Об установлении на 2020 год тарифных квот в отношении отдельных видов сельскохозяйственных товаров, ввозимых на таможенную территорию Евразийского экономического союза, а также объемов тарифных квот в отношении этих товаров, ввозимых на территории государств – членов Евразийского экономического союза
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 31 июля 2019 года № 127
В соответствии со статьями 44 и 45 Договора о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года, приложениями № 6 и 7 к указанному Договору и Договором о функционировании Таможенного союза в рамках многосторонней торговой системы от 19 мая 2011 года Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. Установить на 2020 год в отношении отдельных видов сельскохозяйственных товаров, ввозимых на таможенную территорию Евразийского экономического союза, тарифные квоты и распределить объемы тарифных квот в отношении этих товаров, ввозимых на территории государств – членов Евразийского экономического союза, согласно приложению (далее – тарифные квоты).
2. Установить, что тарифные квоты применяются в отношении ввозимых на таможенную территорию Евразийского экономического союза сельскохозяйственных товаров, помещаемых под таможенную процедуру выпуска для внутреннего потребления, за исключением товаров, происходящих и ввозимых из государств – участников СНГ.
3. Российской Федерации обеспечить распределение объемов тарифных квот между третьими странами в соответствии с законодательством Российской Федерации и обязательствами Российской Федерации в рамках Всемирной торговой организации.
4. Государствам – членам Евразийского экономического союза:
осуществлять распределение объемов тарифных квот между участниками внешнеторговой деятельности в соответствии со своим законодательством;
поручить уполномоченным органам исполнительной власти осуществлять выдачу лицензий на импорт товаров, указанных в пункте 1 настоящего Решения.
5. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования.
Врио Председателя Коллегии
Евразийской экономической коммиссии
К. Минасян
ПРИЛОЖЕНИЕ
к Решению Коллегии
Евразийской экономической
комиссии
от 31 июля 2019 г. № 127

Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағына әкелінетін ауыл шаруашылығы тауарларының жекелеген түрлеріне қатысты 2020 жылға арналған тарифтік квоталарды, сондай-ақ Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің аумағына әкелінетін осы тауарларға қатысты тарифтік квоталардың көлемдерін белгілеу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2019 жылғы 31 шілдедегі № 127 шешімі
2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шарттың 44 және 45-баптарына, көрсетілген Шартқа № 6 және 7-қосымшаларға және 2011 жылғы 19 мамырдағы Кеден одағының көптарапты сауда жүйесі шеңберінде жұмыс істеуі туралы шартқа сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы шешті:
1. Қосымшаға сәйкес Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағына әкелінетін ауыл шаруашылығы өнімдерінің жекелеген түрлеріне қатысты 2020 жылға арналған тарифтік квоталар белгіленсін және Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің аумағына әкелінетін осы тауарларға қатысты тарифтік квоталардың (бұдан әрі – тарифтік квоталар) көлемі бөлінсін.
2. Тарифтік квоталар ТМД-ға қатысушы мемлекеттерде шығарылатын және олардан әкелінетін тауарларды қоспағанда, Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағына әкелінетін, ішкі пайдалану үшін шығару кедендік рәсіміне орналастырылатын ауыл шаруашылығы тауарларына қатысты қолданылады деп белгіленсін.
3. Ресей Федерациясы тарифтік квоталардың көлемдерін Ресей Федерациясының заңнамасына және Дүниежүзілік сауда ұйымы шеңберінде Ресей Федерациясының міндеттемелеріне сәйкес үшінші елдер арасында бөлуді қамтамасыз етсін.
4. Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттер:
өз заңнамасына сәйкес тарифтік квоталардың көлемдерін сыртқы сауда қызметіне қатысушылар арасында бөлуді жүзеге асырсын;
атқарушы биліктің уәкілетті органдарына осы Шешімнің 1-тармағында көрсетілген тауарлар импортына лицензиялар беруді жүзеге асыруды тапсырсын.
