О внесении изменений в распоряжение Президента Республики Казахстан от 16 сентября 1998 года N 4071
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 24 ноября 2003 года N 429
Внести в распоряжение Президента Республики Казахстан от 16 сентября 1998 года N 4071 "О составе Совета иностранных инвесторов при Президенте Республики Казахстан" следующие изменения:
ввести в персональный состав Совета иностранных инвесторов при Президенте Республики Казахстан, утвержденный указанным распоряжением:
Алекперова            - президента открытого акционерного общества
Вагита Юсуфовича        "ЛУКОЙЛ",
Аринова               - председателя Комитета по инвестициям
Ерлана Асатаевича       Министерства индустрии и торговли
Республики Казахстан,
Ахметова              - Премьер-Министра Республики Казахстан
Даниала Кенжетаевича
Блаватника Лена       - президента компании "Аксесс Индастриз,
Инк",
Джаксыбекова          - Министра индустрии и торговли Республики
Адильбека               Казахстан
Рыскельдиновича
Досаева               - Министра финансов Республики Казахстан
Ерболата Аскарбековича
Келимбетова           - Министра экономики и бюджетного
Кайрата Нематовича      планирования Республики Казахстан,
Коча Мустафу          - председателя совета директоров корпорации
"Коч холдинг",
Мынбаева              - Заместителя Премьер-Министра Республики
Сауата Мухаметбаевича   Казахстан,
Тиллерсона Рекса      - старшего вице-президента корпорации
"ЭксонМобил";
строки:
"Ву Тэк Чун           - президент корпорации "Самсунг" в странах
Центральной Азии",
"Кристоф де Маржери   - президент компании "Тотальфина - разведка,
добыча", член исполнительного комитета
компании "Тотальфина",
"Масаюки Такашима     - председатель и управляющий директор
компании "Мицубиси Корпорэйшн Интернешнл",
"Масимов Карим        - Заместитель Премьер-Министра Республики
Кажимканович            Казахстан",
"Машкевич Александр   - председатель совета директоров закрытого
Антонович               акционерного общества "Евразийский банк",
"Токаев               - Государственный секретарь Республики
Касымжомарт Кемелевич   Казахстан - Министр иностранных дел
Республики Казахстан",
"Фрэнк Чапмэн         - исполнительный директор "Бритиш Газ
Интернешнл",
изложить в следующей редакции:
"Ву Тэк Чанг          - президент корпорации "Самсунг",
"Кристоф де Маржери   - старший вице-президент компании "Тоталь",
"Масаюки Такашима     - старший исполнительный вице-президент
"Мицубиси Корпорэйшн",
"Масимов Карим        - помощник Президента Республики
Кажимканович            Казахстан",
"Машкевич Александр   - президент Евразийской промышленной
Антонович               ассоциации",
"Токаев               - Министр иностранных дел Республики
Касымжомарт Кемелевич   Казахстан",
"Фрэнк Чапмэн         - исполнительный директор "Би Джи Групп";
вывести из состава указанного Совета: Абильдаева Е.А., Есенбаева М.Т., Коча Рахми, Тасмагамбетова И.Н., Утемуратова Б.Д.
Президент
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Президентінің 1998 жылғы 16 қыркүйектегі N 4071 өкіміне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 24 қарашадағы N 429 өкімі
"Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Шетелдік инвесторлар кеңесінің құрамы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1998 жылғы 16 қыркүйектегі N 4071 өкіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған өкіммен бекітілген Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Шетелдік инвесторлар кеңесінің дербес құрамына мыналар енгізілсін:
Алекперов                       "Лукойл" ашық акционерлік қоғамының
Вагит Юсуфович                - президенті,
Арынов                        - Қазақстан Республикасының Индустрия
Ерлан Асатайұлы                 және сауда министрлігі Инвестициялар
жөніндегі комитетінің төрағасы,
Ахметов                       - Қазақстан Республикасының
Даниал Кенжетайұлы              Премьер-Министрі,
Блаватник Лен                 - "Аксесс Индастриз, Инк"
компаниясының президенті,
Жақсыбеков                    - Қазақстан Республикасының Индустрия
Әділбек Рыскелдіұлы             және сауда министрі,
Досаев                        - Қазақстан Республикасының Қаржы
Ерболат Асқарбекұлы             министрі,
Келімбетов                    - Қазақстан Республикасының Экономика
Қайрат Нематұлы                 және бюджеттік жоспарлау министрі,
Коч Мұстафа                   - "Коч холдинг" корпорациясы
директорлар кеңесінің төрағасы,
Мыңбаев                       - Қазақстан Республикасы
Сауат Мұхаметбайұлы             Премьер-Министрінің орынбасары,
Тиллерсон Рекс                - "ЭксонМобил" корпорациясының аға
вице-президенті;
мына жолдар:
"Ву Тэк Чун"                  - "Самсунг" корпорациясының Орталық
Азия елдеріндегі президенті",
"Кристоф де Маржери           - "Тотальфина - барлау, өндіру"
компаниясының президенті,
"Тотальфина" компаниясы атқару
комитетінің мүшесі",
"Масаюки Такашима             - "Мицубиси Корпорейшн Интернейшнл"
компаниясының төрағасы әрі
басқарушы директоры",
"Мәсімов                      - Қазақстан Республикасы Премьер-
Кәрім Қажымқанұлы               Министрінің орынбасары",
"Машкевич                     - "Еуразия банкі" жабық акционерлік
Александр Антонович             қоғамы директорлар кеңесінің
төрағасы",
"Тоқаев                       - Қазақстан Республикасының
Қасымжомарт                     Мемлекеттік хатшысы - Қазақстан
Кемелұлы                        Республикасының Сыртқы істер
министрі",
"Френк Чапмен                 - "Бритиш Газ Интернешнлдің" атқарушы
директоры"
мынадай редакцияда жазылсын:
"Ву Тэк Чанг                  - "Самсунг" корпорациясының
президенті,
Кристоф де Маржери            - "Тоталь" компаниясының аға
вице-президенті,
"Масаюки Такашима             - "Мицубиси Корпорейшн" аға атқарушы
вице-президенті,
"Мәсімов                      - Қазақстан Республикасы Президентінің
Кәрім Қажымқанұлы               көмекшісі",
"Машкевич                     - Еуразия өнеркәсіптік
Александр Антонович             қауымдастығының президенті",
"Тоқаев                       - Қазақстан Республикасының Сыртқы
Қасымжомарт Кемелұлы            істер министрі",
"Френк Чапмен                 - "Би Джи Груп" компаниясының
атқарушы директоры";
аталған Кеңестің құрамынан: Е.Ә. Әбілдаев, М.Т. Есенбаев, Рахим Коч, И.Н. Тасмағамбетов, Б.Ж. Өтемұратов шығарылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті