О внесении изменений в некоторые решения Коллегии Евразийской экономической комиссии
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 11 октября 2021 года № 137.
В связи с принятием новой редакции единой Товарной номенклатуры внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического союза на основе 7-го издания Гармонизированной системы описания и кодирования товаров Всемирной таможенной организации, в соответствии со статьями 45 и 46 Договора о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года и статьей 19 Таможенного кодекса Евразийского экономического союза Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. Внести в решения Коллегии Евразийской экономической комиссии изменения согласно приложению.
2. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования, но не ранее 1 января 2022 г.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической комиссии
М. Мясникович
ПРИЛОЖЕНИЕ
к Решению Коллегии
Евразийской экономической комиссии
от 11 октября 2021 г. № 137
ИЗМЕНЕНИЯ,
вносимые в решения Коллегии Евразийской экономической комиссии
1. В Едином перечне товаров, к которым применяются запреты или ограничения на ввоз или вывоз государствами – членами Таможенного союза в рамках Евразийского экономического сообщества в торговле с третьими странами (приложение № 1 к Решению Коллегии Евразийской экономической комиссии от 16 августа 2012 г. № 134):
а) в разделе 1.5 позицию "Опилки и древесные отходы из саксаула" в графе второй изложить в следующей редакции:
"из 4401 31 000 0
из 4401 32 000 0
из 4401 39 000 0
из 4401 41 000 0
из 4401 49 000 0";
б) в разделе 2.28 таблицу изложить в следующей редакции:
"
Наименование товара
Код ТН ВЭД ЕАЭС
Ель обыкновенная вида "Picea abies Karst." и пихта белая европейская вида "Abies alba Mill."*
4403 23 120 0
4403 23 180 0
4403 24 200 0
Сосна обыкновенная вида "Pinus sylvestris L."*
4403 21 120 0
4403 21 180 0
4403 22 200 0";
2. В Решении Коллегии Евразийской экономической комиссии "О мерах нетарифного регулирования" от 21 апреля 2015 г. № 30:
а) в перечне товаров, в отношении которых установлен запрет ввоза на таможенную территорию Евразийского экономического союза и (или) вывоза с таможенной территории Евразийского экономического союза (приложение № 1 к указанному Решению):
в разделе 1.1:
в списке D:
позицию 1 изложить в следующей редакции:
"1. Охлаждающие смеси
из 3827 (кроме 3827 12 000 0)";
позиции 3 и 5 после слов "из 8418 10 800" дополнить словами "из 8418 10 900 0";
в позиции 6 слова "из 8479 89 970 8" заменить словами "из 8479 89 970 7";

Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2021 жылғы 11 қазандағы № 137 шешімі
Дүниежүзілік кеден ұйымының Тауарларды сипаттау мен кодтаудың үйлестірілген жүйесінің 7-ші басылымы негізінде Еуразиялық экономикалық одақтың сыртқы экономикалық қызметінің бірыңғай Тауар номенклатурасының жаңа редакциясының қабылдануына байланысты,2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шарттың 45 және 46-баптарына және Еуразиялық экономикалық одақтың Кеден кодексінің 19-бабына сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы шешті:
1. Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының шешімдеріне қосымшаға сәйкес өзгерістер енгізілсін.
