жылғы 25 қыркүйектегі № 85 шешімі.
54. "2008 жылғы 25 қаңтардағы Кеден одағында тауарлардың экспорты мен импорты, жұмыстарды орындау, қызметтер көрсету кезінде жанама салықтар алу қағидаттары туралы келісімнің негізгі ережелерін іске асыру жөніндегі халықаралық шарттар мен өзге де нормативтік актілердің жобалары туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2009 жылғы 25 қыркүйектегі № 86 шешімі.
55. "Кеден одағына қатысушы мемлекеттердің салық өкілдері институтын құру туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2009 жылғы 25 қыркүйектегі № 87 шешімі.
56. "Кеден одағының сыртқы және өзара саудасының шоғырландырылған ақпараттық жүйесін құру туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2009 жылғы 25 қыркүйектегі № 89 шешімі.
57. "Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылға арналған шығыстар сметасының жобасы туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2009 жылғы 25 қыркүйектегі № 92 Шешімі.
58. "Кеден одағы шеңберінде сот ісін жүргізу мәселелері туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2009 жылғы 25 қыркүйектегі № 93 шешімі.
59. "Еуразиялық экономикалық қоғамдастық шеңберінде Кеден одағын қалыптастыру жөніндегі іс-қимылдар жоспарын іске асыру жөніндегі іс-шараларды нақтылау туралы (2008-2010 жылдар)" Кеден одағы Комиссиясының 2009 жылғы 25 қыркүйектегі № 95 шешімі.
60. "Сараптама және жұмыс топтарының құрамдарын бекіту туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2009 жылғы 25 қыркүйектегі № 96 шешімі.
61. "Кеден одағы Комиссиясының кезекті отырысын өткізу туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2009 жылғы 25 қыркүйектегі № 97 шешімі.
62. "мемлекет басшылары деңгейіндегі ЕурАзЭҚ Мемлекетаралық Кеңесі (кеден одағының жоғары органы) 2009 жылғы 27 қарашада отырысының күн тәртібі туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2009 жылғы 21 қазандағы № 98 Шешімі.
63. "2009 жылғы 11 желтоқсанда үкімет басшылары деңгейіндегі ЕурАзЭҚ Мемлекетаралық Кеңесінің (кеден одағының жоғары органының) отырысына материалдарды дайындау туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2009 жылғы 21 қазандағы № 99 шешімі.
64. "Баламалы қолданылатын кедендік баждар, өзге де баждар, салықтар мен алымдар сомаларын есепке жатқызу және бөлу тетігі туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2009 жылғы 21 қазандағы № 103 шешімі.

65. Решение Комиссии Таможенного союза от 21 октября 2009 г. № 104 "О создании Интегрированной информационной системы внешней и взаимной торговли таможенного союза".
66. Решение Комиссии Таможенного союза от 21 октября 2009 г. № 105 "О проекте Протокола о внесении изменений в Соглашение о принципах взимания косвенных налогов при экспорте и импорте товаров, выполнении работ, оказании услуг в таможенном союзе от 25 января 2008 года".
67. Решение Комиссии Таможенного союза от 21 октября 2009 г. № 108 "О проекте Доклада ответственного секретаря Комиссии таможенного союза о ходе реализации Плана действий по формированию таможенного союза в рамках Евразийского экономического сообщества на заседании Межгоссовета ЕврАзЭС (высшего органа таможенного союза) на уровне глав государств 27 ноября 2009 года".
68. Решение Комиссии Таможенного союза от 21 октября 2009 г. № 109 "О распределении квотных должностей в Структуре Секретариата Комиссии таможенного союза".
69. Решение Комиссии Таможенного союза от 21 октября 2009 г. № 110 "О передаче функций депозитария международных договоров по формированию таможенного союза Комиссии таможенного союза".
70. Решение Комиссии Таможенного союза от 21 октября 2009 г. № 111 "Об утверждении кандидатур на квотные должности в Секретариате Комиссии таможенного союза от Российской Федерации".
71. Решение Комиссии Таможенного союза от 21 октября 2009 г. № 112 "Об Экспертном совете в рамках таможенного союза".
72. Решение Комиссии Таможенного союза от 21 октября 2009 г. № 113 "О Графике работы экспертной группы по направлению "Специальные защитные, антидемпинговые и компенсационные меры" на октябрь – декабрь 2009 года".
73. Решение Комиссии Таможенного союза от 21 октября 2009 г. № 114 "О проведении очередного заседания Комиссии таможенного союза".
74. Решение Комиссии Таможенного союза от 26 ноября 2009 г. № 115 "О проектах решений Межгоссовета ЕврАзЭС (высшего органа таможенного союза) на уровне глав государств 27 ноября 2009 года".
75. Решение Комиссии Таможенного союза от 26 ноября 2009 г. № 119 "О проведении внутригосударственных процедур, необходимых для принятия международных договоров на заседании Межгоссовета ЕврАзЭС (высшего органа таможенного союза) на уровне глав правительств 11 декабря 2009 года".
76. Решение Комиссии Таможенного союза от 26 ноября 2009 г. № 120 "О механизме зачисления и распределения сумм таможенных пошлин, иных пошлин, налогов и сборов, имеющих эквивалентное действие".

65. "Кеден одағының сыртқы және өзара саудасының шоғырландырылған ақпараттық жүйесін құру туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2009 жылғы 21 қазандағы № 104 шешімі.
66. "2008 жылғы 25 қаңтардағы Кеден одағында тауарлардың экспорты мен импорты, жұмыстарды орындау, қызметтер көрсету кезінде жанама салықтар алу қағидаттары туралы келісімге өзгерістер енгізу туралы хаттаманың жобасы туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2009 жылғы 21 қазандағы № 105 шешімі.
67. "Кеден одағы Комиссиясының жауапты хатшысының мемлекет басшылары деңгейіндегі ЕурАзЭҚ Мемлекетаралық Кеңесінің (кеден одағының жоғары органының) 2009 жылғы 27 қарашадағы отырысында жасаған Еуразиялық экономикалық қоғамдастық шеңберінде Кеден одағын қалыптастыру жөніндегі іс-қимылдар жоспарын іске асырудың барысы туралы баяндамасының жобасы туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2009 жылғы 21 қазандағы № 108 шешімі.
68. "Кеден одағы Комиссиясы Хатшылығының құрылымындағы квоталық лауазымдарды бөлу туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2009 жылғы 21 қазандағы № 109 шешімі.
69. "Кеден одағы Комиссиясына кеден одағын қалыптастыру жөніндегі халықаралық шарттардың депозитарийі функцияларын беру туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2009 жылғы 21 қазандағы № 110 шешімі.
70. "Кеден одағы Комиссиясының Хатшылығындағы квоталық лауазымдарға Ресей Федерациясынан кандидатураларды бекіту туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2009 жылғы 21 қазандағы № 111 шешімі.
71. "Кеден одағы шеңберіндегі сараптама кеңесі туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2009 жылғы 21 қазандағы № 112 шешімі.
72. "Арнайы қорғау, демпингке қарсы және өтемақы шаралары" бағыты бойынша сараптама тобының 2009 жылғы қазан-желтоқсанға арналған жұмыс кестесі туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2009 жылғы 21 қазандағы № 113 шешімі.
73. "Кеден одағы Комиссиясының кезекті отырысын өткізу туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2009 жылғы 21 қазандағы № 114 шешімі.
74. "Мемлекет басшылары деңгейіндегі ЕурАзЭҚ Мемлекетаралық Кеңесінің (кеден одағының жоғары органы) 2009 жылғы 27 қарашадағы шешімдерінің жобалары туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2009 жылғы 26 қарашадағы № 115 шешімі.
75. "2009 жылғы 11 желтоқсанда үкімет басшылары деңгейіндегі ЕурАзЭҚ Мемлекетаралық Кеңесінің (кеден одағының жоғары органының) отырысында халықаралық шарттарды қабылдау үшін қажетті мемлекетішілік рәсімдерді жүргізу туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2009 жылғы 26 қарашадағы № 119 шешімі.
76. "Баламалы қолданылатын кедендік баждар, өзге де баждар, салықтар мен алымдар сомаларын есепке жатқызу және бөлу тетігі туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2009 жылғы 26 қарашадағы № 120 шешімі.