5. Осы Шешім ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 30 күн өткен соң күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасы Төрағасының міндетін
уақытша атқарушы К. Минасян
Еуразиялық экономикалық
комиссия Алқасының
2019 жылғы 31 шілдедегі
№ 127 шешіміне
ҚОСЫМША

Отдельные виды сельскохозяйственных товаров, ввозимые в 2020 году на таможенную территорию Евразийского экономического союза, в отношении которых установлены тарифные квоты, и объемы тарифных квот на 2020 год в отношении этих товаров, ввозимых на территории государств – членов Евразийского экономического союза
Товары, в отношении которых установлены тарифные квоты
Объемы тарифных квот (тыс. тонн)
Наименование товара
Код ТН ВЭД ЕАЭС
Республика Армения
Республика Беларусь
Республика Казахстан
Кыргызская Республика
Российская Федерация
Мясо крупного рогатого скота, свежее или охлажденное

2020 жылы Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағына әкелінетін, оларға қатысты тарифтік квоталар белгіленген ауыл шаруашылығы тауарларының жекелеген түрлері және Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің аумағына әкелінетін осы тауарларға қатысты 2020 жылға арналған тарифтік квоталардың көлемі
Оларға қатысты тарифтік квоталар белгіленген тауарлар
Тарифтік квоталардың көлемі (мың тонна)
Тауардың атауы
ЕАЭО СЭҚ ТН коды
Армения Республикасы
Беларусь Республикасы
Қазақстан Республикасы
Қырғыз Республикасы
Ресей Федерациясы
Ірі қара малдың еті, жас немесе тоңазытылған

0201 10 000 1, 0201 20 200 1, 0201 20 300 1, 0201 20 500 1, 0201 20 900 1, 0201 30 000 4
0,0
0,0
21,0
5
40,0
Мясо крупного рогатого скота, замороженное
0202 10 000 1, 0202 20 100 1, 0202 20 300 1, 0202 20 500 1, 0202 20 900 1, 0202 30 100 4, 0202 30 500 4, 0202 30 900 4
530,0
Свинина свежая, охлажденная или замороженная
0203 11 100 1, 0203 11 900 1, 0203 12 110 1, 0203 12 190 1, 0203 12 900 1, 0203 19 110 1, 0203 19 130 1, 0203 19 150 1, 0203 19 550 1, 0203 19 590 1, 0203 19 900 1, 0203 21 100 1,
0203 21 900 1, 0203 22 110 1, 0203 22 190 1, 0203 22 900 1, 0203 29 110 1, 0203 29 130 1,
0203 29 150 1, 0203 29 550 1, 0203 29 550 2, 0203 29 590 1, 0203 29 900 1, 0203 29 900 2
0,0
20,0
0,0
3,5
0,0
Мясо и пищевые субпродукты домашней птицы, указанной в товарной позиции 0105, свежие, охлажденные или замороженные:
замороженные необваленные половины или четвертины тушек кур домашних и замороженные необваленные ножки кур домашних и куски из них
0207 14 200 1, 0207 14 600 1
0,0
0,0
128,0
58,0
250,0
обваленное мясо кур домашних свежее или охлажденное
0207 13 100 1
10,0
12,0
0,0
обваленное мясо кур домашних замороженное
0207 14 100 1
100,0
обваленное мясо индеек свежее или охлажденное