2. Осы Шешім ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 30 күн өткен соң күшіне енеді, бірақ 2022 жылғы 1 қаңтардан ерте емес.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы
М. Мясникович
Еуразиялық экономикалық
комиссия Алқасының
2021 жылғы 11 қазандағы
№ 137 шешіміне
ҚОСЫМША
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының шешімдеріне енгізілетін өзгерістер
1. Еуразиялық экономикалық қоғамдастық шеңберінде Кеден одағына мүше мемлекеттердің үшінші елдермен саудада әкелуіне немесе әкетуіне тыйым салулар немесе шектеулер қолданылатын тауарлардың бірыңғай тізбесінде (Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2012 жылғы 16 тамыздағы № 134 шешіміне № 1 қосымша):
а) 1.5-бөлімдегі екінші бағандағы "Сексеуіл үгінділері мен сүрек қалдықтары" деген позиция мынадай редакцияда жазылсын:
"4401 31 000 0-тен
4401 32 000 0-тен
4401 39 000 0-тен
4401 41 000 0-тен
4401 49 000 0-тен";
б) 2.28-бөлімде кесте мынадай редакцияда жазылсын:
"
Тауардың атауы
ЕАЭО СЭҚ ТН коды
"Picea abies Karst." түрлі жай шырша және "Abies alba Mill." түрлі еуропалық ақ самырсын*
4403 23 120 0
4403 23 180 0
4403 24 200 0
"Pinus sylvestris L." түрлі жай қарағай*
4403 21 120 0
4403 21 180 0
4403 22 200 0";
2. Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының "Тарифтік емес реттеу шаралары туралы" 2015 жылғы 21 сәуірдегі № 30 шешімінде:
а) Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағына әкелуге және (немесе) Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағынан әкетуге тыйым салу белгіленген тауарлардың тізбесінде (көрсетілген шешімге № 1 қосымша):
1.1-бөлімде:
d тізімінде:
1-позиция мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Салқындатқыш қоспалар
3827-тен (3827 12 000 0 басқа)";
3 және 5-позициялар "8418 10 800-ден" деген сөздерден кейін "8418 10 900 0-ден" деген сөздермен толықтырылсын;
6-позициядағы "8479 89 970 8-ден" деген сөздер "8479 89 970 7-ден" деген сөздермен ауыстырылсын;

позицию 8 в графе второй изложить в следующей редакции: "из 3907 29 900";
в списке Е код "2903 39 110 0" ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодом "2903 61 000 0" ТН ВЭД ЕАЭС;
в разделе 1.2:
в позиции 1:
слова "из 8106 00 100 0" заменить словами "из 8106 90 000 0";
слова "из 8107 30 000 0" исключить;
после слов "из 8108 30 000 0" дополнить словами "из 8109 31 000 0";
слова "из 8109 30 000 0" заменить словами "из 8109 39 000 0";
после слов "из 8112 22 000 0" дополнить словами "из 8112 31 000 0 из 8112 41 000 1";
слова "из 8112 92 100 0" заменить словами "из 8112 61 000 0";
слова "из 8112 92 210 9" заменить словами "из 8112 92 210 8";
в позиции 7:
слова "из 8548 10" заменить словами "из 8549 11 000 0";
после слов "из 7001 00 100 0" дополнить словами "из 8549 31 000 1 из 8549 91 000 1";
в позиции 19:
после слов "из 4401 39 000 0" дополнить словами "из 4401 41 000 0";
слова "из 4401 40" заменить словами "из 4401 49 000 0";
в позиции 20 слова "из 5703 20 из 5703 30" заменить словами "из 5703 21 000 из 5703 29 000 из 5703 31 000 из 5703 39 000";
в позиции 4 раздела 1.4 код "2910 90 000 0" ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодом "2910 50 000 0" ТН ВЭД ЕАЭС;
