О внесении изменения в Решение Совета Евразийской экономической комиссии от 19 августа 2022 г. № 120
Решение Совета Евразийской экономической комиссии от 25 января 2023 года № 17.
В целях обеспечения бесперебойного производства в государствах – членах Евразийского экономического союза колесных транспортных средств, сельскохозяйственных и лесохозяйственных тракторов и реализации пункта 2.10 перечня мер по повышению устойчивости экономик государств – членов Евразийского экономического союза, включая обеспечение макроэкономической стабильности, утвержденного распоряжением Совета Евразийской экономической комиссии от 17 марта 2022 г. № 12, в соответствии со статьей 52 Договора о Евразийском экономическом союзе 29 мая 2014 года, пунктом 29 приложения № 1 и пунктом 11 приложения № 2 к Регламенту работы Евразийской экономической комиссии, утвержденному Решением Высшего Евразийского экономического совета от 23 декабря 2014 г. № 98, Совет Евразийской экономической комиссии решил:
1. В подпункте б) пункта 1 Решения Совета Евразийской экономической комиссии от 19 августа 2022 г. № 120 слова "До 1 февраля 2023 г." заменить словами "До 1 мая 2023 г.".
2. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 10 календарных дней с даты его официального опубликования.
Члены Совета Евразийской экономической комиссии:
От Республики
Армения
От Республики
Беларусь
От Республики
Казахстан
От Кыргызской
Республики
От Российской
Федерации
М. Григорян И. Петришенко С. Жумангарин А. Касымалиев А. Оверчук

Еуразиялық экономикалық комиссия кеңесінің 2022 жылғы 19 тамыздағы №120 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің 2023 жылғы 25 қаңтардағы № 17 шешімі.
Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттерде көлік құралдарының, ауыл шаруашылығы және орман шаруашылығы тракторларының үздіксіз өндірісін қамтамасыз ету және Еуразиялық экономикалық комиссия кеңесінің 2022 жылғы 17 наурыздағы № 12 өкімімен бекітілген, макроэкономикалық тұрақтылықты қаматамасыз етуді қоса алғанда, Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің экономикаларының орнықтылығын арттыру жөніндегі шаралар тізбесінің 2.10-тармағын іске асыру мақсаттарында, Еуразиялық экономикалық одақ туралы 2014 жылғы 29 мамырдағы шарттың 52-бабына, Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңестің 2014 жылғы 23 желтоқсандағы №98 шешімімен бекітілген, Еуразиялық экономикалық комиссияның жұмыс регламентіне № 1 қосымшаның 29-тармағына және № 2 қосымшаның 11-тармағына сәйкес, Еуразиялық экономикалық комиссия кеңесі шешті:
1. Еуразиялық экономикалық комиссия кеңесінің 2022 жылғы 19 тамыздағы № 120 шешімінің 1-тармағының б) тармақшасындағы "2023 жылғы 1 ақпанға дейін" деген сөздер "2023 жылғы 1 мамырға дейін" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы Шешім ол ресми жарияланған күннен бастап, 10 күнтізбелік күн өткен соң күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия кеңесінің мүшелері:
Армения Республикасынан Құжаттар үшін М.Григорян
Беларусь Республикасынан Құжаттар үшін И.Петришенко
Қазақстан Республикасынан Құжаттар үшін С.Жұманғарин
Қырғыз Республикасынан Құжаттар үшін А.Қасымалиев
Ресей Федерациясынан Құжаттар үшін А.Оверчук