0207 26 100 1
0,9
0,0
замороженное обваленное мясо индеек
0207 27 100 1
14,0
замороженные необваленные части тушек индеек
0207 27 300 1, 0207 27 400 1, 0207 27 600 1, 0207 27 700 1
0,0
мясо и пищевые субпродукты домашней птицы, указанной в товарной позиции 0105, свежие, охлажденные или замороженные, выше не поименованные
0207 11 100 1, 0207 11 300 1, 0207 11 900 1, 0207 12 100 1, 0207 12 900 1, 0207 13 200 1, 0207 13 300 1, 0207 13 400 1, 0207 13 500 1, 0207 13 600 1, 0207 13 700 1, 0207 13 910 1, 0207 13 990 1, 0207 14 300 1, 0207 14 400 1, 0207 14 500 1, 0207 14 700 1, 0207 14 910 1, 0207 14 990 1, 0207 24 100 1, 0207 24 900 1, 0207 25 100 1, 0207 25 900 1, 0207 26 200 1, 0207 26 300 1, 0207 26 400 1, 0207 26 500 1, 0207 26 600 1, 0207 26 700 1, 0207 26 800 1, 0207 26 910 1, 0207 26 990 1, 0207 27 200 1, 0207 27 500 1, 0207 27 800 1, 0207 27 910 1, 0207 27 990 1, 0207 41 200 1, 0207 41 300 1, 0207 41 800 1, 0207 42 300 1, 0207 42 800 1, 0207 43 000 1, 0207 44 100 1, 0207 44 210 1, 0207 44 310 1, 0207 44 410 1, 0207 44 510 1, 0207 44 610 1, 0207 44 710 1, 0207 44 810 1, 0207 44 910 1, 0207 44 990 1, 0207 45 100 1, 0207 45 210 1, 0207 45 310 1, 0207 45 410 1, 0207 45 510 1, 0207 45 610 1, 0207 45 710 1, 0207 45 810 1, 0207 45 930 1, 0207 45 950 1, 0207 45 990 1, 0207 51 100 1, 0207 51 900 1, 0207 52 100 1, 0207 52 900 1, 0207 53 000 1, 0207 54 100 1, 0207 54 210 1, 0207 54 310 1, 0207 54 410 1, 0207 54 510 1, 0207 54 610 1, 0207 54 710 1, 0207 54 810 1, 0207 54 910 1, 0207 54 990 1, 0207 55 100 1, 0207 55 210 1, 0207 55 310 1, 0207 55 410 1, 0207 55 510 1, 0207 55 610 1, 0207 55 710 1, 0207 55 810 1, 0207 55 930 1, 0207 55 950 1, 0207 55 990 1, 0207 60 050 1, 0207 60 100 1, 0207 60 210 1, 0207 60 310 1, 0207 60 410 1, 0207 60 510 1, 0207 60 610 1, 0207 60 810 1, 0207 60 910 1, 0207 60 990 1
0,0
0,0
0,0
Отдельные виды молочной сыворотки и видоизмененной молочной сыворотки, в порошке, гранулах или в других твердых видах, без добавления сахара или других подслащивающих веществ

0201 10 000 1, 0201 20 200 1, 0201 20 300 1, 0201 20 500 1, 0201 20 900 1, 0201 30 000 4
0,0
0,0
21,0
5
40,0
Ірі қара малдың еті,мұздатылған
0202 10 000 1, 0202 20 100 1, 0202 20 300 1, 0202 20 500 1, 0202 20 900 1, 0202 30 100 4, 0202 30 500 4, 0202 30 900 4
530,0
Шошқаның жас еті, тоңазытылған немесе мұздатылған
0203 11 100 1, 0203 11 900 1, 0203 12 110 1, 0203 12 190 1, 0203 12 900 1, 0203 19 110 1, 0203 19 130 1, 0203 19 150 1, 0203 19 550 1, 0203 19 590 1, 0203 19 900 1, 0203 21 100 1, 0203 21 900 1, 0203 22 110 1, 0203 22 190 1, 0203 22 900 1, 0203 29 110 1, 0203 29 130 1, 0203 29 150 1, 0203 29 550 1, 0203 29 550 2, 0203 29 590 1, 0203 29 900 1, 0203 29 900 2