б) в перечне товаров, в отношении которых установлен разрешительный порядок ввоза на таможенную территорию Евразийского экономического союза и (или) вывоза с таможенной территории Евразийского экономического союза (приложение № 2 к указанному Решению):
список F раздела 2.1 изложить в следующей редакции:
"Список F
Наименование товара
Код ТН ВЭД ЕАЭС
Формула
Вещество
Название
Группа I
CHF2CHF2
ГФУ-134
1,1,2,2- тетрафторэтан
из 2903 45 000 0
CH2FCF3
ГФУ-134а
1,1,1,2-тетрафторэтан
из 2903 45 000 0
CH2FCHF2
ГФУ-143
1,1,2-трифторэтан
из 2903 44 000 0
CHF2CH2CF3
ГФУ-245fа
1,1,1,3,3- пентафторпропан
из 2903 47 000 0
CF3CH2CF2CH3
ГФУ-365mfc
1,1,1,3,3-пентафторбутан
из 2903 48 000 0
CF3CHFCF3
ГФУ-227еа
1,1,1,2,3,3,3- гептафторпропан
из 2903 46 000 0
CH2FCF2CF3
ГФУ-236сb
1,1,1,2,2,3- гексафторпропан
из 2903 46 000 0
CHF2CHFCF3
ГФУ-236еа
1,1,1,2,3,3- гексафторпропан
из 2903 46 000 0
CF3CH2CF3
ГФУ-236fа
1,1,1,3,3,3- гексафторпропан
из 2903 46 000 0
CH2FCF2CHF2
ГФУ-245са
1,1,2,2,3- пентафторпропан
из 2903 47 000 0
CF3CHFCHFCF2CF3
ГФУ-43-10mee
1,1,1,2,2,3,4,5,5,5- декафторпентан
из 2903 48 000 0
CH2F2
ГФУ-32
дифторметан
2903 42 000 0
CHF2CF3
ГФУ-125
пентафторэтан

екінші бағандағы 8-позиция мынадай редакцияда жазылсын: "3907 29 900-ден";
Е тізімінде ЕАЭО СЭҚ ТН "2903 39 110 0" коды ЕАЭО СЭҚ ТН "2903 61 000 0" кодымен ауыстырылсын;
1.2-бөлімде:
1-позицияда:
"8106 00 100 0-ден" деген сөздер "8106 90 000 0-ден" деген сөздермен ауыстырылсын;
"8107 30 000 0-ден" деген сөздер алып тасталсын;
"8108 30 000 0-ден" деген сөздерден кейін "8109 31 000 0-ден" деген сөздермен толықтырылсын;
"8109 30 000 0-ден"деген сөздер "8109 39 000 0-ден" деген сөздермен ауыстырылсын;
"8112 22 000 0-ден" деген сөздерден кейін "8112 31 000 0-ден 8112 41 000 1-ден" деген сөздермен толықтырылсын;
"8112 92 100 0-ден" деген сөздер "8112 61 000 0-ден" деген сөздермен ауыстырылсын;
"8112 92 210 9-дан" деген сөздер "8112 92 210 8-ден" деген сөздермен ауыстырылсын;
7-позицияда:
"8548 10-нан" деген сөздер "8549 11 000 0-ден" деген сөздермен ауыстырылсын;
"7001 00 100 0-ден" деген сөздерден кейін "8549 31 000 1-ден 8549 91 000 1-ден" деген сөздермен толықтырылсын;
19-позицияда:
"4401 39 000 0-ден" деген сөздерден кейін "4401 41 000 0-ден" деген сөздермен толықтырылсын;
"4401 40-тан" деген сөздер "4401 49 000 0-ден" деген сөздермен ауыстырылсын;
20-позициядағы "5703 20-дан 5703 30-дан" деген сөздер "5703 21 000-ден 5703 29 000-ден 5703 31 000-ден 5703 39 000-ден" деген сөздермен ауыстырылсын;
1.4-бөлімнің 4-позициясындағы ЕАЭО СЭҚ ТН "2910 90 000 0" коды ЕАЭО СЭҚ ТН "2910 50 000 0" кодымен ауыстырылсын;
б) өздеріне қатысты Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағына әкелудің және (немесе) Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағынан әкетудің рұқсат беру тәртібі белгіленген тауарлардың тізбесінде (көрсетілген Шешімге № 2 қосымша):
2.1-бөлімнің F тізімі мынадай редакцияда жазылсын:
"F тізімі
Тауардың атауы
ЕАЭО СЭҚ ТН коды
Формула
Зат
Аты
I топ
CHF2CHF2
ГФУ-134
1,1,2,2- тетрафторэтан
2903 45 000 0-ден
CH2FCF3
ГФУ-134а
1,1,1,2-тетрафторэтан
2903 45 000 0-ден
CH2FCHF2
ГФУ-143
1,1,2-трифторэтан
из 2903 44 000 0-ден
CHF2CH2CF3
ГФУ-245fа
1,1,1,3,3- пентафторпропан
2903 47 000 0-ден
CF3CH2CF2CH3
ГФУ-365mfc