77. Решение Комиссии Таможенного союза от 26 ноября 2009 г. № 121 "О вопросах создания Интегрированной информационной системы внешней и взаимной торговли таможенного союза".
78. Решение Комиссии Таможенного союза от 26 ноября 2009 г. № 122 "О ходе согласования проекта Соглашения о создании института налоговых представителей государств – членов таможенного союза".
79. Решение Комиссии Таможенного союза от 26 ноября 2009 г. № 124 "О проектах международных договоров в сфере технического регулирования, применения санитарных, ветеринарных и фитосанитарных мер в таможенном союзе в рамках Евразийского экономического сообщества".
80. Решение Комиссии Таможенного союза от 26 ноября 2009 г. № 128 "Об уточнении состава экспертной группы по направлению "Косвенные налоги".
81. Решение Комиссии Таможенного союза от 26 ноября 2009 г. № 129 "О проведении очередного заседания Комиссии таможенного союза".
82. Решение Комиссии Таможенного союза от 27 ноября 2009 г. № 134 "О Специальной рабочей группе уполномоченных представителей Сторон".
83. Решение Комиссии Таможенного союза от 27 ноября 2009 г. № 135 "О проведении очередного заседания Комиссии таможенного союза".
84. Решение Комиссии Таможенного союза от 11 декабря 2009 г. № 136 "О проекте Повестки дня 25-ого заседания Межгоссовета ЕврАзЭС (высшего органа таможенного союза) на уровне глав правительств (11 декабря 2009 года)".
85. Решение Комиссии Таможенного союза от 11 декабря 2009 г. № 137 "О проекте решения Межгоссовета ЕврАзЭС (высшего органа таможенного союза) "О выполнении решений Межгоссовета ЕврАзЭС (высшего органа таможенного союза) от 9 июня и 27 ноября 2009 года".
86. Решение Комиссии Таможенного союза от 11 декабря 2009 г. № 138 "О проекте решения Межгоссовета ЕврАзЭС (высшего органа таможенного союза) на уровне глав правительств "О международных договорах и иных нормативных актах по реализации основных положений Соглашения о принципах взимания косвенных налогов при экспорте и импорте товаров, выполнении работ, оказании услуг в таможенном союзе от 25 января 2008 года".
87. Решение Комиссии Таможенного союза от 11 декабря 2009 г. № 139 "О проектах международных договоров и других документов в сфере технического регулирования, применения санитарных, ветеринарных и фитосанитарных мер в таможенном союзе".
88. Решение Комиссии Таможенного союза от 11 декабря 2009 г. № 143 "О проекте Плана действий по формированию единого экономического пространства в рамках Республики Беларусь, Республики Казахстан и Российской Федерации".

77. "Кеден одағының сыртқы және өзара саудасының интеграцияланған ақпараттық жүйесін құру мәселелері туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2009 жылғы 26 қарашадағы № 121 шешімі.
78. "Кеден одағына қатысушы мемлекеттердің салық өкілдері институтын құру туралы келісімнің жобасын келісудің барысы туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2009 жылғы 26 қарашадағы № 122 шешімі.
79. "Еуразиялық экономикалық қоғамдастық шеңберінде кеден одағында санитариялық, ветеринариялық және фитосанитариялық шараларды техникалық реттеу, қолдану саласындағы халықаралық шарттардың жобалары туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2009 жылғы 26 қарашадағы № 124 шешімі.
80. "Жанама салықтар" бағыты бойынша сараптама тобының құрамын нақтылау туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2009 жылғы 26 қарашадағы № 128 шешімі.
81. "Кеден одағы Комиссиясының кезекті отырысын өткізу туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2009 жылғы 26 қарашадағы № 129 шешімі.
82. "Тараптардың уәкілетті өкілдерінің арнайы жұмыс тобы туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2009 жылғы 27 қарашадағы № 134 шешімі.
83. "Кеден одағы Комиссиясының кезекті отырысын өткізу туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2009 жылғы 27 қарашадағы № 135 шешімі.
84. "Үкімет басшылары деңгейіндегі (2009 жылғы 11 желтоқсанда) ЕурАзЭҚ Мемлекетаралық Кеңесінің (кеден одағының жоғары органының) 25-ші отырысының күн тәртібінің жобасы туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2009 жылғы 11 желтоқсандағы № 136 шешімі.
85. "ЕурАзЭҚ Мемлекетаралық Кеңесінің (кеден одағының жоғары органының) 2009 жылғы 9 маусымдағы және 27 қарашадағы шешімдерін орындау туралы" ЕурАзЭҚ Мемлекетаралық Кеңесі (кеден одағының жоғары органы) шешімінің жобасы туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2009 жылғы 11 желтоқсандағы № 137 шешімі.
86. "2008 жылғы 25 қаңтардағы Кеден одағында тауарлардың экспорты мен импорты, жұмыстарды орындау, қызметтер көрсету кезінде жанама салықтар алу принциптері туралы келісімнің негізгі ережелерін іске асыру жөніндегі халықаралық шарттар мен өзге де нормативтік актілер туралы" үкімет басшылары деңгейіндегі ЕурАзЭҚ Мемлекетаралық Кеңесі (кеден одағының жоғары органы) шешімінің жобасы туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2009 жылғы 11 желтоқсандағы № 138 шешімі.
87. "Кеден одағында санитариялық, ветеринариялық және фитосанитариялық шараларды техникалық реттеу, қолдану саласындағы халықаралық шарттар мен басқа да құжаттардың жобалары туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2009 жылғы 11 желтоқсандағы № 139 шешімі.
88. "Беларусь Республикасы, Қазақстан Республикасы және Ресей Федерациясы шеңберінде бірыңғай экономикалық кеңістікті қалыптастыру жөніндегі іс-қимылдар жоспарының жобасы туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2009 жылғы 11 желтоқсандағы № 143 шешімі.

89. Решение Комиссии Таможенного союза от 11 декабря 2009 г. № 146 "О первом этапе формирования кадрового состава Секретариата Комиссии таможенного союза в 2010 году".
90. Решение Комиссии Таможенного союза от 11 декабря 2009 г. № 150 "Об утверждении кандидатур на квотные должности в Секретариате Комиссии таможенного союза от Республики Беларусь".
91. Решение Комиссии Таможенного союза от 11 декабря 2009 г. № 151 "Об экспертных группах".
92. Решение Комиссии Таможенного союза от 11 декабря 2009 г. № 153 "О проведении очередного заседания Комиссии таможенного союза".
93. Решение Комиссии Таможенного союза от 27 января 2010 г. № 158 "Об организации работы по формированию Единого экономического пространства Республики Беларусь, Республики Казахстан и Российской Федерации на 2010-2011 гг.".
94. Решение Комиссии Таможенного союза от 27 января 2010 г. № 162 "Об экспертных и рабочей группах".
95. Решение Комиссии Таможенного союза от 27 января 2010 г. № 163 "О вопросах формирования состава Экспертного совета в рамках таможенного союза".
96. Решение Комиссии Таможенного союза от 27 января 2010 г. № 164 "Об утверждении заместителя ответственного секретаря Комиссии таможенного союза от белорусской Стороны".
97. Решение Комиссии Таможенного союза от 27 января 2010 г. № 165 "Об утверждении бланка "Письмо заместителя ответственного секретаря Комиссии таможенного союза".
98. Решение Комиссии Таможенного союза от 27 января 2010 г. № 166 "О проведении очередного заседания Комиссии таможенного союза".
99. Решение Комиссии Таможенного союза от 27 января 2010 г. № 167 "О механизме зачисления и распределения сумм таможенных пошлин, иных пошлин, налогов и сборов, имеющих эквивалентное действие".
100. Решение Комиссии Таможенного союза от 26 февраля 2010 г. № 171 "Об организации работы по формированию Единого экономического пространства Республики Беларусь, Республики Казахстан и Российской Федерации на 2010-2011 годы".
101. Решение Комиссии Таможенного союза от 26 февраля 2010 г. № 174 "О работе экспертных групп по направлениям "Информационные технологии в таможенном союзе" и "Техническое регулирование, применение санитарных, ветеринарных и фитосанитарных мер".
102. Решение Комиссии Таможенного союза от 26 февраля 2010 г. № 175 "О Плане мероприятий по реализации Соглашения о принципах взимания косвенных налогов при экспорте и импорте товаров, выполнении работ, оказании услуг в таможенном союзе от 25 января 2008 года".

89. "2010 жылы Кеден одағы Комиссиясы Хатшылығының кадрлық құрамын қалыптастырудың бірінші кезеңі туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2009 жылғы 11 желтоқсандағы № 146 шешімі.
90. "Кеден одағы Комиссиясының Хатшылығындағы квоталық лауазымдарға Беларусь Республикасынан кандидатураларды бекіту туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2009 жылғы 11 желтоқсандағы № 150 шешімі.
91. "Сараптама топтары туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2009 жылғы 11 желтоқсандағы № 151 шешімі.
92. "Кеден одағы Комиссиясының кезекті отырысын өткізу туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2009 жылғы 11 желтоқсандағы № 153 шешімі.
93. "Беларусь Республикасының, Қазақстан Республикасының және Ресей Федерациясының бірыңғай экономикалық кеңістігін қалыптастыру жөніндегі 2010-2011 жылдарға арналған жұмысты ұйымдастыру туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 27 қаңтардағы № 158 шешімі.
94. "Сараптама және жұмыс топтары туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 27 қаңтардағы № 162 шешімі.
95. "Кеден одағы шеңберінде Сараптама кеңесінің құрамын қалыптастыру мәселелері туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 27 қаңтардағы № 163 шешімі.
96. "Беларусь Тарапынан Кеден одағы Комиссиясының жауапты хатшысының орынбасарын бекіту туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 27 қаңтардағы № 164 шешімі.
97. "Кеден одағы Комиссиясының жауапты хатшысы орынбасарының хаты" бланкісін бекіту туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 27 қаңтардағы № 165 шешімі.
98. "Кеден одағы Комиссиясының кезекті отырысын өткізу туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 27 қаңтардағы № 166 шешімі.
99. "Баламалы қолданылатын кедендік баждар, өзге де баждар, салықтар мен алымдар сомаларын есепке жатқызу және бөлу тетігі туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 27 қаңтардағы № 167 шешімі.
100. "Беларусь Республикасының, Қазақстан Республикасының және Ресей Федерациясының бірыңғай экономикалық кеңістігін қалыптастыру жөніндегі 2010-2011 жылдарға арналған жұмысты ұйымдастыру туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 26 ақпандағы № 171 шешімі.
101. "Кеден одағындағы ақпараттық технологиялар" және "Санитариялық, ветеринариялық және фитосанитариялық шараларды техникалық реттеу, қолдану" бағыттары бойынша сараптама топтарының жұмысы туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 26 ақпандағы № 174 шешімі.
102. "2008 жылғы 25 қаңтардағы Кеден одағында тауарлардың экспорты мен импорты, жұмыстарды орындау, қызметтер көрсету кезінде жанама салықтар алу принциптері туралы келісімді іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 26 ақпандағы № 175 шешімі.

103. Решение Комиссии Таможенного союза от 26 февраля 2010 г. № 176 "О механизме зачисления и распределения сумм таможенных пошлин, иных пошлин, налогов и сборов, имеющих эквивалентное действие".
104. Решение Комиссии Таможенного союза от 26 февраля 2010 г. № 179 "Об организации работы по охране и защите прав интеллектуальной собственности на единой таможенной территории Таможенного союза".
105. Решение Комиссии Таможенного союза от 26 февраля 2010 г. № 180 "О внесении изменений в состав участников экспертной группы по направлению "Специальные защитные, антидемпинговые и компенсационные меры".
106. Решение Комиссии Таможенного союза от 26 февраля 2010 г. № 182 "О создании рабочей группы для разработки предложений по вопросу взаимного признания регистрационных удостоверений на лекарственные средства производителей государств – членов Таможенного союза, произведенных в условиях надлежащей производственной практики (GMP)".
107. Решение Комиссии Таможенного союза от 26 февраля 2010 г. № 183 "О внесении изменений в состав рабочей группы по направлению "Санитарные меры".
108. Решение Комиссии Таможенного союза от 26 февраля 2010 г. № 185 "О проектах документов в области применения ветеринарно-санитарных мер".
109. Решение Комиссии Таможенного союза от 26 февраля 2010 г. № 186 "О проектах документов в области применения фитосанитарных мер".
110. Решение Комиссии Таможенного союза от 26 февраля 2010 г. № 187 "О прохождении внутригосударственного согласования проектов Соглашения о создании, функционировании и развитии Интегрированной информационной системы внешней и взаимной торговли таможенного союза и Соглашения о применении информационных технологий при обмене электронными документами во внешней и взаимной торговле на единой таможенной территории таможенного союза в рамках Евразийского экономического сообщества".
111. Решение Комиссии Таможенного союза от 26 февраля 2010 г. № 189 "Об организации работы по согласованию требований в области валютного контроля, подтверждение соблюдения которых необходимо для предоставления документов при таможенном декларировании товаров".
112. Решение Комиссии Таможенного союза от 26 февраля 2010 г. № 190 "Об организации работы по разработке Соглашения о порядке перемещения наличной валюты через внутренние и внешние границы Таможенного союза в рамках ЕврАзЭС".
113. Решение Комиссии Таможенного союза от 26 февраля 2010 г. № 191 "О применении специальных защитных, антидемпинговых и компенсационных мер на территории Таможенного союза Республики Беларусь, Республики Казахстан и Российской Федерации".

103. "Баламалы қолданылатын кедендік баждар, өзге де баждар, салықтар мен алымдар сомаларын есепке жатқызу және бөлу тетігі туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 26 ақпандағы № 176 шешімі.
104. "Кеден одағының бірыңғай кедендік аумағында зияткерлік меншік құқықтарын сақтау және қорғау жөніндегі жұмысты ұйымдастыру туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 26 ақпандағы № 179 шешімі.
105. "Арнайы қорғау, демпингке қарсы және өтемақы шаралары" бағыты бойынша сараптама тобына қатысушылар құрамына өзгерістер енгізу туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 26 ақпандағы № 180 шешімі.
106. "Кеден одағына мүше мемлекеттер өндірушілерінің тиісті өндірістік практика (GMP) жағдайларында өндірілген дәрілік заттарға арналған тіркеу куәліктерін өзара тану мәселесі бойынша ұсыныстарды әзірлеу үшін жұмыс тобын құру туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 26 ақпандағы № 182 шешімі.
107. "Санитариялық шаралар" бағыты бойынша жұмыс тобының құрамына өзгерістер енгізу туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 26 ақпандағы № 183 шешімі.
108. "Ветеринариялық-санитариялық шараларды қолдану саласындағы құжаттардың жобалары туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 26 ақпандағы № 185 шешімі.
109. "Фитосанитариялық шараларды қолдану саласындағы құжаттардың жобалары туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 26 ақпандағы № 186 шешімі.
110. "Кеден одағының сыртқы және өзара саудасының шоғырландырылған ақпараттық жүйесін құру, оның жұмыс істеуі және оны дамыту туралы келісімнің және Еуразиялық экономикалық қоғамдастық шеңберінде кеден одағының бірыңғай кедендік аумағында сыртқы және өзара саудада электрондық құжаттармен алмасу кезінде ақпараттық технологияларды қолдану туралы келісімнің жобаларын мемлекетішілік келісуден өткізу туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 26 ақпандағы № 187 шешімі.
111. "Сақталуын растау тауарларды кедендік декларациялау кезінде құжаттарды беру үшін қажет болатын валюталық бақылау саласындағы талаптарды келісу жөніндегі жұмысты ұйымдастыру туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 26 ақпандағы № 189 шешімі.
112. "ЕурАзЭҚ шеңберінде Кеден одағының ішкі және сыртқы шекаралары арқылы қолма қол валютаны өткізу тәртібі туралы келісімді әзірлеу жөніндегі жұмысты ұйымдастыру туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 26 ақпандағы № 190 шешімі.
113. "Беларусь Республикасының, Қазақстан Республикасының және Ресей Федерациясының Кеден одағы аумағында арнайы қорғау, демпингке қарсы және өтемақы шараларын қолдану туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 26 ақпандағы № 191 шешімі.

114. Решение Комиссии Таможенного союза от 26 февраля 2010 г. № 192 "О структуре подлежащих к применению на единой таможенной территории Таможенного союза в рамках ЕврАзЭС Единых санитарно-эпидемиологических и гигиенических требований к товарам, подлежащим санитарно-эпидемиологическому надзору (контролю)".
115. Решение Комиссии Таможенного союза от 26 февраля 2010 г. № 194 "О проведении очередного заседания Комиссии таможенного союза".
116. Решение Комиссии Таможенного союза от 26 февраля 2010 г. № 197 "О согласовании планов разработки и ведения национальных информационных систем и создания Интегрированной информационной системы внешней и взаимной торговли таможенного союза".
117. Решение Комиссии Таможенного союза от 25 марта 2010 г. № 198 "О вступлении в силу международных договоров, формирующих договорно-правовую базу таможенного союза".
118. Решение Комиссии Таможенного союза от 25 марта 2010 г. № 199 "О механизме зачисления и распределения ввозных таможенных пошлин (иных пошлин, налогов и сборов, имеющих эквивалентное действие)".
119. Решение Комиссии Таможенного союза от 25 марта 2010 г. № 200 "О международных договорах в области обеспечения функционирования Интегрированной информационной системы внешней и взаимной торговли таможенного союза".
120. Решение Комиссии Таможенного союза от 25 марта 2010 г. № 201 "О проектах документов к Межгосударственному Совету ЕврАзЭС (высшему органу таможенного союза) на уровне глав правительств по вопросу "О техническом регулировании в таможенном союзе в рамках Евразийского экономического сообщества".
121. Решение Комиссии Таможенного союза от 25 марта 2010 г. № 202 "О проектах документов к Межгосударственному Совету ЕврАзЭС (высшему органу таможенного союза) на уровне глав правительств по вопросу "О применении санитарных мер в таможенном союзе в рамках Евразийского экономического сообщества".
122. Решение Комиссии Таможенного союза от 25 марта 2010 г. № 204 "Об экспертной группе "Валютное регулирование и валютный контроль" и разработке международного договора, регулирующего перемещение наличных денег и денежных инструментов через границу таможенного союза".
123. Решение Комиссии Таможенного союза от 25 марта 2010 г. № 205 "Об использовании видеоконференцсвязи".
124. Решение Комиссии Таможенного союза от 25 марта 2010 г. № 206 "О месте и времени проведения очередного заседания Комиссии таможенного союза".
125. Решение Комиссии Таможенного союза от 25 марта 2010 г. № 207 "О проекте сметы расходов Комиссии таможенного союза на 2011 год".

