Об упоpядочении отпуска комбикоpмов из госpесуpсов по pегулиpуемым ценам
ПОСТАНОВЛЕНИЕ Пpезидента Республики Казахстан от 19 июля 1993 г. N 1298. Утратило силу - Указом Президента РК от 4 сентября 2001 г. N 677 ~U010677
В целях упорядочения отпуска комбикормов из государственных ресурсов по регулируемым ценам ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Установить, что с 20 июля 1993 г. отпуск комбикормов из государственных ресурсов сельскохозяйственным предприятиям производственного объединения в сельском хозяйстве по производству и переработке птицеводческой продукции "Птицепром", производственного объединения в сельском хозяйстве по производству продуктов животноводства на промышленной основе "Живпром", племенным хозяйствам Республиканского производственного объединения по племенному делу и искусственному осеменению сельскохозяйственных животных "Казплемобъединение" и Казахской академии сельскохозяйственных наук, а также населению (по фондам Министерства торговли Республики Казахстан) осуществляется по предельным отпускным ценам из расчета до 30 тыс. рублей за Iтонну, включая налог на добавленную стоимость.
2. Кабинету Министров Республики Казахстан определить объемы реализуемых комбикормов хозяйствам, перечисленным в пункте I настоящего постановления, порядок возмещения потерь комбикормовым предприятиям, связанных с реализацией комбикормов по льготным ценам, и предусмотреть средства на эти цели.
3. Признать утратившим силу пункт 7 постановления Президента Республики Казахстан от 17 сентября 1992 г. N 917 "О состоянии и мерах по обеспечению населения республики продовольствием в 1992-1993 годах" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 34, ст. 510) в части определения реализационной цены на комбикорма.
Президент
Республики Казахстан

Мемлекеттiк ресурстан реттелмелi баға бойынша құрамажем босатуды реттеу туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Қаулысы 19 шiлде 1993 ж. N 1298. Күшi жойылды - Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2001.09.04. N 677 Жарлығымен. ~U010677
Мемлекеттiк ресурстан реттелмелi баға бойынша құрамажем босатуды реттеу мақсатында қаулы етемiн:
1. 1993 жылғы 20 шiлдеден бастап Құс шаруашылығының өнiмдерiн өндiру және ұқсату жөнiндегi "Құсөнеркәсiбi" ауыл шаруашылығындағы өндiрiстiк бiрлестiгiнiң, Өнеркәсiптiк негiзде мал шаруашылығының өнiмдерiн өндiру жөнiндегi "Малөнеркәсiбi" ауыл шаруашылығындағы өндiрiстiк бiрлестiгiнiң ауыл шаруашылығы кәсiпорындарына, Ауыл шаруашылығында мал тұқымын асылдандыру және қолдан ұрықтандыру жөнiндегi "Қазасылтұқымбiрлестiгi" Республикалық өндiрiстiк бiрлестiгiнiң және Қазақ ауыл шаруашылық ғылым академиясының асыл тұқымды шаруашылықтарына, сондай-ақ халыққа (Қазақстан Республикасы Сауда министрлiгiнiң қорлары бойынша) мемлекеттiк ресурстан құрамажем босату, үстеме құнға салықты қоса отырып, әрбiр тоннасына 30 мың сомға дейiнгi есеппен шектi босату бағасы бойынша жүзеге асырылады деп белгiленсiн.
2. Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi аталған қаулының 1 тармағында көрсетiлген шаруашылықтарға сатылатын құрамажем көлемiн, құрамажем кәсiпорындарының жеңiлдiктi баға бойынша құрамажем сатуға байланысты шығындарының орнын толтыру тәртiбiн белгiлесiн және осы мақсаттарға қаражат iздестiрсiн.
3. Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Республика халқын 1992-1993 жылдары азық-түлiкпен қамтамасыз етудiң жағдайы мен шаралары туралы" (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1992 ж., N 34, 510-бап) 1992 жылғы 17 қыркүйектегi N 917 қаулысының 7 тармағы құрамажемге сату бағасын айқындау бөлiгiнде күшiн жойған деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Президентi