1,1,1,3,3-пентафторбутан
2903 48 000 0-ден
CF3CHFCF3
ГФУ-227еа
1,1,1,2,3,3,3- гептафторпропан
2903 46 000 0-ден
CH2FCF2CF3
ГФУ-236сb
1,1,1,2,2,3- гексафторпропан
2903 46 000 0-ден
CHF2CHFCF3
ГФУ-236еа
1,1,1,2,3,3- гексафторпропан
2903 46 000 0-ден
CF3CH2CF3
ГФУ-236fа
1,1,1,3,3,3- гексафторпропан
2903 46 000 0-ден
CH2FCF2CHF2
ГФУ-245са
1,1,2,2,3- пентафторпропан
2903 47 000 0-ден
CF3CHFCHFCF2CF3
ГФУ-43-10mee
1,1,1,2,2,3,4,5,5,5- декафторпентан
2903 48 000 0-ден
CH2F2
ГФУ-32
дифторметан
2903 42 000 0
CHF2CF3
ГФУ-125
пентафторэтан

из 2903 44 000 0
CH3CF3
ГФУ-143а
1,1,1-трифторэтан
из 2903 44 000 0
CH3F
ГФУ-41
фторметан
из 2903 43 000 0
CH2FCH2F
ГФУ-152
1,2-дифторэтан
из 2903 43 000 0
CH3CHF2
ГФУ-152а
1,1-дифторэтан
из 2903 43 000 0
Группа II
CHF3
ГФУ-23
трифторметан
2903 41 000 0";
в разделе 2.3:
в позиции 34:
слова "из 8106 00 100 0" заменить словами "из 8106 90 000 0";
слова "из 8107 30 000 0" исключить;
после слов "из 8108 30 000 0" дополнить словами "из 8109 31 000 0";
слова "из 8109 30 000 0" заменить словами "из 8109 39 000 0";
после слов "из 8112 22 000 0" дополнить словами "из 8112 41 000 1";
после слов "из 8112 52 000 0" дополнить словами "из 8112 61 000 0";
слова "из 8112 92 210 9" заменить словами "из 8112 92 210 8";
в позиции 37 слова "из 8548 10 910 0" заменить словами "из 8549 11 000 0";
позицию 38 в графе второй изложить в следующей редакции:
"из 8549 11 000 0
из 8549 12 000 0
из 8549 14 000 0
из 8549 19 000 0";
в разделе 2.4 таблицу изложить в следующей редакции:
"
Наименование товара
Код ТН ВЭД ЕАЭС
Ископаемые остатки любых организмов, независимо от формы
их сохранности, их отпечатки и следы их жизнедеятельности,
кости ископаемых животных
из 9601
из 9705 22 000 0
из 9705 29 000 0
Коллекции и предметы коллекционирования по минералогии
из 9705 22 000 0
из 9705 29 000 0";
в разделе 2.6:
позицию 2.1 изложить в следующей редакции:
"2.1. Кедровые орехи, в скорлупе и без скорлупы
0802 91 000
0802 92 000 0
из 0811 90 390 0
из 0811 90 950 0";
в позиции 3.1 код "1211" ТН ВЭД ЕАЭС заменить словами "из 1211";
в позиции 1 таблицы 3 раздела 2.10 код "9021 29 000 0***" ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодом "9021 29 000 9***" ТН ВЭД ЕАЭС;
в разделе 2.12:
в списке I:
в позициях 1, 2, 4, 18, 20, 22, 30, 71, 83, 94, 104, 107 – 109, 113, 115, 135, 136, 145, 257, 337, 378 и 379 код "2933 39 990 0" ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодом "2933 39 980 0" ТН ВЭД ЕАЭС;
в позициях 6, 8, 17, 45 – 47, 52, 103, 105, 106, 110, 114, 133, 138, 139, 160, 215, 239 и 266 код "2933 33 000 0" ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодом "2933 33 000 9" ТН ВЭД ЕАЭС;
в позициях 11, 84 и 122 код "2934 99 900 0" ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодом "2934 92 000 0" ТН ВЭД ЕАЭС;
в позициях 12, 13, 25, 26, 85 и 102 код "2933 39 990 0" ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодом "2933 34 000 0" ТН ВЭД ЕАЭС;
в позициях 43, 44, 48, 63, 77, 78, 118, 134, 141, 143, 224, 249, 299, 310, 339 и 353 код "2934 99 900 0" ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодом "2934 99 800 0" ТН ВЭД ЕАЭС;

2903 44 000 0-ден
CH3CF3
ГФУ-143а
1,1,1-трифторэтан
2903 44 000 0-ден
CH3F
ГФУ-41