114. "ЕурАзЭҚ шеңберінде Санитариялық-эпидемиологиялық қадағалауға (бақылауға) жататын, Кеден одағының бірыңғай кедендік аумағында қолданылаты тауарларға қойылатын бірыңғай санитариялық-эпидемиологиялық және гигиеналық талаптардың құрылымы туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 26 ақпандағы № 192 шешімі.
115. "Кеден одағы Комиссиясының кезекті отырысын өткізу туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 26 ақпандағы № 194 шешімі.
116. "Ұлттық ақпараттық жүйелерді әзірлеу мен жүргізу және Кеден одағының сыртқы және өзара саудасының шоғырландырылған ақпараттық жүйесін құру жоспарларын келісу туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 26 ақпандағы № 197 шешімі.
117. "Кеден одағының шарттық-құқықтық базасын қалыптастыратын халықаралық шарттардың күшіне енуі туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 25 наурыздағы № 198 шешімі.
118. "Кедендік әкелу баждарын (баламалы қолданылатын өзге де баждарды, салықтар мен алымдарды) есепке жатқызу және бөлу тетігі туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 25 наурыздағы № 199 шешімі.
119. "Кеден одағының сыртқы және өзара саудасының шоғырландырылған ақпараттық жүйесінің жұмыс істеуін қамтамасыз ету саласындағы халықаралық шарттар туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 25 наурыздағы № 200 шешімі.
120. "Үкімет басшылары деңгейіндегі ЕурАзЭҚ Мемлекетаралық Кеңесіне (кеден одағының жоғары органына) берілетін Еуразиялық экономикалық қоғамдастық шеңберінде кеден одағындағы техникалық реттеу туралы" мәселе бойынша құжаттардың жобалары туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 25 наурыздағы № 201 шешімі.
121. "Үкімет басшылары деңгейіндегі ЕурАзЭҚ Мемлекетаралық Кеңесіне (кеден одағының жоғары органына) берілетін Еуразиялық экономикалық қоғамдастық шеңберінде кеден одағында санитариялық шараларды қолдану туралы" мәселе бойынша құжаттардың жобалары туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 25 наурыздағы № 202 шешімі.
122. "Валюталық реттеу және валюталық бақылау" сараптама тобы туралы және кеден одағының шекарасы арқылы қолма қол ақшаны және ақшалай инструменттерді өткізуді реттейтін халықаралық шартты әзірлеу туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 25 наурыздағы № 204 шешімі.
123. "Бейнеконференцбайланысты пайдалану туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 25 наурыздағы № 205 шешімі.
124. "Кеден одағы Комиссиясының кезекті отырысын өткізу орны мен уақыты туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 25 наурыздағы № 206 шешімі.
125. "Кеден одағы Комиссиясының 2011 жылға арналған шығыстар сметасының жобасы туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 25 наурыздағы № 207 шешімі.

126. Решение Комиссии Таможенного союза от 25 марта 2010 г. № 208 "О бюджетном отчете об исполнении сметы расходов Комиссии таможенного союза за 2009 год".
127. Решение Комиссии Таможенного союза от 25 марта 2010 г. № 209 "О втором этапе формирования кадрового состава Секретариата Комиссии таможенного союза на 2010 год".
128. Решение Комиссии Таможенного союза от 25 марта 2010 г. № 210 "Об обеспечении взаимного доступа Сторон к базам данных, содержащих информацию о внешней торговле товарами, формируемым таможенными службами таможенного союза".
129. Решение Комиссии Таможенного союза от 16 апреля 2010 г. № 213 "О повестке дня Межгосударственного Совета ЕврАзЭС (высшего органа таможенного союза) на уровне глав правительств 21 мая 2010 года".
130. Решение Комиссии Таможенного союза от 16 апреля 2010 г. № 217 "О ходе выполнения Плана действий по формированию Единого экономического пространства Республики Беларусь, Республики Казахстан и Российской Федерации".
131. Решение Комиссии Таможенного союза от 16 апреля 2010 г. № 218 "Об организации информационного взаимодействия таможенных органов государств – членов Таможенного союза".
132. Решение Комиссии Таможенного союза от 16 апреля 2010 г. № 221 "Об экспертной группе "Валютное регулирование и валютный контроль".
133. Решение Комиссии Таможенного союза от 16 апреля 2010 г. № 223 "Об уточнении состава экспертной группы по направлению "Техническое регулирование, применение санитарных, ветеринарных и фитосанитарных мер" и рабочей группы по направлению "Ветеринарно-санитарные меры".
134. Решение Комиссии Таможенного союза от 16 апреля 2010 г. № 225 "О проекте Структуры Секретариата Комиссии таможенного союза на 2011 год".
135. Решение Комиссии Таможенного союза от 16 апреля 2010 г. № 226 "О проекте сметы расходов Комиссии таможенного союза на 2011 год".
136. Решение Комиссии Таможенного союза от 16 апреля 2010 г. № 227 "О годовом отчете об исполнении сметы расходов Комиссии таможенного союза за 2009 год".
137. Решение Комиссии Таможенного союза от 16 апреля 2010 г. № 230 "О совершенствовании контрольно-надзорных и разрешительных функций в сфере санитарно-эпидемиологического благополучия и потребительского рынка, ветеринарии и обеспечения карантина растений в рамках таможенного союза".
138. Решение Комиссии Таможенного союза от 16 апреля 2010 г. № 236 "О прохождении внутригосударственного согласования проектов Соглашения о создании, функционировании и развитии Интегрированной информационной системы внешней и взаимной торговли таможенного союза и Соглашения о применении информационных технологий при обмене электронными документами во внешней и взаимной торговле на единой таможенной территории таможенного союза в рамках Евразийского экономического сообщества".

126. "Кеден одағы Комиссиясының 2009 жылғы шығыстар сметасының орындалуы туралы бюджеттік есеп туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 25 наурыздағы № 208 шешімі.
127. "Кеден одағы Комиссиясы Хатшылығының 2010 жылға арналған кадрлық құрамын қалыптастырудың екінші кезеңі туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 25 наурыздағы № 209 шешімі.
128. "Кеден одағының кедендік қызметтері қалыптастыратын, тауарлардың сыртқы саудасы туралы ақпаратты қамтитын дерекқорларға Тараптардың өзара қол жеткізуін қамтамасыз ету туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 25 наурыздағы № 210 шешімі.
129. "2010 жылғы 21 мамырда үкімет басшылары деңгейіндегі ЕурАзЭҚ Мемлекетаралық Кеңесінің (кеден одағының жоғары органының) күн тәртібі туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 16 сәуірдегі № 213 шешімі.
130. "Беларусь Республикасының, Қазақстан Республикасының және Ресей Федерациясының бірыңғай экономикалық кеңістігін қалыптастыру жөніндегі іс-қимылдар жоспарының орындалу барысы туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 16 сәуірдегі № 217 шешімі.
131. "Кеден одағына мүше мемлекеттердің кеден органдарының ақпараттық өзара іс-қимылын ұйымдастыру туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 16 сәуірдегі № 218 шешімі.
132. "Валюталық реттеу және валюталық бақылау" сараптама тобы туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 16 сәуірдегі № 221 шешімі.
133. "Санитариялық, ветеринариялық және фитосанитариялық шараларды техникалық реттеу, қолдану" бағыты бойынша сараптама тобының және "Ветеринариялық-санитариялық шаралар" бағыты бойынша жұмыс тобының құрамын нақтылау туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 16 сәуірдегі № 223 шешімі.
134. "Кеден одағы Комиссиясы Хатшылығының 2011 жылға арналған құрылымының жобасы туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 16 сәуірдегі № 225 шешімі.
135. "Кеден одағы Комиссиясының 2011 жылға арналған шығыстар сметасының жобасы туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 16 сәуірдегі № 226 шешімі.
136. "Кеден одағы Комиссиясының 2009 жылғы шығыстар сметасының орындалуы туралы жылдық есеп туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 16 сәуірдегі № 227 шешімі.
137. "Кеден одағы шеңберінде санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылық және тұтынушылық нарық саласындағы, ветеринария және өсімдіктер карантинін қамтамасыз ету саласындағы бақылау-қадағалау және рұқсат ету функцияларын жетілдіру туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 16 сәуірдегі № 230 шешімі.
138. "Кеден одағының сыртқы және өзара саудасының шоғырландырылған ақпараттық жүйесін құру, оның жұмыс істеуі және оны дамыту туралы келісімнің және Еуразиялық экономикалық қоғамдастық шеңберінде кеден одағының бірыңғай кедендік аумағында сыртқы және өзара саудада электрондық құжаттармен алмасу кезінде ақпараттық технологияларды қолдану туралы келісімнің жобаларын мемлекетішілік келісуден өткізу туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 16 сәуірдегі № 236 шешімі.

