Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы мүшесінің өкілеттіктерін мерзімінен бұрын тоқтату туралы
Жоғары Еуразиялық экономикалық Кеңестің 2020 жылғы 6 қарашадағы № 7 шешімі
2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шарттың 12-бабы 2-тармағының 2-тармақшасына, Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңестің 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 98 шешімімен бекітілген Еуразиялық экономикалық комиссияның Жұмыс регламентінің 54 және 55-тармақтарына сәйкес Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңес шешті:
Қазақстан Республикасынан Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының мүшесі Серік Мақашұлы Жұманғариннің өкілеттіктері мерзімінен бұрын тоқтатылсын.
Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңес мүшелері:
Армения Беларусь Қазақстан Қырғыз Ресей
Республикасынан Республикасынан Республикасынан Республикасынан Федерациясынан

О досрочном прекращении полномочий члена Коллегии Евразийской экономической комиссии
Решение Высшего Евразийского экономического совета от 6 ноября 2020 года № 7.
В соответствии с подпунктом 2 пункта 2 статьи 12 Договора о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года, пунктами 54 и 55 Регламента работы Евразийской экономической комиссии, утвержденного Решением Высшего Евразийского экономического совета от 23 декабря 2014 г. № 98, Высший Евразийский экономический совет решил:
Прекратить досрочно полномочия члена Коллегии Евразийской экономической комиссии от Республики Казахстан Жумангарина Серика Макашевича.
Члены Высшего Евразийского экономического совета:
От Республики Армения
От Республики Беларусь
От Республики Казахстан
От Кыргызской Республики
От Российской Федерации