фторметан
2903 43 000 0-ден
CH2FCH2F
ГФУ-152
1,2-дифторэтан
2903 43 000 0-ден
CH3CHF2
ГФУ-152а
1,1-дифторэтан
2903 43 000 0-ден
II топ
CHF3
ГФУ-23
трифторметан
2903 41 000 0";
2.3-бөлімде:
34-позицияда:
"8106 00 100 0-ден" деген сөздер "8106 90 000 0-ден" деген сөздермен ауыстырылсын;
"8107 30 000 0-ден" деген сөздер алып тасталсын;
"8108 30 000 0-ден" деген сөздерден кейін "8109 31 000 0-ден" деген сөздермен толықтырылсын;
"8109 30 000 0-ден" деген сөздер "8109 39 000 0-ден" деген сөздермен ауыстырылсын;
"8112 22 000 0-ден" деген сөздерден кейін "8112 41 000 1-ден" деген сөздермен толықтырылсын;
"8112 52 000 0-ден" деген сөздерден кейін "8112 61 000 0-ден" деген сөздермен толықтырылсын;
"8112 92 210 9-дан "деген сөздер "8112 92 210 8-ден" деген сөздермен ауыстырылсын;
37-позициядағы "8548 10 910 0-ден" деген сөздер "8549 11 000 0-ден" деген сөздермен ауыстырылсын;
екінші бағандағы 38-позиция мынадай редакцияда жазылсын:
"8549 11 000 0-ден
8549 12 000 0-ден
8549 14 000 0-ден
8549 19 000 0-ден";
2.4-бөлімде кесте мынадай редакцияда жазылсын:
"
Тауардың атауы
ЕАЭО СЭҚ ТН коды
Сақталу нысанына қарамастан кез келген организмдердің қазба қалдықтары, олардың із бедерлері мен тіршілік әрекетінің іздері, қазбалы жануарлардың сүйектері
9601-ден
9705 22 000 0-ден
9705 29 000 0-ден
Минералогия бойынша коллекциялар мен коллекциялау заттары
9705 22 000 0-ден
з 9705 29 000 0-ден";
2.6-бөлімде:
2.1-позиция мынадай редакцияда жазылсын:
"2.1. Кедр жаңғақтары, қабықта және қабықсыз
0802 91 000
0802 92 000 0
0811 90 390 0-ден
0811 90 950 0-ден";
3.1-позициядағы ЕАЭО СЭҚ ТН "1211" коды "1211-ден" деген сөздермен ауыстырылсын;
2.10-бөлімнің 3-кестесінің 1-позициясындағы ЕАЭО СЭҚ ТН "9021 29 000 0***" коды ЕАЭО СЭҚ ТН "9021 29 000 9***" кодымен ауыстырылсын;
2.12-бөлімде:
I тізімде:
1, 2, 4, 18, 20, 22, 30, 71, 83, 94, 104, 107 – 109, 113, 115, 135, 136, 145, 257, 337, 378 және 379-позициялардағы ЕАЭО СЭҚ ТН "2933 39 990 0" коды ЕАЭО СЭҚ ТН "2933 39 980 0" кодымен ауыстырылсын;
6, 8, 17, 45 – 47, 52, 103, 105, 106, 110, 114, 133, 138, 139, 160, 215, 239 және 266-позициялардағы ЕАЭО СЭҚ ТН "2933 33 000 0" коды ЕАЭО СЭҚ ТН "2933 33 000 9" кодымен ауыстырылсын;
11, 84 және 122-позициялардағы ЕАЭО СЭҚ ТН "2934 99 900 0" коды ЕАЭО СЭҚ ТН "2934 92 000 0" кодымен ауыстырылсын;
12, 13, 25, 26, 85 және 102-позициялардағы ЕАЭО СЭҚ ТН "2933 39 990 0" коды ЕАЭО СЭҚ ТН "2933 34 000 0" кодымен ауыстырылсын;
43, 44, 48, 63, 77, 78, 118, 134, 141, 143, 224, 249, 299, 310, 339 және 353-позициялардағы ЕАЭО СЭҚ ТН "2934 99 900 0" коды ЕАЭО СЭҚ ТН "2934 99 800 0" кодымен ауыстырылсын;

в позициях 51, 79, 96 и 123 – 130 код "3004 49 000 9" ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодом "3004 49 000 8" ТН ВЭД ЕАЭС;
в позициях 57 и 142 код "2939 71 000 0" ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодом "2939 72 000 0" ТН ВЭД ЕАЭС;
в позициях 61, 67, 116, 179, 180, 237, 298, 307, 309 и 314 код "1211 90 860 9" заменить кодом "1211 90 860 8";
в позиции 120 код "2933 39 990 0" ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодом "2933 33 000 1" ТН ВЭД ЕАЭС;
в позициях 151 и 170 код "3004 90 000 9" ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодом "3004 90 000 8" ТН ВЭД ЕАЭС;