139. Решение Комиссии Таможенного союза от 16 апреля 2010 г. № 243 "О проведении очередных заседаний Комиссии таможенного союза".
140. Решение Комиссии Таможенного союза от 16 апреля 2010 г. № 244 "Об ускорении разработки технических регламентов Евразийского экономического сообщества".
141. Решение Комиссии Таможенного союза от 16 апреля 2010 г. № 245 "О вывозных таможенных пошлинах при вывозе товаров с таможенной территории таможенного союза".
142. Решение Комиссии Таможенного союза от 16 апреля 2010 г. № 246 "О Соглашении об установлении и применении в таможенном союзе порядка зачисления и распределения ввозных таможенных пошлин (иных пошлин, налогов и сборов, имеющих эквивалентное действие)".
143. Решение Комиссии Таможенного союза от 11 мая 2010 г. № 248 "О проекте Соглашения о едином таможенном реестре объектов интеллектуальной собственности государств-членов таможенного союза".
144. Решение Комиссии Таможенного союза от 20 мая 2010 г. № 251 "О проектах повестки дня заседаний Межгоссовета ЕврАзЭС (высшего органа таможенного союза) на уровне глав правительств и на уровне глав государств".
145. Решение Комиссии Таможенного союза от 20 мая 2010 г. № 265 "О применении специальных защитных, антидемпинговых и компенсационных мер на единой таможенной территории таможенного союза в рамках ЕврАзЭС".
146. Решение Комиссии Таможенного союза от 20 мая 2010 г. № 268 "О проекте сметы расходов Комиссии таможенного союза на 2011 год".
147. Решение Комиссии Таможенного союза от 20 мая 2010 г. № 270 "О проектах Плана работы экспертной группы "Валютное регулирование и валютный контроль" и Положения об экспертной группе "Валютное регулирование и валютный контроль".
148. Решение Комиссии Таможенного союза от 20 мая 2010 г. № 274 "О вопросах технического регулирования, применения санитарных, ветеринарных и фитосанитарных мер таможенного союза".
149. Решение Комиссии Таможенного союза от 20 мая 2010 г. № 275 "О создании интеграционного сегмента Интегрированной информационной системы внешней и взаимной торговли таможенного союза".
150. Решение Комиссии Таможенного союза от 20 мая 2010 г. № 276 "О внесении изменений в состав экспертной группы по направлению "Техническое регулирование, применение санитарных, ветеринарных и фитосанитарных мер".
151. Решение Комиссии Таможенного союза от 20 мая 2010 г. № 280 "О применении порядка зачисления и распределения ввозных таможенных пошлин при импорте товаров, в отношении которых государством-членом таможенного союза применена тарифная льгота".

139. "Кеден одағы Комиссиясының кезекті отырыстарын өткізу туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 16 сәуірдегі № 243 шешімі.
140. "Еуразиялық экономикалық қоғамдастықтың техникалық регламенттерін әзірлеуді жеделдету туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 16 сәуірдегі № 244 шешімі.
141. "Кеден одағының кедендік аумағынан тауарларды әкету кезіндегі кедендік әкету баждары туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 16 сәуірдегі № 245 шешімі.
142. "Кедендік әкелу баждарын (баламалы қолданылатын өзге де баждарды, салықтар мен алымдарды) есепке жатқызу және бөлу тәртібін кеден одағында белгілеу және қолдану туралы келісім туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 16 сәуірдегі № 246 шешімі.
143. "Кеден одағына мүше мемлекеттердің зияткерлік меншік объектілерінің бірыңғай кедендік тізілімі туралы келісімнің жобасы туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 11 мамырдағы № 248 шешімі.
144. "Үкімет басшылары деңгейіндегі және мемлекет басшылары деңгейіндегі ЕурАзЭҚ Мемлекетаралық Кеңесі (кеден одағының жоғары органы) отырыстары күн тәртібінің жобалары туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 20 мамырдағы № 251 шешімі.
145. "ЕурАзЭҚ шеңберінде кеден одағының бірыңғай кедендік аумағында арнайы қорғау, демпингке қарсы және өтемақы шараларын қолдану туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 20 мамырдағы № 265 шешімі.
146. "Кеден одағы Комиссиясының 2011 жылға арналған шығыстар сметасының жобасы туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 20 мамырдағы № 268 шешімі.
147. "Валюталық реттеу және валюталық бақылау" сараптама тобының жұмыс жоспарының және "Валюталық реттеу және валюталық бақылау" сараптама тобы туралы ереженің жобалары туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 20 мамырдағы № 270 шешімі.
148. "Кеден одағының санитариялық, ветеринариялық және фитосанитариялық шараларын техникалық реттеу, қолдану мәселелері туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 20 мамырдағы № 274 шешімі.
149. "Кеден одағының сыртқы және өзара саудасының шоғырландырылған ақпараттық жүйесінің интеграциялық сегментін құру туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 20 мамырдағы № 275 шешімі.
150. "Санитариялық, ветеринариялық және фитосанитариялық шараларды техникалық реттеу, қолдану" бағыты бойынша сараптама тобының құрамына өзгерістер енгізу туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 20 мамырдағы № 276 шешімі.
151. "Кеден одағына мүше мемлекет оларға қатысты тарифтік жеңілдікті қолданған тауарлардың импорты кезінде кедендік әкелу баждарын есепке жатқызу және бөлу тәртібін қолдану туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 20 мамырдағы № 280 шешімі.

152. Решение Комиссии Таможенного союза от 20 мая 2010 г. № 281 "О проекте повестки дня очередного заседания Комиссии таможенного союза".
153. Решение Комиссии Таможенного союза от 18 июня 2010 г. № 291 "О ходе выполнения Плана действий по формированию Единого экономического пространства Республики Беларусь, Республики Казахстан и Российской Федерации".
154. Решение Комиссии Таможенного союза от 18 июня 2010 г. № 292 "О тестировании порядка зачисления и распределения ввозных таможенных пошлин".
155. Решение Комиссии Таможенного союза от 18 июня 2010 г. № 293 "О некоторых вопросах переходного периода при взимании косвенных налогов при экспорте и импорте товаров, выполнении работ, оказании услуг в таможенном союзе".
156. Решение Комиссии Таможенного союза от 18 июня 2010 г. № 294 "О проведении пилотной эксплуатации программного обеспечения и тестового обмена информацией в электронном виде между налоговыми органами государств-членов таможенного союза".
157. Решение Комиссии Таможенного союза от 18 июня 2010 г. № 298 "О Плане мероприятий по взаимному признанию регистрационных удостоверений на лекарственные средства производителей государств – членов таможенного союза, произведенных в условиях надлежащей производственной практики (GMP)".
158. Решение Комиссии Таможенного союза от 18 июня 2010 г. № 300 "О перераспределении ассигнований, предусмотренных в смете расходов Комиссии таможенного союза на 2010 год".
159. Решение Комиссии Таможенного союза от 18 июня 2010 г. № 301 "Об организационных вопросах Комиссии таможенного союза".
160. Решение Комиссии Таможенного союза от 18 июня 2010 г. № 302 "О внесении технических правок в международные договоры Таможенного союза в рамках ЕврАзЭС".
161. Решение Комиссии Таможенного союза от 18 июня 2010 г. № 305 "Об уточнении составов экспертной группы по направлению "Техническое регулирование, применение санитарных, ветеринарных и фитосанитарных мер" и рабочих групп при ней".
162. Решение Комиссии Таможенного союза от 18 июня 2010 г. № 312 "О проекте повестки дня Межгоссовета ЕврАзЭС (высшего органа таможенного союза) на уровне глав государств".
163. Решение Комиссии Таможенного союза от 18 июня 2010 г. № 320 "О Соглашении о единых принципах и правилах технического регулирования в Республике Беларусь, Республике Казахстан и Российской Федерации".
164. Решение Комиссии Таможенного союза от 17 августа 2010 г. № 343 "О вопросах технического регулирования в Таможенном союзе", за исключением абзаца третьего пункта 1.

