О внесении дополнений в распоряжение Президента Республики Казахстан от 21 сентября 1999 года N 77
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 14 апреля 2000 года N 132. Утратило силу - распоряжением Президента РК от 18 октября 2002 г. N 352
Дополнить приложение к распоряжению Президента Республики Казахстан
N990077_
от 21 сентября 1999 года N 77 пунктами 7 и 8 следующего
содержания:
" 7. Стоянка литерного    г. Астана    РГП "Казахстан Темир жолы"
железнодорожного
состава
8. Резиденция           г. Астана    РГП "Дирекция государственных
"Жилой комплекс"                       резиденций Управления
Делами Президента
Республики Казахстан"
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Польский В. Ф.,
Петрова Г. В.)

Қазақстан Республикасы Президентінің 1999 жылғы 21 қыркүйектегі N 77 өкіміне толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Өкімі 2000 жылғы 14 сәуір N 132 Күші жойылды - ҚР Президентінің 2002.10.18. N 352 өкімімен
Қазақстан Республикасы Президентінің 1999 жылғы 21 қыркүйектегі
N 77
N990077_
өкімінің қосымшасы мынадай мазмұндағы 7 және 8-тармақтармен
толықтырылсын:
"7. Литерлік темір          Астана         "Қазақстан темір
жол составының          қаласы         жолы" РМК
тұрағы
8. "Тұрғын үй              Астана         "Қазақстан
кешені" рези.           қаласы         Республикасы
денциясы                               Президентінің Іс
Басқармасының
мемлекеттік
резиденциялар
дирекциясы" РМК
Қазақстан Республикасының
Президенті
Оқығандар:
Қасымбеков Б.А.
Икебаева Ә.Ж.