в позициях 201 и 214 код "2939 71 000 0" ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодом "2939 45 000 0" ТН ВЭД ЕАЭС;
в позициях 227, 281 и 321 код "2930 90 950 9" ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодом "2930 90 950 8" ТН ВЭД ЕАЭС;
в позициях 358 и 361 код "2939 71 000 0" ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодом "2939 49 000 0" ТН ВЭД ЕАЭС;
в списке III:
в позициях 5, 16 – 18, 23 и 41 код "2933 39 990 0" ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодом "2933 39 980 0" ТН ВЭД ЕАЭС;
в позиции 6 код "2903 39 190 0" ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодом "2903 69 000 0" ТН ВЭД ЕАЭС;
в позиции 22 код "2933 39 990 0" ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодом "2933 36 000 0" ТН ВЭД ЕАЭС;
в разделе 2.13:
в позициях 1 и 37 слова "из 1211 90 860 9" заменить словами "из 1211 90 860 8";
в позиции 4 слова "из 2933 39 990 0" заменить словами "из 2933 39 980 0";
в позиции 14 слова "из 2930 90 950 9" заменить словами "из 2930 90 950 8";
в разделе 2.14:
в позиции 8 слова "из 2106 90 920 0" заменить словами "из 2106 90 930 0", слова "из 2106 90 980 9" заменить словами "из 2106 90 980 8";
дополнить позицией 11 следующего содержания:
"11. Плацебо и наборы обезличенных клинических препаратов для проведения одобренных клинических исследований простым слепым (или двойным слепым) методом, расфасованные в виде дозированных форм
3006 93 000 0";
в разделе 2.17:
в позиции 1 слова "из 8517 70 900 1" заменить словами "из 8517 79 000 1";
в позиции 2:
слова "из 9006 51 000 0", "из 9006 52 000 9" исключить;
после слов "из 9006 53 100 0" дополнить словами "из 9006 53 800 9 из 9006 59 000 9";
слова "из 8525 80" заменить словами "из 8525 81 из 8525 82 из 8525 83 из 8525 89";
в разделе 2.19:
в позиции 7:
после слов "8517 11 000 0" дополнить словами "из 8517 13 000 0";

51, 79, 96 және 123 – 130-позициялардағы ЕАЭО СЭҚ ТН "3004 49 000 9" коды ЕАЭО СЭҚ ТН "3004 49 000 8" кодымен ауыстырылсын;
57 және 142-позициялардағы ЕАЭО СЭҚ ТН "2939 71 000 0" коды ЕАЭО СЭҚ ТН" 2939 72 000 0 " кодымен ауыстырылсын;
61, 67, 116, 179, 180, 237, 298, 307, 309 және 314-позициялардағы "1211 90 860 9" коды "1211 90 860 8" кодымен ауыстырылсын;
120-позициядағы ЕАЭО СЭҚ ТН "2933 39 990 0" коды ЕАЭО СЭҚ ТН "2933 33 000 1" кодымен ауыстырылсын;
151 және 170-позициялардағы ЕАЭО СЭҚ ТН "3004 90 000 9" коды ЕАЭО СЭҚ ТН "3004 90 000 8" кодымен ауыстырылсын;
201 және 214-позициялардағы ЕАЭО СЭҚ ТН "2939 71 000 0" коды ЕАЭО СЭҚ ТН "2939 45 000 0" кодымен ауыстырылсын;
227, 281 және 321 позициялардағы ЕАЭО СЭҚ ТН "2930 90 950 9" коды ЕАЭО СЭҚ ТН "2930 90 950 8" кодымен ауыстырылсын;
358 және 361-позициялардағы ЕАЭО СЭҚ ТН "2939 71 000 0" коды ЕАЭО СЭҚ ТН "2939 49 000 0" кодымен ауыстырылсын;
III тізімде:
5, 16 – 18, 23 және 41-позициялардағы ЕАЭО СЭҚ ТН "2933 39 990 0" коды ЕАЭО СЭҚ ТН "2933 39 980 0" кодымен ауыстырылсын;
6-позициядағы ЕАЭО СЭҚ ТН "2903 39 190 0" коды ЕАЭО СЭҚ ТН "2903 69 000 0" кодымен ауыстырылсын;
22-позициядағы ЕАЭО СЭҚ ТН "2933 39 990 0" коды ЕАЭО СЭҚ ТН "2933 36 000 0" кодымен ауыстырылсын;
2.13-бөлімде:
1 және 37-позициялардағы "1211 90 860 9-дан" деген сөздер "1211 90 860 8-ден" деген сөздермен ауыстырылсын;