152. "Кеден одағы Комиссиясының кезекті отырысының күн тәртібінің жобасы туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 20 мамырдағы № 281 шешімі.
153. "Беларусь Республикасының, Қазақстан Республикасының және Ресей Федерациясының бірыңғай экономикалық кеңістігін қалыптастыру жөніндегі іс-қимылдар жоспарының орындалу барысы туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 18 маусымдағы № 291 шешімі.
154. "Кедендік әкелу баждарын есепке жатқызу және бөлу тәртібін тестілеу туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 18 маусымдағы № 292 шешімі.
155. "Кеден одағында тауарлардың экспорты мен импорты, жұмыстарды орындау, қызметтер көрсету кезінде жанама салықтар алу кезіндегі өтпелі кезеңнің кейбір мәселелері туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 18 маусымдағы № 293 шешімі.
156. "Кеден одағына мүше мемлекеттердің салық органдары арасында бағдарламалық қамтымды пилоттық пайдалануды және электрондық түрдегі ақпаратпен тестілік алмасуды жүргізу туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 18 маусымдағы № 294 шешімі.
157. "Кеден одағына мүше мемлекеттер өндірушілерінің тиісті өндірістік практика (GMP) жағдайларында өндірілген дәрілік заттарға арналған тіркеу куәліктерін өзара тану жөніндегі іс-шаралар жоспары туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 18 маусымдағы № 298 шешімі.
158. "Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылға арналған шығыстар сметасында көзделген қаржыны қайта бөлу туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 18 маусымдағы № 300 шешімі.
159. "Кеден одағы Комиссиясының ұйымдастырушылық мәселелері туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 18 маусымдағы № 301 шешімі.
160. "ЕурАзЭҚ шеңберінде Кеден одағының халықаралық шарттарына техникалық түзетулер енгізу туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 18 маусымдағы № 302 шешімі.
161. "Санитариялық, ветеринариялық және фитосанитариялық шараларды техникалық реттеу, қолдану" бағыты бойынша сараптама тобының және оның жанындағы жұмыс топтарының құрамдарын нақтылау туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 18 маусымдағы № 305 шешімі.
162. "Мемлекет басшылары деңгейіндегі ЕурАзЭҚ Мемлекетаралық Кеңесінң (кеден одағының жоғары органы) күн тәртібінің жобасы туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 18 маусымдағы № 312 шешімі.
163. "Беларусь Республикасындағы, Қазақстан Республикасындағы және Ресей Федерациясындағы техникалық реттеудің бірыңғай қағидаттары мен қағидалары туралы келісім туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 18 маусымдағы № 320 шешімі.
164. 1-тармақтың үшінші абзацын қоспағанда, "Кеден одағындағы техникалық реттеу мәселелері туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 17 тамыздағы № 343 шешімі.

165. Решение Комиссии Таможенного союза от 17 августа 2010 г. № 344 "О применении части первой статьи 6 Соглашения об обращении продукции, подлежащей обязательной оценке (подтверждению) соответствия, на таможенной территории Таможенного союза от 11 декабря 2009 года".
166. Решение Комиссии Таможенного союза от 17 августа 2010 г. № 345 "О Координационном комитете по техническому регулированию, применению санитарных, ветеринарных и фитосанитарных мер".
167. Решение Комиссии Таможенного союза от 17 августа 2010 г. № 358 "О распределении квотных должностей применительно к структуре Секретариата Комиссии Таможенного союза".
168. Решение Комиссии Таможенного союза от 17 августа 2010 г. № 362 "Об экспертной группе по направлению "Валютное регулирование и валютный контроль".
169. Решение Комиссии Таможенного союза от 17 августа 2010 г. № 364 "О назначении руководителя рабочей группы по направлению "Гармонизация санитарно-эпидемиологических и гигиенических требований".
170. Решение Комиссии Таможенного союза от 17 августа 2010 г. № 365 "Об уточнении состава рабочей группы "Вопросы оценки соответствия в таможенном союзе".
171. Решение Комиссии Таможенного союза от 17 августа 2010 г. № 366 "Об очередном заседании Комиссии Таможенного союза".
172. Решение Комиссии Таможенного союза от 18 августа 2010 г. № 367 "О ходе выполнения Плана действий по формированию Единого экономического пространства Республики Беларусь, Республики Казахстан и Российской Федерации".
173. Решение Комиссии Таможенного союза от 20 сентября 2010 г. № 385 "О проекте Плана разработки технических регламентов Таможенного союза".
174. Решение Комиссии Таможенного союза от 20 сентября 2010 г. № 388 "О третьем этапе формирования кадрового состава Секретариата Комиссии Таможенного союза на 2010 год".
175. Решение Комиссии Таможенного союза от 20 сентября 2010 г. № 390 "О некоторых вопросах взимания косвенных налогов при экспорте и импорте товаров, выполнении работ, оказании услуг в Таможенном союзе".
176. Решение Комиссии Таможенного союза от 20 сентября 2010 г. № 391 "О ходе обмена информацией в электронном виде между налоговыми органами государств-членов Таможенного союза".
177. Решение Комиссии Таможенного союза от 20 сентября 2010 г. № 392 "О проекте повестки дня заседания Межгосударственного Совета ЕврАзЭС (Высшего органа Таможенного союза) на уровне глав правительств".
178. Решение Комиссии Таможенного союза от 20 сентября 2010 г. № 395 "Об экспертных и рабочих группах".

165. "2009 жылғы 11 желтоқсандағы Сәйкестігі міндетті бағалануға (растауға) жататын өнімнің Кеден одағының кедендік аумағындағы айналысы туралы келісімнің 6-бабының бірінші бөлігін қолдану туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 17 тамыздағы № 344 шешімі.
166. "Санитариялық, ветеринариялық және фитосанитариялық шараларды техникалық реттеу, қолдану жөніндегі үйлестіру комитеті туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 17 тамыздағы № 345 шешімі.
167. "Квоталық лауазымдарды Кеден одағы Комиссиясы Хатшылығының құрылымына қатысты бөлу туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 17 тамыздағы № 358 шешімі.
168. "Валюталық реттеу және валюталық бақылау" бағыты бойынша сараптама тобы туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 17 тамыздағы № 362 шешімі.
169. "Санитариялық-эпидемиологиялық және гигиеналық талаптарды үйлестіру" бағыты бойынша жұмыс тобының жетекшісін тағайындау туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 17 тамыздағы № 364 шешімі.
170. "Кеден одағында сәйкестікті бағалау мәселелері" бойынша жұмыс тобының құрамын нақтылау туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 17 тамыздағы № 365 шешімі.
171. "Кеден одағы Комиссиясының кезекті отырысы туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 17 тамыздағы № 366 шешімі.
172. "Беларусь Республикасының, Қазақстан Республикасының және Ресей Федерациясының бірыңғай экономикалық кеңістігін қалыптастыру жөніндегі іс-қимылдар жоспарының орындалу барысы туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 18 тамыздағы № 367 шешімі.
173. "Кеден одағының техникалық регламенттерін әзірлеу жоспарының жобасы туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 20 қыркүйектегі № 385 шешімі.
174. "Кеден одағы Комиссиясы Хатшылығының 2010 жылға арналған кадрлық құрамын қалыптастырудың үшінші кезеңі туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 20 қыркүйектегі № 388 шешімі.
175. Кеден одағында тауарлардың экспорты мен импорты, жұмыстарды орындау, қызметтер көрсету кезінде жанама салықтар алудың кейбір мәселелері туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 20 қыркүйектегі № 390 шешімі.
176. "Кеден одағына мүше мемлекеттердің салық органдары арасында электрондық түрде ақпарат алмасудың барысы туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 20 қыркүйектегі № 391 шешімі.
177. "Үкімет басшылары деңгейіндегі ЕурАзЭҚ Мемлекетаралық Кеңесі (Кеден одағының Жоғары органы) отырысының күн тәртібінің жобасы туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 20 қыркүйектегі № 392 шешімі.
178. "Сараптама және жұмыс топтары туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 20 қыркүйектегі № 395 шешімі.

179. Решение Комиссии Таможенного союза от 20 сентября 2010 г. № 396 "О внесении изменений в состав Координационного комитета по техническому регулированию, применению санитарных, ветеринарных и фитосанитарных мер при Комиссии Таможенного союза".
180. Решение Комиссии Таможенного союза от 20 сентября 2010 г. № 397 "О взаимодействии Комиссии Таможенного союза с деловым сообществом".
181. Решение Комиссии Таможенного союза от 20 сентября 2010 г. № 399 "О проекте повестки дня очередного заседания Комиссии Таможенного союза".
182. Решение Комиссии Таможенного союза от 20 сентября 2010 г. № 400 "О проекте Соглашения об определении порядка уплаты вывозных таможенных пошлин при вывозе товаров с таможенной территории Таможенного союза".
183. Решение Комиссии Таможенного союза от 20 сентября 2010 г. № 402 "О ходе работы над проектом Протокола о внесении изменений в Соглашение о применении специальных защитных, антидемпинговых и компенсационных мер по отношению к третьим странам от 25 января 2008 года".
184. Решение Комиссии Таможенного союза от 20 сентября 2010 г. № 406 "О разработке проекта Стратегии развития единой системы технического регулирования, применения санитарных, ветеринарных и фитосанитарных мер Таможенного союза на 2011-2015 годы".
185. Решение Комиссии Таможенного союза от 20 сентября 2010 г. № 435 "О проекте Протокола о порядке предоставления органу, проводящему расследования, сведений, содержащих, в том числе конфиденциальную информацию, для целей расследований, предшествующих введению специальных защитных, антидемпинговых и компенсационных мер по отношению к третьим странам".
186. Решение Комиссии Таможенного союза от 21 сентября 2010 г. № 409 "О ходе выполнения Плана действий по формированию Единого экономического пространства Республики Беларусь, Республики Казахстан и Российской Федерации".
187. Решение Комиссии Таможенного союза от 14 октября 2010 г. № 416 "О проекте Соглашения об определении порядка уплаты вывозных таможенных пошлин (иных пошлин, налогов и сборов, имеющих эквивалентное действие) при вывозе товаров с таможенной территории Таможенного союза".
188. Решение Комиссии Таможенного союза от 14 октября 2010 г. № 417 "О проекте Соглашения о порядке применения специальных защитных, антидемпинговых и компенсационных мер в течение переходного периода".
189. Решение Комиссии Таможенного союза от 14 октября 2010 г. № 418 "О Концепции создания Интегрированной информационной системы внешней и взаимной торговли Таможенного союза".