0,0
20,0
0,0
3,5
0,0
0105 тауар позициясында көрсетілген үй құсының еті және тағамдық қосымша өнімдері, жас, тоңазытылған немесе мұздатылған:
мұздатылған сүйегі сылынбаған үй тауықтарының тұтас етінің жартысы немесе төрттен бір бөлігі және мұздатылған сүйегі сылынбаған үй тауықтарының аяқтары мен олардан тілімдер
0207 14 200 1, 0207 14 600 1
0,0
0,0
128,0
58,0
250,0
үй тауықтарының жас немесе тоңазытылған сүйегі сылынған еті
0207 13 100 1
10,0
12,0
0,0
үй тауықтарының
мұздатылған сүйегі сылынған еті
0207 14 100 1
100,0
күркетауықтың жас немесе тоңазытылған сүйегі сылынған еті
0207 26 100 1
0,9
0,0
күркетауықтың тоңазытылған сүйегі сылынған еті
0207 27 100 1
14,0
мұздатылған сүйегі сылынбаған күркетауықтың тұтас етінің бөліктері
0207 27 300 1, 0207 27 400 1, 0207 27 600 1, 0207 27 700 1
0,0
жоғарыда аталмаған, 0105 тауар позициясында көрсетілген үй құсының жас, тоңазытылған немесе мұздатылған еті және тағамдық қосымша өнімдері
0207 11 100 1, 0207 11 300 1, 0207 11 900 1, 0207 12 100 1, 0207 12 900 1, 0207 13 200 1, 0207 13 300 1, 0207 13 400 1, 0207 13 500 1, 0207 13 600 1, 0207 13 700 1, 0207 13 910 1, 0207 13 990 1, 0207 14 300 1, 0207 14 400 1, 0207 14 500 1, 0207 14 700 1, 0207 14 910 1, 0207 14 990 1, 0207 24 100 1, 0207 24 900 1, 0207 25 100 1, 0207 25 900 1, 0207 26 200 1, 0207 26 300 1, 0207 26 400 1, 0207 26 500 1, 0207 26 600 1, 0207 26 700 1, 0207 26 800 1, 0207 26 910 1, 0207 26 990 1, 0207 27 200 1, 0207 27 500 1, 0207 27 800 1, 0207 27 910 1, 0207 27 990 1, 0207 41 200 1, 0207 41 300 1, 0207 41 800 1, 0207 42 300 1, 0207 42 800 1, 0207 43 000 1, 0207 44 100 1, 0207 44 210 1, 0207 44 310 1, 0207 44 410 1, 0207 44 510 1, 0207 44 610 1, 0207 44 710 1, 0207 44 810 1, 0207 44 910 1, 0207 44 990 1, 0207 45 100 1, 0207 45 210 1, 0207 45 310 1, 0207 45 410 1, 0207 45 510 1, 0207 45 610 1, 0207 45 710 1, 0207 45 810 1, 0207 45 930 1, 0207 45 950 1, 0207 45 990 1, 0207 51 100 1, 0207 51 900 1, 0207 52 100 1, 0207 52 900 1, 0207 53 000 1, 0207 54 100 1, 0207 54 210 1, 0207 54 310 1, 0207 54 410 1, 0207 54 510 1, 0207 54 610 1, 0207 54 710 1, 0207 54 810 1, 0207 54 910 1, 0207 54 990 1, 0207 55 100 1, 0207 55 210 1, 0207 55 310 1, 0207 55 410 1, 0207 55 510 1, 0207 55 610 1, 0207 55 710 1, 0207 55 810 1, 0207 55 930 1, 0207 55 950 1, 0207 55 990 1, 0207 60 050 1, 0207 60 100 1, 0207 60 210 1, 0207 60 310 1, 0207 60 410 1, 0207 60 510 1, 0207 60 610 1, 0207 60 810 1, 0207 60 910 1, 0207 60 990 1
0,0
0,0
0,0
Сүт сарысуының және сүт сарысуының түрі өзгертілген қант немесе басқа да тәтті дәм беретін заттар қосылмаған ұнтақ, түйіршік немесе басқа да қатты түріндегі жекелеген түрлері