4-позициядағы "2933 39 990 0-ден" деген сөздер "2933 39 980 0-ден" деген сөздермен ауыстырылсын;
14-позициядағы "2930 90 950 9-дан" деген сөздер "2930 90 950 8-ден" деген сөздермен ауыстырылсын;
2.14-бөлімде:
8-позициядағы "2106 90 920 0-ден" деген сөздер "2106 90 930 0-ден" деген сөздермен ауыстырылсын, "2106 90 980 9-дан" деген сөздер "2106 90 980 8-ден" деген сөздермен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 11-позициямен толықтырылсын:
"11. Плацебо және қарапайым соқыр (немесе қос соқыр) әдіспен мақұлданған клиникалық зерттеулер жүргізуге арналған иесіздендірілген, дозаланған нысандар түрінде өлшеніп салынған клиникалық препараттар жиынтығы
3006 93 000 0";
2.17-бөлімде:
1-позициядағы "8517 70 900 1-ден" деген сөздер "8517 79 000 1-ден" деген сөздермен ауыстырылсын;
2-позицияда:
"9006 51 000 0-ден", "9006 52 000 9-дан" деген сөздер алып тасталсын;
"9006 53 100 0-ден" деген сөздерден кейін "9006 53 800 9-дан 9006 59 000 9-дан" деген сөздермен толықтырылсын;
"8525 80-ден "деген сөздер "8525 81-ден 8525 82-ден 8525 83-ден 8525 89-дан" деген сөздермен ауыстырылсын;
2.19-бөлімде:
7-позицияда:
"8517 11 000 0" деген сөздерден кейін "8517 13 000 0-ден" деген сөздермен толықтырылсын;

слова "из 8517 12 000 0" заменить словами из "8517 14 000 0";
в позиции 9 слова "из 8517 70 900" заменить словами "из 8517 79 000";
в позиции 12:
слова "из 8529 90 200 1" заменить словами "из 8529 90 200 2";
слова "из 8529 90 970 0" заменить словами "из 8529 90 960 0";
в позициях 13 и 14 слова "из 8529 90 970 0" заменить словами "из 8529 90 960 0";
в позиции 16 слова "из 8543 70 900 0" заменить словами "из 8543 70 800 0";
позицию 9 раздела 2.20 в графе второй изложить в следующей редакции:
"из 9705 21 000 0
из 9705 22 000 0
из 9705 29 000 0";
в разделе 2.22:
в позиции 27 слова "из 3603 00 900 2" заменить словами "из 3603 30 000 0";
позицию 34 в графе второй изложить в следующей редакции:
"из 93
из 9705 10 000 0
из 9706 10 000 0
из 9706 90 000 0";
в позиции 4 раздела 2.30 код "2910 90 000 0" ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодом "2910 50 000 0" ТН ВЭД ЕАЭС.

"8517 12 000 0-ден" деген сөздер "8517 14 000 0-ден" деген сөздермен ауыстырылсын;
9-позициядағы "8517 70 900-ден" деген сөздер "8517 79 000-ден" деген сөздермен ауыстырылсын;
12-позицияда:
"8529 90 200 1-ден" деген сөздер "8529 90 200 2-ден" деген сөздермен ауыстырылсын;
"8529 90 970 0-ден "деген сөздер "8529 90 960 0-ден" деген сөздермен ауыстырылсын;
13 және 14-позициялардағы "8529 90 970 0-ден" деген сөздер "8529 90 960 0-ден" деген сөздермен ауыстырылсын;
16-позициядағы "8543 70 900 0-ден" деген сөздер "8543 70 800 0-ден" деген сөздермен ауыстырылсын;
2.20-бөлімнің 9-позициясы екінші бағанда мынадай редакцияда жазылсын:
"9705 21 000 0-ден
9705 22 000 0-ден
9705 29 000 0-ден";
2.22-бөлімде:
27-позициядағы "3603 00 900 2-ден" деген сөздер "3603 30 000 0-ден" деген сөздермен ауыстырылсын;
екінші бағандағы 34-позиция мынадай редакцияда жазылсын:
"93-тен
9705 10 000 0-ден
9706 10 000 0-ден
9706 90 000 0-ден";
2.30-бөлімнің 4-позициясындағы ЕАЭО СЭҚ ТН "2910 90 000 0" коды ЕАЭО СЭҚ ТН "2910 50 000 0" кодымен ауыстырылсын.