179. "Кеден одағы Комиссиясының жанындағы Санитариялық, ветеринариялық және фитосанитариялық шараларды техникалық реттеу, қолдану жөніндегі үйлестіру комитетінің құрамына өзгерістер енгізу туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 20 қыркүйектегі № 396 шешімі.
180. "Кеден одағы Комиссиясының іскерлік қоғамдастықпен өзара іс-қимылы туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 20 қыркүйектегі № 397 шешімі.
181. "Кеден одағы Комиссиясының кезекті отырысы күн тәртібінің жобасы туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 20 қыркүйектегі № 399 шешімі.
182. "Кеден одағының кедендік аумағынан тауарларды әкету кезінде кедендік әкету баждарын төлеу тәртібін айқындау туралы келісімнің жобасы туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 20 қыркүйектегі № 400 шешімі.
183. "2008 жылғы 25 қаңтардағы Үшінші елдерге қатысты арнайы қорғау, демпингке қарсы және өтемақы шараларын қолдану туралы келісімге өзгерістер енгізу туралы хаттаманың жобасымен жұмыстың барысы туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 20 қыркүйектегі № 402 шешімі.
184. "Кеден одағының санитариялық, ветеринариялық және фитосанитариялық шараларын техникалық реттеудің, қолданудың бірыңғай жүйесін дамытудың 2011-2015 жылдарға арналған стратегиясының жобасын әзірлеу туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 20 қыркүйектегі № 406 шешімі.
185. "Үшінші елдерге қатысты арнайы қорғау, демпингке қарсы және өтемақы шараларын енгізу алдындағы тексерістердің мақсаты үшін тексеру жүргізетін органға мәліметтерді, оның ішінде құпия ақпаратты қамтитын мәліметтерді беру тәртібі туралы хаттаманың жобасы туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 20 қыркүйектегі № 435 шешімі.
186. "Беларусь Республикасының, Қазақстан Республикасының және Ресей Федерациясының бірыңғай экономикалық кеңістігін қалыптастыру жөніндегі іс-қимылдар жоспарының орындалу барысы туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 21 қыркүйектегі № 409 шешімі.
187. "Кеден одағының кедендік аумағынан тауарларды әкету кезінде кедендік әкету баждарын (баламалы қолданылатын өзге де баждарды, салықтар мен алымдарды) төлеу тәртібін айқындау туралы келісімнің жобасы туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 14 қазандағы № 416 шешімі.
188. "Өтпелі кезең ішінде арнайы қорғау, демпингке қарсы және өтемақы шараларын қолдану туралы келісімнің жобасы туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 14 қазандағы № 417 шешімі.
189. "Кеден одағының сыртқы және өзара саудасының шоғырландырылған ақпараттық жүйесін құру тұжырымдамасы туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 14 қазандағы № 418 шешімі.

190. Решение Комиссии Таможенного союза от 14 октября 2010 г. № 419 "О проекте повестки дня заседания Межгосударственного совета ЕврАзЭС (Высшего органа Таможенного союза) на уровне глав правительств".
191. Решение Комиссии Таможенного союза от 14 октября 2010 г. № 420 "О проекте решения Межгосударственного совета ЕврАзЭС (Высшего органа Таможенного союза) на уровне глав правительств "О проекте повестки дня Межгосударственного совета ЕврАзЭС (Высшего органа Таможенного союза) на уровне глав государств".
192. Решение Комиссии Таможенного союза от 14 октября 2010 г. № 428 "О предварительных итогах применения механизма зачисления и распределения сумм ввозных таможенных пошлин (иных пошлин, налогов и сборов, имеющих эквивалентное действие)".
193. Решение Комиссии Таможенного союза от 14 октября 2010 г. № 429 "О Графике совещаний экспертных и рабочих групп Комиссии Таможенного союза на октябрь-декабрь 2010 года".
194. Решение Комиссии Таможенного союза от 14 октября 2010 г. № 430 "О проекте повестки дня очередного заседания Комиссии Таможенного союза".
195. Решение Комиссии Таможенного союза от 14 октября 2010 г. № 433 "О проекте Соглашения об осуществлении транспортного контроля на внешней границе Таможенного союза".
196. Решение Комиссии Таможенного союза от 18 ноября 2010 г. № 443 "Об утверждении кандидатур на квотные должности в Секретариате Комиссии Таможенного союза".
197. Решение Комиссии Таможенного союза от 18 ноября 2010 г. № 444 "О проектах повестки дня заседания Межгосударственного Совета ЕврАзЭС (Высшего органа Таможенного союза) на уровне глав правительств и повестки дня заседания Межгосударственного Совета ЕврАзЭС (Высшего органа Таможенного союза) на уровне глав государств".
198. Решение Комиссии Таможенного союза от 18 ноября 2010 г. № 445 "О проекте Протокола о внесении изменений и дополнений в Соглашение о применении специальных защитных, антидемпинговых и компенсационных мер по отношению к третьим странам от 25 января 2008 года".
199. Решение Комиссии Таможенного союза от 18 ноября 2010 г. № 447 "О внесении изменений и дополнений в Договор о Комиссии Таможенного союза и Правила процедуры Комиссии Таможенного союза".
200. Решение Комиссии Таможенного союза от 18 ноября 2010 г. № 452 "О проекте Стратегии развития единой системы технического регулирования, применения санитарных, ветеринарных и фитосанитарных мер на 2011-2015 годы".
201. Решение Комиссии Таможенного союза от 18 ноября 2010 г. № 453 "О проектах документов в сфере технического регулирования Таможенного союза".

190. "Үкімет басшылары деңгейіндегі ЕурАзЭҚ Мемлекетаралық Кеңесі (Кеден одағының Жоғары органы) отырысының күн тәртібінің жобасы туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 14 қазандағы № 419 шешімі.
191. "Үкімет басшылары деңгейіндегі ЕурАзЭҚ Мемлекетаралық Кеңесінің (Кеден одағы Жоғары органының) "Мемлекет басшылары деңгейіндегі ЕурАзЭҚ Мемлекетаралық Кеңесі (Кеден одағының Жоғары органы) күн тәртібінің жобасы туралы" шешімінің жобасы туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 14 қазандағы № 420 шешімі.
192. "Кедендік әкелу баждары (баламалы қолданылатын өзге де баждар, салықтар мен алымдар) сомаларын есепке жатқызу және бөлу тетігін қолданудың алдын ала қорытындылары туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 14 қазандағы № 428 шешімі.
193. "Кеден одағы Комиссиясының сараптама және жұмыс топтарының 2010 жылғы қазан-желтоқсанға арналған кеңестерінің кестесі туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 14 қазандағы № 429 шешімі.
194. "Кеден одағы Комиссиясының кезекті отырысы күн тәртібінің жобасы туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 14 қазандағы № 430 шешімі.
195. "Кеден одағының сыртқы шекарасында көліктік бақылауды жүзеге асыру туралы келісімнің жобасы туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 14 қазандағы № 433 шешімі.
196. "Кеден одағы Комиссиясының Хатшылығындағы квоталық лауазымдарға кандидатураларды бекіту туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 18 қарашадағы № 443 шешімі.
197. "Үкімет басшылары деңгейіндегі ЕурАзЭҚ Мемлекетаралық Кеңесі (Кеден одағының Жоғары органы) отырысы күн тәртібінің және мемлекет басшылары деңгейіндегі ЕурАзЭҚ Мемлекетаралық Кеңесі (Кеден одағының Жоғары органы) отырысы күн тәртібінің жобалары туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 18 қарашадағы № 444 шешімі.
198. "2008 жылғы 25 қаңтардағы Үшінші елдерге қатысты арнайы қорғау, демпингке қарсы және өтемақы шараларын қолдану туралы келісімге өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы хаттаманың жобасы туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 18 қарашадағы № 445 шешімі.
199. "Кеден одағының Комиссиясы туралы шартқа және Кеден одағы Комиссиясы рәсімінің қағидаларына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 18 қарашадағы № 447 шешімі.
200. "Санитариялық, ветеринариялық және фитосанитариялық шараларды техникалық реттеудің, қолданудың бірыңғай жүйесін дамытудың 2011-2015 жылдарға арналған стратегиясының жобасы туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 18 қарашадағы № 452 шешімі.
201. "Кеден одағының техникалық реттеу саласындағы құжаттарының жобалары туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 18 қарашадағы № 453 шешімі.

202. Решение Комиссии Таможенного союза от 18 ноября 2010 г. № 457 "О проекте Соглашения о гармонизации законодательств государств – членов Таможенного союза в части установления ответственности за нарушение требований законодательства Таможенного союза в сфере технического регулирования, санитарных, ветеринарных и фитосанитарных мер".
203. Решение Комиссии Таможенного союза от 18 ноября 2010 г. № 462 "О переводе на английский язык и размещении на официальном сайте Комиссии Таможенного союза нормативных документов Таможенного союза".
204. Решение Комиссии Таможенного союза от 18 ноября 2010 г. № 463 "О мониторинге взимания косвенных налогов при экспорте и импорте товаров, выполнении работ, оказании услуг в Таможенном союзе".
205. Решение Комиссии Таможенного союза от 18 ноября 2010 г. № 465 "О перераспределении ассигнований, предусмотренных в смете расходов Комиссии Таможенного союза на 2010 год".
206. Решение Комиссии Таможенного союза от 18 ноября 2010 г. № 470 "О Концепции создания Интегрированной информационной системы внешней и взаимной торговли Таможенного союза и первоочередных мерах по ее реализации".
207. Решение Комиссии Таможенного союза от 18 ноября 2010 г. № 471 "О подготовке аналитических докладов о полномочиях Комиссии Таможенного союза".
208. Решение Комиссии Таможенного союза от 18 ноября 2010 г. № 473 "О проекте решения Межгосударственного Совета ЕврАзЭС (Высшего органа Таможенного союза) на уровне глав правительств "О международных договорах в сфере применения специальных защитных, антидемпинговых и компенсационных мер в Таможенном союзе в рамках ЕврАзЭС".
209. Решение Комиссии Таможенного союза от 18 ноября 2010 г. № 474 "О проекте повестки дня очередного заседания Комиссии Таможенного союза".
210. Решение Комиссии Таможенного союза от 8 декабря 2010 г. № 482 "О ходе выполнения Плана действий по формированию Единого экономического пространства Республики Беларусь, Республики Казахстан и Российской Федерации".
211. Решение Комиссии Таможенного союза от 8 декабря 2010 г. № 485 "О проекте Соглашения об осуществлении транспортного (автомобильного) контроля на внешней границе Таможенного союза".
212. Решение Комиссии Таможенного союза от 8 декабря 2010 г. № 486 "О проекте Соглашения об определении порядка уплаты вывозных таможенных пошлин (иных пошлин, налогов и сборов, имеющих эквивалентное действие) при вывозе товаров с единой таможенной территории Таможенного союза".

202. "Кеден одағының техникалық реттеу, санитариялық, ветеринариялық және фитосанитариялық шаралар саласындағы заңнамасының талаптарын бұзғаны үшін жауапкершілікті белгілеу бөлігінде Кеден одағына мүше мемлекеттердің заңнамаларын үйлестіру туралы келісімнің жобасы туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 18 қарашадағы № 457 шешімі.
203. "Кеден одағының нормативтік құжаттарын ағылшын тіліне аудару және Кеден одағы Комиссиясының ресми сайтында орналастыру туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 18 қарашадағы № 462 шешімі.
204. "Кеден одағында тауарлардың экспорты мен импорты, жұмыстарды орындау, қызметтер көрсету кезінде жанама салықтар алу мониторингі туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 18 қарашадағы № 463 шешімі.
205. "Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылға арналған шығыстар сметасында көзделген қаржыны қайта бөлу туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 18 қарашадағы № 465 шешімі.
206. "Кеден одағының сыртқы және өзара саудасының шоғырландырылған ақпараттық жүйесін құру тұжырымдамасы және оны іске асыру жөніндегі кезек күттірмейтін шаралар туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 18 қарашадағы № 470 шешімі.
207. "Кеден одағы Комиссиясының өкілеттіктері туралы талдамалық баяндамаларды дайындау туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 18 қарашадағы № 471 шешімі.
208. "Үкімет басшылары деңгейіндегі ЕурАзЭҚ Мемлекетаралық Кеңесінің (Кеден одағы Жоғары органының) "ЕурАзЭҚ шеңберінде Кеден одағында арнайы қорғау, демпингке қарсы және өтемақы шараларын қолдану саласындағы халықаралық шарттар туралы" шешімінің жобасы туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 18 қарашадағы № 473 шешімі.
209. "Кеден одағы Комиссиясының кезекті отырысының күн тәртібінің жобасы туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 18 қарашадағы № 474 шешімі.
210. "Беларусь Республикасының, Қазақстан Республикасының және Ресей Федерациясының бірыңғай экономикалық кеңістігін қалыптастыру жөніндегі іс-қимылдар жоспарының орындалу барысы туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 8 желтоқсандағы № 482 шешімі.
211. "Кеден одағының сыртқы шекарасында көліктік (автомобильдік) бақылауды жүзеге асыру туралы келісімнің жобасы туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 8 желтоқсандағы № 485 шешімі.
212. "Кеден одағының бірыңғай кедендік аумағынан тауарларды әкету кезінде кедендік әкету баждарын (баламалы қолданылатын өзге де баждарды, салықтар мен алымдарды) төлеу тәртібін айқындау туралы келісімнің жобасы туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 8 желтоқсандағы № 486 шешімі.

213. Решение Комиссии Таможенного союза от 8 декабря 2010 г. № 491 "О внесении изменений в нормативные правовые акты Комиссии Таможенного союза в области технического регулирования".
214. Решение Комиссии Таможенного союза от 8 декабря 2010 г. № 495 "О Положении о Координационном совете по информационным технологиям при Комиссии Таможенного союза".
215. Решение Комиссии Таможенного союза от 8 декабря 2010 г. № 499 "О штатном расписании Секретариата Комиссии Таможенного союза".
216. Решение Комиссии Таможенного союза от 8 декабря 2010 г. № 500 "О проектах Положения о проведении конкурса на замещение вакантных должностей в Секретариате Комиссии Таможенного союза и Положения о проведении аттестации сотрудников Секретариата Комиссии Таможенного союза".
217. Решение Комиссии Таможенного союза от 8 декабря 2010 г. № 501 "О вопросе применения нулевой ставки НДС при осуществлении международных перевозок в рамках Таможенного союза".
218. Решение Комиссии Таможенного союза от 8 декабря 2010 г. № 502 "О дальнейшей работе по развитию евразийской экономической интеграции".
219. Решение Комиссии Таможенного союза от 8 декабря 2010 г. № 503 "О Графике проведения совещаний экспертных и рабочих групп Комиссии Таможенного союза на 1 квартал 2011 года".
220. Решение Комиссии Таможенного союза от 8 декабря 2010 г. № 504 "О проекте повестки дня очередного заседания Комиссии Таможенного союза".
221. Решение Комиссии Таможенного союза от 25 января 2012 г. № 915 "О внесении дополнения в Решение Комиссии Таможенного союза от 18 июня 2010 г. № 293 "О некоторых вопросах переходного периода при взимании косвенных налогов при экспорте и импорте товаров, выполнении работ, оказании услуг в Таможенном союзе".

213. "Кеден одағы Комиссиясының техникалық реттеу саласындағы нормативтік құқықтық актілеріне өзгерістер енгізу туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 8 желтоқсандағы № 491 шешімі.
214. "Кеден одағының Комиссиясы жанындағы Ақпараттық технологиялар жөніндегі үйлестіру кеңесі туралы ереже туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 8 желтоқсандағы № 495 шешімі.
215. "Кеден одағы Комиссиясы Хатшылығының штат кестесі туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 8 желтоқсандағы № 499 шешімі.
216. "Кеден одағы Комиссиясының Хатшылығындағы бос лауазымдарға орналасуға конкурс өткізу туралы ереженің және Кеден одағы Комиссиясы Хатшылығының қызметкерлерін аттестаттаудан өткізу туралы ереженің жобалары туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 8 желтоқсандағы № 500 шешімі.
217. "Кеден одағы шеңберінде халықаралық тасымалдауларды жүзеге асыру кезінде ҚҚС-тың нөлдік мөлшерлемесін қолдану мәселесі туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 8 желтоқсандағы № 501 шешімі.
218. "Еуразиялық экономикалық интеграцияны дамыту жөніндеі одан әрі жүргізілетін жұмыс туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 8 желтоқсандағы № 502 шешімі.
219. "Кеден одағы Комиссиясының сараптама және жұмыс топтарының 2011 жылғы 1-тоқсанға арналған кеңестерін өткізу кестесі туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 8 желтоқсандағы № 503 шешімі.
220. "Кеден одағы Комиссиясының кезекті отырысының күн тәртібінің жобасы туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 8 желтоқсандағы № 504 шешімі.
221. "Кеден одағы Комиссиясының "Кеден одағында тауарлардың экспорты мен импорты, жұмыстарды орындау, қызметтер көрсету кезінде жанама салықтар алу кезіндегі өтпелі кезеңнің кейбір мәселелері туралы" 2010 жылғы 18 маусымдағы № 293 шешіміне толықтыру енгізу туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2012 жылғы 25 қаңтардағы № 915 шешімі.